• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Играчки кадар Црвене звезде

Започео aragorn, Дец 24, 2019, 19:26 поподне

« претходна тема - следећа тема »

Jenkins

Какав Пауновић, гледао сам га ове године у КЛС против Металца, дечко је КЛС просек.

северна страна

Друлић

Мај 21, 2020, 17:58 поподне #1442 Last Edit: Мај 21, 2020, 18:09 поподне by Друлић
Цитат: Jenkins  Мај 20, 2020, 22:42 поподнеКакав Пауновић, гледао сам га ове године у КЛС против Металца, дечко је КЛС просек.
Gledao ga i ja nekoliko puta kad je OKK bio domaćin.
Lupetaju ljudi napamet.. Još da pravimo pleja od njega pazi molim te, to je postala jedna od iritantnih fraza na topiku. Čim se pojavi neko visok, i da zna da napravi dvokorak, daj da pravimo pleja od njega.
Terziću odlazi, uprava napolje! 24.10.2019.
Цитат: dejan80  Окт 17, 2016, 16:41 поподне
Zamisli na klupi Miodrag Grof Bozovic a u spicu Jan Venegor of Heselink... I Predrag Sikimic, razume se... Kako to gordo zvuci!

северна страна

veljasinn

Lorenzo je u završnim pregovorima sa Panatinaikosom prema pisanju Eurohoops-a, čak je Beron lajkovao tu objavu na instagramu.

Nadam se da ćemo opet ovako "ubosti" sa plejom, Zo je klasa.

Smoke on the water

Цитат: veljasinn  Мај 23, 2020, 17:56 поподнеLorenzo je u završnim pregovorima sa Panatinaikosom prema pisanju Eurohoops-a, čak je Beron lajkovao tu objavu na instagramu.

Moja spekulacija je da su Brown i Beron jeftinije zamene za Kalatesa i Fredeta.

sindje

Цитат: veljasinn  Мај 23, 2020, 17:56 поподнеLorenzo je u završnim pregovorima sa Panatinaikosom prema pisanju Eurohoops-a, čak je Beron lajkovao tu objavu na instagramu.

Zo jeste klasa, ali necu bas puno zaliti za njim. Previse je oscilacija imao u igri i nije mi izgledao kao neko ko ce kada dodju utakmice na krv i noz pokazati karakter.

Hvala mu za sve i sretno.

veljasinn

Ipak mora mu se priznati da je nekih mesec dana maltene sam vukao tim, imao par neverovatnih partija, ali kako je odmicala sezona kao da mu je forma padala, pa moguće da si u pravu u vezi toga, ali do tih najvažnijih utakmica nije došlo pa nikad nećemo saznati.

Smoke on the water

Kalin Lukas na "Lajvu" pita ko širi dezinformacije u vezi njegovog odlaska iz Zvezde.

Petkovic Miroslav

Kaze Beron da mu nedostaje Srbija, da se odomacio u Beogradu.
Bili Berone, obozavam tvoje trojke protiv stoke, vrati se da nastavimo tradiciju trofeja!

Vatrogasac

Covic je u emisiji na RTS1 veceras rekao da je Lorencu preminula sestra

coas

Vatrogasac

shumar4life

Rekao je Čović još tokom vanrednog stanja da jedan Amerikanac ima smrtni slučaj iz porodice od korone
Kilometri svi zbog tebe predjeni,stvorili su pricu o najvecoj ljubavi

Celtic

Kuzmić i Ristić bi trebalo uskoro da se priključe ekipi.

Vatrogasac

Кипар

Па ваљда ће се тренирати нормално као да се сезона игра,само се странци неће враћати.
По мени би било неозбиљно распустити екипу до августа.

Celtic

Цитат: Vatrogasac  Мај 27, 2020, 17:52 поподнеKakav je uopste plan sada?Za sta mi treniramo?

Mislim da će se trenirati do neke letnje pauze pa posle od avgusta pripreme. To je i jedino logično, sigurno se neće nastaviti sa lenčarenjem.

Romaj

Filip Čović. Odigrao dobro jedan plejof, doneo dva plasmana u Evroligu😉

miki96

Ovog leta ugovori ističu: Braunu, Beronu, Štimcu, Panteru, Odžu, Perperogluu, Lukasu, Radanovu i Đorđeviću.

Leta 2021. ugovori ističu: Gistu, Dženkinsu, Davidovcu, Dobriću, Kuzmiću, Jagodić Kuridži, Simaniću, Nenadiću, Jovanoviću, Ristiću i Čoviću.

Leta 2022. ugovor ističe Laziću.

Prva 4 nabrojana igrača kojima ističe ugovor su nam bili udarne igle ove sezone i ubedljivo najbolji igrači, igrači koji su izmišljali poene i često i "sami" dobijali utakmice. Bar dvojicu bismo morali produžiti.

Za Radanova i Đorđevića nisam siguran, ali oni su 2016. potpisali četvorogodišnje ugovore s nama, ovo u FMP-u do sada je bila pozajmica i mislim da im ističu sada ugovori.

Što se tiče mlađarije, ako nisam nekog zaboravio, važeće višegodišnje ugovore s nama imaju i:

Ranko Simović (1999. godište)
Lazar Vasić (2001. godište)
Marko Pavićević (2001. godište)
Nikola Manojlović (2002. godište)
Filip Anđušić (2002. godište)

Ugovore sa FMP-om imaju Aleksa Uskoković (1999.), Marko Pecarski (2000.), Nemanja Popović (2001.) i Đorđe Pažin (2001.)