• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

НФЛ 19/20 ФАНТАЗИ

Започео LAFLARRE, Апр 07, 2019, 11:12 поподне

« претходна тема - следећа тема »

LAFLARRE

Ове недеље се кладим на кидалице из прошле. Покупио сам са вејвера Хокенсона (ТЕ), Роса (ВР) и Вилијамса (ВР). Сви бачени у ватру за друго коло, не очекујем перформанс као у прошлом колу али очекујем добре партије, поготово од Вилијамса и Роса који имају релативно лак посао у разбијању одбране Канзаса односно Сан Франциска. Вилијамс ресивер број 1 после одласка Брауна, Рос изгледа игра велику улогу у пас игри Синсинатија. Што се Хокенсона тиче, изгледа да ће имати доста таргета па је ту све коцка када је у питању његова продукција, било би лепо да испоштује и ове недеље.

LEO NEO

Uhvatih forum, napokon.

Prvo kolo uzbudljivo, pratih koliko sam bio u mogućnosti. Zadovoljan sam draftom, rezultati očekivani ali kako se kaže prvi se mačiči..

Hockensona sam hteo i uzeo si ga pre mene - u HS ligi. Ali da staviš Rossa ispred Locketa, ti to stvarno?

смак

@Ivo.CZBG

Пар пута сам мењао квотербрка и на крају се одлучим за Дака. Сад остаје дилема кога на флекса да ставим, размишљам између Бојда , Фримана и Џона Брауна. Вероватно ћу ту да пробам са Брауном, секондери Џајантса баш очајно делује.

LAFLARRE

Локет није радио један тренинг, а други је био "лимитед"... Ризично ми је, а немам шта много да изгубим, убеђен сам да ће Рос бити гађан 10+ пута и овог кола, што се и баш не може рећи за Локета, поготово после прве утакмице где је ухватио једну једину лопту и тачдаун.

Ivo.CZBG

Сеп 14, 2019, 08:37 поподне #214 Last Edit: Сеп 14, 2019, 10:47 поподне by Ivo.CZBG
EDIT:Sad sam proverio i vidim da i ja koji imam igraca koji je vec odigrao svoj mec u ovom kolu, mogu da menjam i dalje do pocetka sledecih utakmica. To je bas dobro jer mozes da reagujes pre meca na neke povrede i izostanke.

#смак

Na ovom fantaziju se moze namestati ekipa do prve utakmice tvog igraca, posto vidim da se jos uvek dvoumis za neke pozicije? Nije kao na drugim fantazijima da moraju svi da nameste pre prve utakmice aktuelnog kola?

Znaci ubacio si Daka izmedju dve runde, fino ;) Meni je Bojd i ovo kolo na fleksu, na klupi su mi jos nedokazani igraci ove godine pa ce jos malo sacekati svoju sansu. Pokupio sam Markiza Brauna na vejvu, videcemo da li ce nastaviti sa dobrim partijama pa mozda i dobije sansu u nekom od narednih kola.

ΑΛΕΞ ΝЕΟ ΒΕΛΙΓРАΔΙ

Ljudi, aj mi ubacite u ovaj inbox na forumu brojeve fonova da napravim grupu na WA
"I'm LeBron James, from Akron, Ohio, from the inner city. I'm not even supposed to be here. That's enough."

LAFLARRE

Ша сам реко за Роса ?:mrgreen:

Поново 100+ јарди и тачдаун.

Сада само још Вилијамс да испоштује против слабе одбране Канзаса и онда може да се остављање Адамса и Локета на клупи рачуна као пун погодак.

LEO NEO

heh, minut do kraja, kod rezultata 10:47 , i 4th za 4, Ross hvata za 66yard TD. A do tad, oko 40tak yardi za razliku od Adamsa i Locketa koji su bili standardi. I na kraju doneo svega 4 poena više od ovih, da nije ovog poseldnjeg - koliko bi imao?
Svaka tebi cast, samo nastavi tako i sve odlično.

P.S. kad već ne valjaju Adama i Locket, daj da uradimo neki trade :)

LEO NEO

Popizdeh na Donalda, koga baš gotivim - zakačio Brisa po palcu bacačke ruke i ovaj se nije vraćao. Pitanje je i šta će biti u daljem toku sezone. Bris doneo minus 0,5 poena i izgubih za 12.5 razlike. U ligi HS isto imam Brisa, ali sam ga baš zbog matchupa zamenio za Bena - koji se posle bačenih 75 y takođe povredio :( (ali to me valjda neće koštati pobede). ccc
Da li je malo reći da mi se nikad do sad, a igrao sam fantasy nekoliko godina niti jedan QB nije povredio.

LAFLARRE

Адамса сам спеман да трејдујем, Локета још увек не.

Тражим јаког РБ-а.

ΑΛΕΞ ΝЕΟ ΒΕΛΙΓРАΔΙ

Ja sam u gasu da ponudim Edelmana
"I'm LeBron James, from Akron, Ohio, from the inner city. I'm not even supposed to be here. That's enough."

Mauzeer

Сеп 16, 2019, 03:38 поподне #221 Last Edit: Сеп 16, 2019, 03:50 поподне by Mauzeer
Цитат: ΑΛΕΞ ΝЕΟ ΒΕΛΙΓРАΔΙ  Сеп 16, 2019, 12:55 поподнеJa sam u gasu da ponudim Edelmana

Aco, Edelman je uvek bio 'slow starter'. On kreće da kida od polovine sezone...

edit: super zanimljivi mečevi u HS ligi, prosto neverovatno koliko male razlike sa nabudženim bodovanjem.

NEO STEELERS- Kornfleks 143.55 - 143.95 Baš boli izgubiti za 0,4 puntosa ...

BgPanteri - LAFLARRE 184.95 - 182.85 Malo veća razlika, mada imam još Landry-a večeras ...

ΑΛΕΞ ΝЕΟ ΒΕΛΙΓРАΔΙ

Ono sto mene tu nervira je sto imam previse igraca iz NEP u timu. Kod Drafta sam gledao da ne vezujem previse igraca iz iste ekipe ali nisam mogao da znam da ce AB da predje kod njih.

Edelman je uvek bio vazan sfraf u toj ekipi, ali gledajuci mec protiv Majamija jasno je da TB ima ogroman izbor mogucnosti ispred sebe, Dorset, AB, Edelman, White, Burkhed, Gordon, Soni.. Plasim se da taj preveliki izbor koji ima ne ugusi moje Fantazi nade :D

смак

Баш је лепо кад победиш за 0,4 ;D

Мarkoman

I ja imam Edelmana u timu i jeste problem veliki broj meta koje TB ima. Problem je i sto ga retko gadja u end zoni. Ono sto nije problem, kad bude gusto a bice, najveci broj lopti ide njemu. Stvar poverenja koje su godinama gradili i to ne moze da promeni cak ni jedan AB.