• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Рад управе клуба

Започео aragorn, Дец 24, 2019, 19:41 поподне

« претходна тема - следећа тема »

aragorn

Patrijarh Pavle: "Budimo ljudi, iako smo Srbi..."

dejank72

Uprava treba brže da reaguje u ovakvim situacijama. Da smo zahtev poslali u petak ili subotu šanse za odlaganje utakmice bi bile znatno veće. Pokušati takođe sa premeštanjem utakmice na neko neutralno obližnje mesto (Trebinje npr.).
Nema dana a da ne mislim na tebe...

dejan80

Баш ти је реална та идеја о измештању утакмице, а тек што је Требиње неутрално... :)

dejank72

Цитат: dejan80  Дец 29, 2019, 18:31 поподнеБаш ти је реална та идеја о измештању утакмице, а тек што је Требиње неутрално... :)

Pa to je samo ideja ako bude nemoguće igrati u PG i CG uopšte. Eto ako ne Trebinje može Banja Luka :-)

Шапчанин

Наравно да ће се играти у Подгорици. Не залуђујте се неутралним теренима.

Биће та Будућност и у плеј-офу. Утакмице у Морачи су неизбежне.

Једино у паралелном универзуму да се не би ишло у Подгорицу да се промене правила и врати на Ф4.

dejank72

Цитат: Шапчанин  Дец 29, 2019, 18:46 поподнеНаравно да ће се играти у Подгорици. Не залуђујте се неутралним теренима.

Биће та Будућност и у плеј-офу. Утакмице у Морачи су неизбежне.

Једино у паралелном универзуму да се не би ишло у Подгорицу да се промене правила и врати на Ф4.
Naravno da će se istrajati do kraja da se igra u PG ali šta ako se desi neki incident večeras-sutra, neko veće okupljanje kao jutros u podgoričkoj crkvi pa se prelije na ulice  ili ako se odloži za februar a ni tada ne bude stabilnija situacija... Ja sam neutralni teren pomenuo kao krajnju opciju a i sećam se da smo kao FK igrali van Beograda zbog ekonomskih sankcija!?

Шапчанин

Превише ако за мој укус.

Из клуба су повукли потез. У одређеној мери извршен притисак. Дерби мечеви на Јадрану су постали шаховска партија и много је предигре.

Саша РС

Отићи и одиграти. Не плашити се Милових потурица. То је задње што треба.
I know the pieces fit 'cause I watched them tumble down

coas

Nadam se samo da se reagovalo na vreme i prema Uleb-u i Bertomeu licno.. Dokumentovati ceo nas boravak tamo, situacija je zapaljiva. Najbitnije ne reagovati na provokacije siptara vec ih razvlatiti na terenu. Publika ce to znati da ceni. Verujem da je Nebojsa majstor za ove stvari i da zna da posle Zenita ovo moze biti inicijalna kapisla za okretanje sezone, iskoristiti sva raspoloziva sredstva da se pobedi dole bez razmisljanja.

северна страна

Пустите Ђордија, ЕЛ и Европу генерално, не занима то њих, ово су наше ствари.

Ђорди је више пута напоменуо да га апсолутно не занима шта се ради у националним лигама. Као што их није занимало ништа шта се дешавало претпрошле или прошле сезоне, као што их не занима шта се дешава у Грчкој, да ли Олимпијакос игра првентсво или не, да ли се ПАО или ОЛИ поубијају на дербију итд...

mrm

Jel ima najava negde prenosa konferencije od pola 5?

silna ce borba da bude

Prenos na youtube kanalu tanjuga...bar tako najavljuju..još nije počela

aцасссс

Nadam se da da Covic zna sta radi, ali sve mi se cini da se groblje najviše raduje ovom odlukom.
MRZIM PARTIZAN!

Косингас

Оде ово на 20-0 за њих. Нема ту никакве приче.
На 7-6 смо, боримо се са Морнаром за 4 позицију.

Vlajkoman

Дец 30, 2019, 17:24 поподне #14 Last Edit: Дец 30, 2019, 17:37 поподне by Vlajkoman
Ja sam shvatio iz Čovićevog izlaganja da ako bude 20-0, mi napuštamo Aba ligu.
Tako je dobro biti lud za tobom Zvezdo!

aцасссс

Цитат: Vlajkoman  Дец 30, 2019, 17:24 поподнеJa sam shvatio iz Čovićevog izlaganja da ako bude 20-0, mi napuštano Aba ligu.
I ja se nadam, da jednom zavrsimo sa tom pricom, da svi navijaci budu zadovoljni, nasa Srpska liga je najbolje za nas.
MRZIM PARTIZAN!

Citizen

Цитат: aцасссс  Дец 30, 2019, 17:34 поподнеI ja se nadam, da jednom zavrsimo sa tom pricom, da svi navijaci budu zadovoljni, nasa Srpska liga je najbolje za nas.

I Liga Šampiona, pa dobijemo grupu sa Portom, Paokom i Bešiktašom

To bi bili spektakli

Nine33

Дец 30, 2019, 17:52 поподне #17 Last Edit: Дец 30, 2019, 18:18 поподне by Nine33
Znam da je Čović izgubio podršku pozamašnog dijela 'zvezdaške javnosti' zbog sumnjive selekcije ekipe i forsiranja jednog igrača (FČ3) ali nemojte ovo da miješate s tim i da kritikujete potez samo zato što ne simpatišete onog ko je potez povukao. Bezbjednost naših igrača bi bila upitna, ne znam da li ste prespavali proteklih 7 dana i dešavanja u Crnoj Gori? Uostalom, ako već hoćete da ocijenite ovaj potez poslušajte šta komentarišu naši navijači iz same Crne Gore. Maltene jednoglasno podržavaju ovaj neodlazak na utakmicu, tako da teško da vi iz toplote svog doma u Beogradu ili Kragujevcu možete da znate stanje stvari bolje nego naši ljudi u Podgorici, Nikšiću ili Herceg Novom.

Uostalom utakmica protiv Budućnosti je poslednjih godina više od sporta sviđalo se to vama ili ne. Odlaskom "mečki na rupu" u ovakvoj situaciji možemo samo da izgubimo, a ništa da dobijemo. Bila bi to utakmica u kojoj je nemoguće pobijediti.

Ja mislim da Crvena zvezda ima mnogo veću odgovornost od same sportske, i da predstavlja čitav jedan narod (da ne koristim floskulu o "stubu srpstva") i da je jedna utakmica ništa u odnosu na poruku koja se šalje. Meni je dovoljno da je naš narod dole podržao ovu odluku i da smo time očigledno pokazali da je klub uz svoj narod. Ovo je mnogo veća stvar od jedne utakmice, koju bi usput teško dobili (zar neko misli da Bokan i Milo ne bi iskoristili sva nedozvoljena sredstva, radili su to i kad nije bilo tenzija, ne smijem ni da zamislim šta bi se sada dešavalo). Pet poraza smo upisali na bazi kurca, možemo da istrpimo još jedan. F4 nećemo propustiti, nemojte da dramite i da dajete na važnosti svojoj tezi tom dramom. Idemo pa makar i kao četvrti...
Цитат: Red  Авг 20, 2016, 17:49 поподне
Čast svakome veresija nikome.

Znam da ima klinaca koji ne rade, da je Empty na lakim a nine33 na teškim, da im novac treba.
Ali ajde.da radimo, da zaradimo taj u principu mali novac.

IggY79

Дец 30, 2019, 18:11 поподне #18 Last Edit: Дец 30, 2019, 18:15 поподне by IggY79
Boli me qrac za košarku. Boli me qrac za titulu. Ukoliko postoji opasnost da bilo ko od igrača ili bilo ko od naših ljudi,bude povređen, ne treba se igrati.
Pa šta ako izgubimo bodove?
Pa šta ako ne uzmemo titulu?
Zar nam jedan Maksimir nije dovoljan?

Kažete, ako bude problema, napustiti parket. Bravo. A kuda onda sa tog parketa? Kako iz te svlačionice? Teleportom? Je l treba igrači da noće u svlačionici i strepe da neka nadrogirana milogorska budala ne uleti sa pištoljem?

Citizen

Цитат: IggY79  Дец 30, 2019, 18:11 поподнеBoli me qrac za košarku. Boli me qrac za titulu. Ukoliko postoji opasnost da bilo ko od igrača ili bilo ko od naših ljudi,bude povređen, ne treba se igrati.
Pa šta ako izgubimo bodove?
Pa šta ako ne uzmemo titulu?
Zar nam jedan Maksimir nije dovoljan?

Kažete, ako bude problema, napustiti parket. Bravo. A kuda onda sa tog parketa? Kako iz te svlačionice? Teleportom? Je l treba igrači da noće u svlačionici i strepe da neka nadrogirana milogorska budala ne uleti sa pištoljem?

Nismo onda trebali ni derbi da igramo godinama, pretpostavljam da je ovo 79 godište pa bi trebalo da se sećaš čega je sve tu bilo