• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Бивши играчи и тренери

Започео Вајти, Мај 14, 2011, 09:27 поподне

« претходна тема - следећа тема »

dejan80

Јесам, лопта је округла а фудбал се игра 90. минута.

DenaraFCRS

Боаћи  :hail: И на његовом представљању још сам видео да је схватао величину клуба, али вероватно ни сам није могао да схвати колики смо заправо клуб. Ретко добар и скроман момак. Надам се да ћемо га опет гледати једног дана на нашој Мари.
Ја живим само за тебе, јер ти си мени све...

HRSB1994

Нисам видео да се потегла нека расправа око потенцијалног враћања Уга Вијеире на крају сезоне...Знам да је то све на нивоу спекулације и да је и са њим било повуци-потегни око новог уговора, али лепо је видети да се Црвеној Звезди полако враћа углед који је имала и да се бивши играчи похвлано изражавају о периоду у ком су носили наш дрес. Сведоци смо да су нас у претходној деценији највише саплитали такозвани "наши", па ето и ово је један од показатеља да ствари иду у добром смеру. Небитно је ко седи у управи, ко на клупи, а ко поред малог екрана. Сви требамо да се потрудимо, колико је у нашој моћи да направимо један домаћински, породични амбијент око клуба, где ће та дружења пре свега да одишу духом господства и културе. То стварно касније може да се пренесе и на цело друштво. Требамо да се потрудимо да будемо поново нека врста реакције, да утичемо на позитивне тренутке у нама и око нас, да направимо неку врсту невидљиве заоставштине. Размислите о овоме...

Ђога

Уф... тек како сам погледао овај опроштајни видео схватам колико ми тешко пада што нам оде..

Човјек који одјекује врлином!
Боаћи ће заувијек бити дио Црвене Звезде! 

Rossobianco

Људи моји одгледао овај опроштајни видео Боће на Звездином каналу, остао без текста.Тако скроман човек, који све ради са вером у Бога немам речи.Све најбоље у наставку каријере брате наш! :ziveli2:

Joshua

Ma to je Hugo zakljucio na osnovu toga sto ga na socijlanim mrezama prizivaju nazad. Ide ljeto bice igraca za nas klub bas onako,ne treba se zalijetati.

ambasador55

Piksi uzeo sva tri boda na gostovanju kod ovog skupljeg Gvanzua. :aplauz:

Odlicna utakmica sa dosta golova. Ovaj Zahavi Piksijev razvaljuje.

M.V.P

On je valjda trebao da predje u Evergrande, ali na srecu R&F-a nije.

Nameless

Serbon

Цитат: ambasador55  Мар 02, 2018, 02:37 поподне
Piksi uzeo sva tri boda na gostovanju kod ovog skupljeg Gvanzua. :aplauz:

Odlicna utakmica sa dosta golova. Ovaj Zahavi Piksijev razvaljuje.

Jesam li ja blesav ili video na mozzartovoj vesti oko ove utakmice nema veze sa opisom meča u samom tekstu? :a078:
And we'll rise over love,
And over hate,
Through this iron sky,
That's fast becoming our minds
Over fear,
Into freedom.
Into freedom!

миша09

"Не бојим се од вражијег кота, нека га је ка на гори листа, но се бојим од зла домаћега"

Неша

Цитат: Serbon  Мар 02, 2018, 03:17 поподне
Jesam li ja blesav ili video na mozzartovoj vesti oko ove utakmice nema veze sa opisom meča u samom tekstu? :a078:

Нема  :srbinosm:
Вероватно је снимак од неке претходне утакмице ова два тима.
Неко споменуо професионално новинарство  :sleep:
Stella vita est, residui nugae sunt

DexDexter

Цитат: Неша  Мар 02, 2018, 03:38 поподне
Нема  :srbinosm:
Вероватно је снимак од неке претходне утакмице ова два тима.
Неко споменуо професионално новинарство  [emoji99]
Nema nikakve veze, stavili su proslosezonsku utakmicu.

Sent from my E2303 using Tapatalk

МилошТЦЗ

Боаћи је највећи странац који је икад играо за нас, у сваком смислу.

Цитат: Ужичанин  Мај 23, 2019, 10:47 поподне
Навијачи на трибину, певачи у гранд, а фудбалери на терен.

HRSB1994

Цитат: миша09  Мар 02, 2018, 03:36 поподне
Пижон је Звезда!!!

Што више оваквих ентузијаста у Звезди и у самом друштву! Каква људина - Владимир Петровић Пижон. Заслужено је добио награду данас, a свака суза је проткана најфинијим људским осећањима, човека који је увек био ту, и који није бирао позицију ни улогу, кога смо некад оставили и на ветрометини, незаштићеног...Никада није окренуо леђа! Скромност, ненаметљивост, а Звездина Звезда! ПИЖОН - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА!