• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Кладионица - општа тема

Започео Косјерац, Дец 24, 2019, 19:47 поподне

« претходна тема - следећа тема »

Куре

Ned Stark

Timčina sa Velodroma... Ne mogu da dobiju ljude koji imaju 5 treninga nedeljno... Ludilo mozga.
Gde smo sve bili mi zbog nje,sta sve radili mi zbog tebe.

Mao Molina

Топ

@Mao Molina Puhoski pa Barnau (na prošlom prvenstvu)

Počinjemo sa oprezom i bez zaletanja...

B.Puhoski (Belorusija)   4,5 više - prvi bek reprezentacije, izvođač sedmeraca, uzeo sam u obzir da će uputiti 6-7 udaraca na naš gol i 2-3 sedmerca, smatram da je to dovoljno da pređe ovu granicu, možda uzme i koji šut više meč je od velike važnosti.

A.Jurnok (Belorusija)   3,5 manje - ne primamo mnogo golova sa krila, uz to u reprezentaciju se vratio Brouka igrač koji ima 3 puta više nastupa od Jurnoka pa može lako da se desi da Jurnok igra malo.

Dž.Bumhauer (Holandija)   3,5 manje - Nemačka jako dobro brani krilne igrače, pogotovo sa leve strane. I Bumhauer ima svoju zamenu na poziciji i ne očekujem da igra ceo meč.

Zelenović 3,5 više, V.Ilić i Kukić 2,5 manje, Genshajmer 5,5 više, Horvat 3,5 više i Stepančić 4,5 više, Čavor 4,5 manje - nešto što bih preporučio.

U maxbetu imate pomerene granice za hendikepe i poene u +- 3 uz smanjene kvote.
Srbija +5,5
Belorusija-Srbija 54,5 +

Неко је рођен само да мрзи, а неко рођен да носи круну!

Ned Stark

Samo mi još rukomet i strelci istog... Malo mi što i bez toga sve živo mašim.

mostarac

Kad uz Rodrigeza,Frideta,Šengeliju,Mikija i D.Vilijamsa odigram Kalinića i treba da padnem.

Куре

Цитат: mostarac  Јан 09, 2020, 22:56 поподнеKad uz Rodrigeza,Frideta,Šengeliju,Mikija i D.Vilijamsa odigram Kalinića i treba da padnem.
[/quote
Цитат: mostarac  Јан 09, 2020, 22:56 поподнеKad uz Rodrigeza,Frideta,Šengeliju,Mikija i D.Vilijamsa odigram Kalinića i treba da padnem.
Isti tiket jos na to imao Vilbekina i Kampaca asistencije over...30 min i hrabrih 4 poena.. :D

Топ

Јан 10, 2020, 16:23 поподне #27 Last Edit: Јан 10, 2020, 17:18 поподне by Топ
Цитат: Топ  Јан 09, 2020, 16:34 поподне@Mao Molina Puhoski pa Barnau (na prošlom prvenstvu)

B.Puhoski (Belorusija)  4,5 više - prvi bek reprezentacije, izvođač sedmeraca, uzeo sam u obzir da će uputiti 6-7 udaraca na naš gol i 2-3 sedmerca, smatram da je to dovoljno da pređe ovu granicu, možda uzme i koji šut više meč je od velike važnosti. 

A.Jurnok (Belorusija)  3,5 manje - ne primamo mnogo golova sa krila, uz to u reprezentaciju se vratio Brouka igrač koji ima 3 puta više nastupa od Jurnoka pa može lako da se desi da Jurnok igra malo.

Dž.Bumhauer (Holandija)  3,5 manje - Nemačka jako dobro brani krilne igrače, pogotovo sa leve strane. I Bumhauer ima svoju zamenu na poziciji i ne očekujem da igra ceo meč. 

Zelenović 3,5 više, V.Ilić i Kukić 2,5 manje, Genshajmer 5,5 više, Horvat 3,5 više i Stepančić 4,5 više, Čavor 4,5 manje - nešto što bih preporučio.

Srbija +5,5
Belorusija-Srbija 54,5 +

2/3
5/7
utakmice: 2/2

Danas:

R.Veber (Austrija)  3,5 više - izvođač sedmeraca, na prošlom SP 3/5 prešao a na Euru 2/3 puta prešao granicu.

M.Panić (BiH)  4,5 manje - bek Meškova, prvi levoruki igrač u reprezentaciji, međutim mislim da je previsoka granica, neće se naigrati protiv Norveške odbrane.

P.Krajevski (Poljska)  3,5 manje - nije prešao ovu granicu u kvalifikacijama na 6 mečeva, Slovenija igra dosta dobru odbranu.

Frimel 3,5 manje, Ždrahala 4,5 više, Ostruško 3,5 više, Gigu 3,5 manje, Karačić 2,5 manje, Janc 4,5 manje

Češka-Austrija H1 (+4,5), 57,5 manje može se pokušati i pobeda Čeha
Francuska i Švedska H1 (-2,5)
Portugal-Francuska  61,5 manje
Severna Makedonija  1

edit: U redovima Portugala vlada virus više njih nije treniralo prethodnih dana... hendikep na Francuze!

Borha

Samo da javim da mi je meridijan posle skoro mesec dana cimanja isplatio celu sumu od 63k. ;D

Топ

JUče:

1/3
6/6
utakmice: 3/5

Danas zakasnio sam na mečeve od 16 ali evo za posle nešto:

H.Kaneljas (Španija) - 2,5 manje

A.Dujšebajev (Španija) - 3,5 više

V.Lipovina (Montenegro) - 2,5 više

Zelenović 3,5 više, S.Vujović 2,5 više, Kolbaker 2,5 više, Makeda 2,5 manje, Mikel Hansen 6,5 više

Joshua

Ovaj Sasuolo je takav kurton od ekipe da nema dalje...

Топ

juče: 2/3 i 2/5 (Zelenović je dao 3 ali su kladionice računale da je dao 4)

N.Remili (Francuska) - 3,5 manje

S.Sagosen (Norveška) - 6,5 više

A.Morito (Poljska) - 5,5 više

Babak 3,5 manje, Manaskov 4,5 više, Taleski 3,5 više, Veber 3,5 više, Malinović 2,5 manje, Brankinjo 3,5 manje, Sicko 2,5 više, Godfridson 2,5 više, Cingešar 2,5 manje

produženi hendikepi:
-sigurnije na BiH (6,5) i Poljsku (5,5)
manje sigurno: Norvešku (3,5), Sloveniju (4,5)

Ned Stark

Hvala Kilijanu što je odigrao večeras kao Nenad Gavrić i ovoga puta me najzad odvojio od ovog sranja...

Pravio sam pauze pa se vraćao, dosta je..  Samo minus, ne može čovek tiket da ubode...

Odjava sa teme... Uzmite im pare ako možete...

Топ

Juče:
2/3
7/9
3/4

Danas:

S.Vujić (Srbija) - 3,5 manje - Uzimam u obzir da nije sto posto spreman.

H.Lindberg (Danska) - 3,5 više

A.Gomez (Španija) - 3,5 više

Smits 4,5 više, Szita 3,5 više, Palmarson 6,5 više, Žitnikov 2,5 više, M.Božović 3,5 manje, Dibirov 4,5 više, Kuleš 3,5 manje

Hrvatska hendikep -4,5

Топ

juče loše...
0/2
4/7

DŽ.Tolbrnig (Švedska) - 4,5 više

Kašaprek (Češka) - 3,5 više

A.Bilik (Austrija) - 7,5 više

Brankinjo 2,5 manje, Dolenec 3,5 više, Ždrahala 5,5 manje, Ekdal 3,5 više, Šmid 7,5 više, Manaskov 4,5 više

Vlax

Na koju foru je kvota na Island 1.5? Ne pratim rukomet, pa me zanima jel su to Madjari postali ozbiljna repka?

Топ

juče
 0/3
4/6

Danas:

B.Banhidi (Mađarska) - 3,5 manje

M.Braming (Danska) - 2,5 više

Piterson 3,5 više, Damgard 3,5 manje, Žitnikov 2,5 više

Топ

0/1
1/3

A.Dujšebajev (Španija) - 3,5 više

D.Mandić (Hrvatska) - 2,5 više

F.Poš (Austrija) - 2,5 više

Babak 3,5 više, Hafner 3,5 više, Aginagalde 2,5 manje, Duvnjak 2,5 više, Horvat 3,5 više, Makeda 2,5 više, Pekeler 2,5 manje

Belorusija-Nemačka 56,5 više i Nemačka 29,5 više
Španija-Češka 1 i 54,5 manje

Топ

2/3
5/7
utakmice 1/3

K.Ekdal (Švedska) - 3,5 više

B.Banhidi (Mađarska) - 3,5 više

DŽ.Gotfridson (Švedska) - 3,5 više

Piterson 3,5 više, Zarabec 3,5 manje, Sagosen 6,5 više, A.Nilson 3,5 više, Borges 2,5 više, Brankinjo 2,5 manje

Rodaa