• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Играчки кадар Црвене звезде

Започео aragorn, Дец 24, 2019, 19:26 поподне

« претходна тема - следећа тема »

Stefi123

Цитат: Celtic  Феб 14, 2020, 23:55 поподнеTrenutno izgledamo ovako:

1 Lorenzo, Lukas
2 Beron, Panter
1/2/3 Đenka
3 Lazić, Stratos, Dobrić
4/3 DeDa
4 MJK, Simanić
5/4 Gist
5 Štimac, Ojo, Jovanović

Koga vidis van 12?Jovanovic...

Celtic

Цитат: Stefi123  Феб 15, 2020, 09:24 пре поднеKoga vidis van 12?Jovanovic...

Mislim da je jedino on zakucan van 12 a da će inače sastav varirati od prilike do prilike.

ДЕЛИЈЕ

Цитат: Vatrogasac  Феб 15, 2020, 07:44 пре поднеNisu ni Laza i Gudura konkretno ponikli ovde ali suglavnom prošli kroz našu i FMP školu

Dobrić ne znam da li je od negde došao ali prošao je ovde mladje kategorije kao i Simana

Ristić je isto iz naše škole mislim

Tu su bili i Rebić,Tejić,Janković iz Partizana koji je bio jedan od većih talenata ako se dobro sećam

Gudurić i Dobrić su igrali kod nas u mlađim kategorijama,a prve seniorske sezone su igrali u FMP-u.Tako da su oni prošli kroz ceo naš sistem.
Od rođenja mog nije prošlo bez imena tvog...

m_p

Цитат: Celtic  Феб 14, 2020, 23:55 поподнеTrenutno izgledamo ovako:

1 Lorenzo, Lukas
2 Beron, Panter
1/2/3 Đenka
3 Lazić, Stratos, Dobrić
4/3 DeDa
4 MJK, Simanić
5/4 Gist
5 Štimac, Ojo, Jovanović

Mislim da je prvi put od osnivanja KK da nemamo domaćih igrača na pozicijama 1 i 2.

IlijaIka14

Цитат: ДЕЛИЈЕ  Феб 15, 2020, 11:33 пре поднеGudurić i Dobrić su igrali kod nas u mlađim kategorijama,a prve seniorske sezone su igrali u FMP-u.Tako da su oni prošli kroz ceo naš sistem.

Sve što je prošlo kroz FMP pa zvezdu, smatram kao da su kod nas ponikli, tu su bili i Cvorovic, Kaplanovic, Tejic

ljubisa rajkovic

Цитат: IlijaIka14  Феб 15, 2020, 13:01 поподнеSve što je prošlo kroz FMP pa zvezdu, smatram kao da su kod nas ponikli, tu su bili i Cvorovic, Kaplanovic, Tejic

Cvorovic je nase dete,bio deo ekipe kad smo igrali onaj nesrecni derbi.Tad imao 17 godina,ali mislim da nije imao minutazu.Kasnije im je u fmp to naplatio kad im ubacio bese 6 trojki u kupu kad ih fmp razvalio.

IlijaIka14

To su igraci koji su uvek bili na klupi ili  pored nje, steta sto neko od njih nije ostavio veci trag

Zaboravio sam i Aranitovica i Lazarevica(koji je igrao kod Alimpija)...

IlijaIka14

Цитат: Vatrogasac  Феб 15, 2020, 07:44 пре поднеNisu ni Laza i Gudura konkretno ponikli ovde ali suglavnom prošli kroz našu i FMP školu

Dobrić ne znam da li je od negde došao ali prošao je ovde mladje kategorije kao i Simana

Ristić je isto iz naše škole mislim

Tu su bili i Rebić,Tejić,Janković iz Partizana koji je bio jedan od većih talenata ako se dobro sećam

Mislim da je Dobric nase dete

Vatrogasac

Pa ja sam i pisao da su oni naša deca,prošli kroz našu školu ali ne znam da li su svi baš krenuli u Zvezdi kao deca.Mislim da nisu

Gudura je košarku počeo da igra u Priboju a ne u Zvezdi.On je u BG došao pre desetak godina.Čak mislim da je bio malo i u Partizanu

Strale993

Jenkins

Друлић

Klasa šuterska, nisu mi bile jasne one kritike, pa i nipodaštavanja sa početka sezone. Kao da ljudi ne shvataju košarku( zapravo to je sasvim moguće).
Inače Bili je upravo sačuvao bulju svom treneru na klupi.
Nadam se da će mu se ovaj odužiti, i da ga neće klupirati zbog poštovanja rotacije kad ovaj dobro uđe u utakmicu. Bar da jednom izađemo iz šablona stare evropske košarke.
Terziću odlazi, uprava napolje! 24.10.2019.
Цитат: dejan80  Окт 17, 2016, 16:41 поподне
Zamisli na klupi Miodrag Grof Bozovic a u spicu Jan Venegor of Heselink... I Predrag Sikimic, razume se... Kako to gordo zvuci!

Torh

Boggy

Ovo što igra Branko Lazić ove sezone je zaista tužno gledati. Čovek je kapiten, a na 2 minuta do kraja umesto da šutne iz koliko toliko otvorene pozicije on uvaljuje vruć krompir Gistu koji mora iz tri puta teže pozicije da šutira. Da ne pričam o tome da već po ko zna koji put idemo u debeli rezultatski minus kad on uđe u igru.

laki17

Braun je trenutno u nekoj krizi(povreda, temperatura..), nadam se da će se brzo oporaviti. Molim malo upućeni je da mi odgovore, postoji li mogućnost produženja ugovora sa njim tj.kakve su šanse da mu ponudimo novi ugovor. Iskreno se nadam da će dolaskom novog igrača konačno i Braun da se malo odmori i rastereti.

Drugo što hoću da istaknem je to da Zvezda ima bolji kriteri suđenja u Evroligi (a tamo imamo najlošiji kriteri), nego u Aba i Srbiji.
Večeras nije bilo loše kao što zna da bude, al su nas solidno tukli i onda tek na kraju nešto po malo odsvirali (da ako dobijemo grobari imaju šta da pričaju).

miki96

Lorenzo Braun
period 31.1. - 15.2.
8/52 šut iz igre, 15%

Anadolu Efes - 28:47 min, 3/15 iz igre
Partizan - 21:26 min, 2/10 iz igre
Panatinaikos - 13:39 min, 0/9 iz igre
Himki - 17:09 min, 2/8 iz igre
Mornar - nije igrao
BKK Radnički - 6:16 min, 1/4 iz igre
Mega - 12:44 min, 0/6 iz igre

vatafak

Stigao ga umor izgleda i jos se razboleo, tako je to kad nemas rezervnog pleja pa ovaj mora da igra ceo mec pola sezone. Dobro je da je stigao Lukas da ga malo rastereti pred odlucujuce meceve.

Torh

Нека он одигра вечерас како треба па после нек иде на Бахаме до ЦедевитеОлимпије.

Vatrogasac

Pa on već pet utakmica ima daleko manju ninutažu nego do sada.Jednu nije ni igrao

Povreda je davna prošlost i imao je odličnih utakmoca posle povrede

On prosti izgleda nezainteresovano na terenu.

Daj bože da je samo umor ali sve manje verujem u to

mad4red

Феб 16, 2020, 23:27 поподне #1019 Last Edit: Феб 17, 2020, 00:25 пре подне by Celtic
Kakva gomila retarta! Mrs u pizdu materinu svi redom!

30 dana. Sledeći put doživotni ban.