• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Б група ЛШ: Црвена звезда, Олимпијакос, Бајерн, Тотенхем

Започео Matuzalem88, Авг 29, 2019, 09:35 поподне

« претходна тема - следећа тема »

Marko1czv

1.200.000.000 британских фунти је коштао њихов стадион.

То је 100 узастопних улазака у Лигу Шампиона без трошења и једног динара од тих пара. Чисто ако некоме падне на памет било шта да упоређује.

П.с: Где су смајлији на овом новом форуму?
1000 дин. од чланске те дели, заборави ајтикет за живот цели.

zvezdani grad

AJMO JOS JEDNOM POSTO APEL PRED GOSTOVANJE ZA BERN I NIJE URODIO PLODOM, JER SU JURENI SIMPATIZERI KROZ HRVATSKU, LOMLJENA IM KOLA I KOMBI. NEMOJTE ICI PREKO HRVATSKE AKO NISTE U STANJU DA SE BRANITE. ONI EKIPI NE MOGU NISTA ALI VRLO RADO PRIHVATJU DA CERECE I SIMPATIZERE I ZATO NEMOJ DA 80 KM KRACEG PUTA KOSTA NEKOGA PUNO, A NAMA DA CRVENE OBRAZI ZBOG NEKOG NADOBUDNOG KOJI NIJE NI SVESTAN STA RADI! DAKLE, NE ICI PREKO HRVATSKE OSIM U KOLIKO NISI SPREMAN DA SE BRANIS KADA TE NAPADNU!

Fidel@

Ja sam nešto ubjeđen da Olimoijakos neće izgubiti od Totenhema prvu, čak mislim da će ih i dobiti

Косјерац

Не живим ја сан него своје амбиције и циљеве. Сан сам проживео на ,,Маракани". Нисам као клинац сањао дрес Манчестера или Реала већ дрес Звезде - Немања Видић

Дејан Радоњић легенда!
Победи Михо!

Red hart

Dok mi palamudimo, na drugim mestima se izražava i otvorena mržnja.
https://twitter.com/crvenazvezdafk/status/1172972024433692672
Obavezno pogledati, možda i oni najtvrdokorniji razmisle.

Ужичанин

Више пута да се погледа.

Немој да се црвенимо после утакмице у Београду.

Zvezdana Zvezdara

baloteli1986

Na areni 1 Olimpijakos-totenhem pobeda Totenhema moze nam resiti dosta toga u borbi za trece mesto u medjusobnom mecu sa Olijem

vlada996

Zvezda je život , sve drugo su sitnice.

ljubisa rajkovic

poluvreme totenhem vodi 2-1 uz ogromnu srecu i to ce priznati svako ko gleda utakmicu.ubili ih grci u prvih 20 minuta trebali i da vode,medjutim jedna greska i penal kao kazna.posle toga opet sansa,ali lopta odskace od teren i 2-0 sok moure.niti je totenhem toliko opasan niti je olimpijakops toliko slab i los kao sto se predstavlja...bice zajebano...

albatros

Ispratio prvo poluvrijeme. Po meni vrlo dobra utakmica. Pomalo sam i zabrinut. Zamisljam nase defanzivne blokove i posmatram ovu trku...bice zayebano protiv obe ekipe.
Oli imao kvalitetnije sanse ali gube 1:2.
Engleze ne podnosim ali za nas je bolje da ovo dobiju ili bar da bude X.

ludisever

Mrtvi Totenhem, valjda ce ga dati...

Premijerligaska ekipa vodi 2:0 i ne moze da sacuva rezultat...

Rossobianco

Jebote Valbuena igra za oly ?!? Zadnji put kad sam ga gledao kidao je u Lionu.