• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Ολυμπιακός

Започео Косјерац, Дец 24, 2019, 19:38 поподне

« претходна тема - следећа тема »

Косјерац

miki96

El Arabi srušio Panatu za prvo mesto na tabeli

dzonidelija

Јан 05, 2020, 23:22 поподне #2 Last Edit: Јан 05, 2020, 23:24 поподне by dzonidelija
Nije ništa specijalno odigrao Oly, ali ipak je i to bilo dovoljno za pobedu i nova tri boda.

U prvom poluvremenu se dobro držao PAO, čak su na momente bili i bolja ekipa. U drugom poluvremenu ipak padaju dok Oly pojačava pritisak pa su tako pored postignutog gola stvorili još par dobrih šansi.

PAO dosta skromna ekipa.

Inače odličan pogodak je postigao El Arabi.
Цитат: psychokiller  Јун 07, 2019, 21:36 поподне
Информер држава. Информер репрезентација.

Цитат: Drug Član 85  Јун 17, 2019, 19:12 поподне
Za dobrobit mentalnog zdravlja nacije treba raspustiti sve reprezentativne selekcije u fudbalu. Ovo što mi igramo trenutno je u rangu pribaltičkih država.

almatinac

Navodno je Panatinaikos oštećen za penal.

Pedro Martins delio novinarima poklone za 'srećnu godinu' koju je poželeo na grčkom. Neki smatraju da ovim kupuje simpatije kod medija.

Vlada 89

Podense potpisao za Vulverhempton
Teško će bez njega do titule
"To je juriš, to je nalet, nema milosti, sve ili ništa, to je Crvena zvezda u svom elementu, to je Crvena zvezda u svom punom sjaju."

Vlada 89

Феб 17, 2020, 17:30 поподне #5 Last Edit: Феб 17, 2020, 19:07 поподне by Vlada 89
U četvrtak sa Arsenalom u Pireju ,u nedelju gostovanje PAOK-u

Prelazni rok

Otišli- Podense,Gerero,Benzia i Meria

Došli -Kafu,Emre Mor i Ahmed Hasan

Fortunis se oporavio
"To je juriš, to je nalet, nema milosti, sve ili ništa, to je Crvena zvezda u svom elementu, to je Crvena zvezda u svom punom sjaju."

Gidzi

Cini se da su, makar igracki gledano, na slicnom nivou kao jesenas.

Vlada 89

Феб 17, 2020, 18:52 поподне #7 Last Edit: Феб 17, 2020, 19:01 поподне by Vlada 89
Inače,biće pakao do kraja u Grčkoj

Imaju za vikend PAOK u Solunu kao što sam napisao pa PO,tamo dvomeči sa oba solunska kluba,zelenima,AEK ....

El Arabi se raspucao,ubedljivo prvi strelac lige sa 17 pogodaka

Vlada 89

Veceras na RTS u protiv Arsenala, od 21 h

U polufinalu kupa sa PAOK om, dvomec

Igraju sa njima jos pet puta do kraja sezone

ЦзРк

Kakva šteta, odlično su odigrali, kao i mi one sezone u Ligi Evrope. Baš glup poraz. Ali nisu ispali. Šanse i dalje postoje.

Vlada 89

Za 20 minuta PAOK-Olimpijakos u Solunu

Vlada 89

Pobeda 0-1,gol Ranđelovića

Miki PN

Pobeda braće na vrućem gostovanju i u direktnom duelu za prvo mesto.

Autogolom pobedio Oly i to igrač paoka igrao rukom. Da nije uterao loptu u gol bio bi penal.

Sad se braća osamostalila na prvom mestu sa 5 boda ispred paoka.
Sve ludaci... aaaaa   ZVEZDA!!!

Ujedinjenje ili smrt. Živela Srbija

stefcerak

Koliko sam se obradovao pobedi Spartaka nad CSKA.....toliko sam se ovde iznervirao kad su dopustili da izgube ovo i da ih okrenu ovako....

Srecom postoji i revans....pa se nadam ispravljanju fleka....
Svuda grmi okolo!

Matuzalem88

Hm Sise imao 3,4 šanse posle prekida. Stvarno jeftini golovi. Semedo skrivio penal i udelio asistenciju Pelkasu za prvi gol PAOK-a.

Oli kao da je ne znam Radža Kazablanka pih. Elabdaluji, Ahmed Hasan, El Arabi, a to skoro bili Meria i Benzija. Fali samo Ahmed Hosam Mido.

Giljerme je nestvaran igrač, kako bi nama bilo dobro da imamo jednog takvog.