Бреша надиграла Звезду у Београду

Ватерполисти Црвене звезде нису успели ни у 12. колу Лиге шампиона да упишу победу. Црвено-бели су против Бреше одиграли последњи меч у овосезонској Лиги шампиона пред својим навијачима. Италијански тим је славио на базену „Милан Гале Мушкатировић“, а резултат је био 13:9.

Бреша је већ током прве четвртине направила залиху од три гола, а на полувремену је италијански тим имао пет голова предности и водио је 9:4. Звезда је у наставку заиграла боље и успела да смањи предност гостију.

Вељко Танкосић је бриљирао и на вечерашњој утакмици, а мрежу Дел Лунговог гола затресао је чак 5 пута. Милош Максимовић је постигао 3 гола, али је недостајала подршка осталих саиграча. У стрелце се поред њих двојице уписао још само Ђорђе Љубеновић. Код Бреше је најефикаснији био Бертоли са 3 гола. Фиљоли је постигао 2 гола, а од играча са ових простора у стрелце су се уписали Млађан Јановић, Никола Вукчевић и Петар Муслим.

Ватерполисти Црвене звезде у 13. колу Лиге шампиона играју против Барселонете, а тај меч је на програму 24. априла.