Дечаци Звезде победили Партизанове за титулу Мини Купа

У увертири Дербија који ће се играти у финалу Купа Радивоја Кораћа, дечаци Црвене звезде победили су Партизан резултаттом 73:72(25:25, 19:6, 16:13, 13:28) и тако освојили пехар Мини Беобаскет Купа. У дворани Чаир црвено-беле момке предводио је Владимир Павловић са 26 поена, 8 асистенција и 6 скокова.

Почетак утакмице протекао је у доминацији момака Партизана који су до краја прве четвртине дошли до 9 поена предности. Међутим предвођени Павловићем Црвена звезда узваћа ударац и серијом 36:9 одлазе на 22 поена предности средином треће четвртине. Међутим у задњој четвртини Партизан успева да се врати у игру тако да је у задњем минут имао прилику и да преокрене резултат.

Утакмицу је испратио и председник Кошаркашког Савеза Србије који је видно незадовољан напустио Чаир.