• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Линглонг Супер Лига 2019/2020

Започео Косјерац, Дец 24, 2019, 19:37 поподне

« претходна тема - следећа тема »

Vlada 89

Јан 24, 2020, 17:21 поподне #200 Last Edit: Јан 24, 2020, 17:23 поподне by Vlada 89
Matić iz Vojvodine u groblju
Nemanja Nikolić se vratio u Spartak
Miljan Škrbić bi trebao u Vojvodinu

Kakva saradnja groblja sa "našom filijalom"
"To je juriš, to je nalet, nema milosti, sve ili ništa, to je Crvena zvezda u svom elementu, to je Crvena zvezda u svom punom sjaju."

vlada996

Kako je ono beše bilo , Vojvodina je nasa mladja ćerka, tako se nesto pricalo.. a iz te Vojvodine ni jedan jedini igrac nije zavrsio kod nas direktno, dok je Matic sada vec treci igrac , posle Skuletica i Vuletica.
Matic skroz solidan spic za nasu ligu , bice im sigurno pojacanje.. Nije mi jasno zasto ga je Vojvodina pustila za obestecenje od 120 K al dobro..
Zvezda je život , sve drugo su sitnice.

Бошко 996

I Branislav Trajkovic je dosao direkt u Partizan iz Vojvodine

Nameless

И Вулићевић и ћелави Калимеро.

vlada996

Цитат: Бошко 996  Јан 24, 2020, 18:50 поподнеI Branislav Trajkovic je dosao direkt u Partizan iz Vojvodine
Ludi Trajkovic je dosao pravac sa ruleta Gaja :D
Zvezda je život , sve drugo su sitnice.

Vlada 89

Novi članovi Vojvodine postali Nikola Andrić (desni bek, 28 godina, došao iz Mladost Lučani), Nikola Mirić (desni bek, 18, Partizan), Lazar Stojsavljević (štoper, 22, Njuport Kaunti), Momčilo Mrkaić (napadač, 30, Javor), Miljan Vukadinović (desno krilo, 28, Napredak), Bogdan Mladenović (ofanzivni vezni, 24, Žil Visente), Stefan Đorđević (levi bek, 29, Radnički Niš), Konstantin Nika (desni bek, 27, Vitorul Rumunija) i Petar Pavlićević (ofanzivni vezni, 20, Benfika)

"To je juriš, to je nalet, nema milosti, sve ili ništa, to je Crvena zvezda u svom elementu, to je Crvena zvezda u svom punom sjaju."

Топ

Цитат: Vlada 89  Јан 24, 2020, 22:12 поподнеNovi članovi Vojvodine postali Nikola Andrić (desni bek, 28 godina, došao iz Mladost Lučani), Nikola Mirić (desni bek, 18, Partizan), Lazar Stojsavljević (štoper, 22, Njuport Kaunti), Momčilo Mrkaić (napadač, 30, Javor), Miljan Vukadinović (desno krilo, 28, Napredak), Bogdan Mladenović (ofanzivni vezni, 24, Žil Visente), Stefan Đorđević (levi bek, 29, Radnički Niš), Konstantin Nika (desni bek, 27, Vitorul Rumunija) i Petar Pavlićević (ofanzivni vezni, 20, Benfika)

Kao da sam sličnu sliku već negde video...

Obra Kobra i kompanija...
Неко је рођен само да мрзи, а неко рођен да носи круну!

Слуцки

Три десна бека?
Баш чудан потез.

Шта би са Фирмом која не пушта играче код вечитих?
Београдска деца су тамо где је Звезда.

Постани члан клуба, БУДИ ДЕО ЗВЕЗДЕ!

Тони

Цитат: Топ  Јан 25, 2020, 00:12 пре поднеKao da sam sličnu sliku već negde video...

Obra Kobra i kompanija...

Обра је дошао 2009, ми смо овакву слику имали у лето 2008. Вукобратовић, Јаковић, Субашић, Пекарић, Мијаиловић...

Чаво

Ne bi se previše sprdao sa tim našim prelaznim rokom, jer smo tada pogodili sa više igrača nego sada gde bacamo ogromne pare.

Vlada 89

Zarate

Цитат: Слуцки  Јан 25, 2020, 02:20 пре поднеТри десна бека?
Баш чудан потез.

Шта би са Фирмом која не пушта играче код вечитих?
Мирић је млад играч, он је њихово дете отишао у Партизан па се вратио, вероватно неће ни конкурисати за први тим. Овог Андрића не знам где ће гурати а Румун је био таленат дохватио се Италије, солидан CV, на ову тројицу што су довели имају и Стојковића који је одиграо прву ок полусезону код њих.

Vlada 89

Ne bi me čudilo da i taj Stojković završi kod groblja
Lutovac im je bio bek ap desni bek,povredio se

M.V.P

Цитат: Vlada 89  Јан 25, 2020, 13:09 поподнеNe bi me čudilo da i taj Stojković završi kod groblja
Lutovac im je bio bek ap desni bek,povredio se

Pa pominjalo se da su zainteresovani i za njega, lik nista posebno, jedino je ovu polusezonu odigrao ok, inace rupa obicna.

Drug Član 85

Јан 26, 2020, 11:35 пре подне #214 Last Edit: Јан 26, 2020, 11:49 пре подне by Drug Član 85
Juče u duploj proveri Inđija odigrala oba puta 1:1,sa HNK Goricom i NK Taborom iz Sežane. Zanimljivo je da je obe utakmice Inđija odigrala skoro bez izmena, zbog skraćenog rostera. Samo je protiv Tabora zamenjen golman.

Čukarički dobio poljski Rakov sa 2:1 a Mačva odigrala nerešeno sa Pelisterom, 1:1.
Uključi mozak, isključi B92

Фурија

Bas zanimljivo. Eze u Cukarickom za 100k, a da smo ga mi kupili bilo bi 400.

terza12

Цитат: Фурија  Јан 26, 2020, 11:40 пре поднеBas zanimljivo. Eze u Cukarickom za 100k, a da smo ga mi kupili bilo bi 400.

Ni meni nikako ovaj prelazak ne pije vodu, lik ponajbolji igrac u Vojovodini i jedan od boljih igraca u JSL i samo 100k. Cuka naravno radi planski izuzetno i na leto ce biti milioni za njih.

Vojvodina dovela da ima na broj.

Neki mlad gastrabajter dolazi u Partizan, kao talenat a nidje nije proso(el maestro).

Drug Član 85

Јан 26, 2020, 11:58 пре подне #217 Last Edit: Јан 26, 2020, 13:05 поподне by Drug Član 85
Izgleda da je i Ružnal počeo da plaća burek i bonus jogurt, kakav tekst u vezi nekog klinca štopera koji navodno dolazi kod grobljanaca. Kako je burekdžija složio tekst u najmanju ruku novi Van Dajk stiže u Humsku. Mučno mi je i da citiram tekst.

Ali zato ne manjkaju sa negativom u člancima o nama.

Da dodam, Lalatović o prelasku Matića u Patlidžan:

"Rekao je da mu je od strane Partizana ponuđen mnogo jači ugovor nego što to Vojvodina može da uradi, te da time ima priliku da reši svoju egzistenciju."

Čovek živi u nekoj paralelnoj dimenziji(mislim na Matića). Ovi dužni i Bogu i narodu a tebe će da ispoštuju? Svašta s budalom.

Vlada 89

- Video sam da Zvezda hoće Rajkovića i nisam bio iznenađen. Mi smo hteli i Sanoga, pa su ga oni uzeli. Šta ćete, mi trenutno nismo tako bogat klub, pa moramo da propustimo nešto što oni mogu da priušte. Lepo je što oni prate šta radimo i koga skautiramo. Vidite da izaberu ako im se nešto sviđa - rekao je Milorad Vučelić.

Drug Član 85

Цитат: Vlada 89  Јан 26, 2020, 14:19 поподне- Video sam da Zvezda hoće Rajkovića i nisam bio iznenađen. Mi smo hteli i Sanoga, pa su ga oni uzeli. Šta ćete, mi trenutno nismo tako bogat klub, pa moramo da propustimo nešto što oni mogu da priušte. Lepo je što oni prate šta radimo i koga skautiramo. Vidite da izaberu ako im se nešto sviđa - rekao je Milorad Vučelić.

https://ibb.co/S6CfCJk