• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

[E6] - NBA LIGA 19/20

Започео Косјерац, Дец 24, 2019, 19:53 поподне

« претходна тема - следећа тема »

Косјерац

Ivo.CZBG

Ivo.CZBG

Ivo.CZBG

Ivo.CZBG

Ivo.CZBG

dejanbgd

Бановић

dejanbgd

Da me tražim po arhivi sa starog servera. Kakva su pravila za 60 plus utakmica?

Vidim sad kod Banovića i njegovih NY Knicksa, jer večeras završavamo duel a sve je otvoreno, da ima 59/64 meča prijavljeno a ovde na temi je prijavio 3 meča "nadoknade" zbog povreda.
Da ne dodjemo u situaciju da nešto ne bude kako treba i da nekom ne bude jasno.
Jesam li propustio još neku povredu kod Knicksa pa ćeš imati 64 tekme?

Ili je ovo neka vrsta pritiska pred utakmice večeras. 😄😄😄

Бановић

Hahaha +3 imam ako sam dobro izracunao, evo sad usao da napisem. Dejounte Murray.

Ivo.CZBG

Цитат: dejanbgd  Јан 05, 2020, 18:32 поподнеDa me tražim po arhivi sa starog servera. Kakva su pravila za 60 plus utakmica?

Vidim sad kod Banovića i njegovih NY Knicksa, jer večeras završavamo duel a sve je otvoreno, da ima 59/64 meča prijavljeno a ovde na temi je prijavio 3 meča "nadoknade" zbog povreda.
Da ne dodjemo u situaciju da nešto ne bude kako treba i da nekom ne bude jasno.
Jesam li propustio još neku povredu kod Knicksa pa ćeš imati 64 tekme?

Ili je ovo neka vrsta pritiska pred utakmice večeras. 😄😄😄

Hahah, jbt jos te je mogao i zajebati da je cutao :D , to +1 pa +2 znaci da ima +2 i eto sad kad je dodao Mareja je +3, nije +1 pa +2 = +3 nego poslednji igrac i oznaka iza njega znaci broj prekoracenja jer mu je toliko igraca ostalo u ekipi a nije odigralo mec pa mu je na racunu toliki plus ;) znaci 63/63 na kraju danasnjeg dana.

Ma Banovic je fer plej igrac nema sta, samo je malo lenj pa ceka poslednji dan i poslednji minut pa mu je tako u prvoj diviziji izostao Lenard poslednjeg dana duela i nije napravio izmenu za njega a vec se dan ranije znalo da nece igrati pa poslednjeg dana nije imao igraca da ga zameni, dobio sam taj duel +50, tesko da bi taj neko ko bi ga menjao imao 50+ ali ko zna :D

dejanbgd

Hahha, pa da, ja sam mislio da je +1 i +2 za ovog drugog zbirno 3.

Бановић

Цитат: Ivo.CZBG  Јан 05, 2020, 19:40 поподнеMa Banovic je fer plej igrac nema sta, samo je malo lenj pa ceka poslednji dan i poslednji minut pa mu je tako u prvoj diviziji izostao Lenard poslednjeg dana duela i nije napravio izmenu za njega a vec se dan ranije znalo da nece igrati pa poslednjeg dana nije imao igraca da ga zameni, dobio sam taj duel +50, tesko da bi taj neko ko bi ga menjao imao 50+ ali ko zna :D

Hahaha jesam priznajem, ponedeljak, utorak, sreda sve ispratim onda dodje vikend i izlasci pa se tu ukanalim i vadim se nedeljom. A taj duel, tu sam se vise sjebao sa izborom igraca, zato mi je puno bolji ovaj sistem u E6.

Ivo.CZBG

Јан 05, 2020, 22:23 поподне #13 Last Edit: Јан 05, 2020, 22:25 поподне by Ivo.CZBG
Цитат: Бановић  Јан 05, 2020, 20:32 поподнеHahaha jesam priznajem, ponedeljak, utorak, sreda sve ispratim onda dodje vikend i izlasci pa se tu ukanalim i vadim se nedeljom. A taj duel, tu sam se vise sjebao sa izborom igraca, zato mi je puno bolji ovaj sistem u E6.
Hahah, sad mi je sve jasnije. Masu puta vidim stanje i kazem sebi, opasan ovaj Banovic, bice od njega nesto :D i onda i zaboravim na tebe i pogledam na kraju kad ono uvek neka zajebavancija sa tobom :D :P

Protiv Sakramenta u prvoj diviziji si imao poslednjeg dana pravo da ubacis jos jednog zbog povrede ali nisi imao koga, jedino da uzmes nekog slobodnog agenta ali nisi hteo da izbacujes nekog iz svog tima samo zbog toga, pa sam ti ja nudio trejd jer ti je jedino Ingram bio u timu koji ne igra tekmu pa da ga taman zamenis :D Nisi se dao, nudio sam i Hardena za njega (verovatno se ne secas jer si bio pijan) ali ne das :D i na kraju si izgubio od Sakramenta sa nekih par poena razlike.

dejanbgd

Јан 05, 2020, 23:20 поподне #14 Last Edit: Јан 05, 2020, 23:22 поподне by dejanbgd
Sad stigao sa fuce.. Jel ovaj Shamet igrao?
Ako nije igrao a u protokolu je, ne mogu ga menjati? Jel tako? Samo ako je povredjen?

Evo ušao.

Sve ok.

Ivo.CZBG

Цитат: dejanbgd  Јан 05, 2020, 23:20 поподнеSad stigao sa fuce.. Jel ovaj Shamet igrao?
Ako nije igrao a u protokolu je, ne mogu ga menjati? Jel tako? Samo ako je povredjen?

Evo ušao.

Sve ok.
Ma mozes ga menjati kad god ako ne zaigra, jebes protokol :D

Namestis igraca u prvu postavi i na kraju ga ne ubaci trener ni sekunde, imas pravo da stavis nekog umesto njega, isto pises ono +1 jer ce ti biti zabelezeno u ukupnom broju kao da je igrao jer je bio u prvoj postavi. Ako je zaigrao par minuta, onda se racuna kao da je igrao.

Бановић

Цитат: Ivo.CZBG  Јан 05, 2020, 22:23 поподнеHahah, sad mi je sve jasnije. Masu puta vidim stanje i kazem sebi, opasan ovaj Banovic, bice od njega nesto :D i onda i zaboravim na tebe i pogledam na kraju kad ono uvek neka zajebavancija sa tobom :D :P

Protiv Sakramenta u prvoj diviziji si imao poslednjeg dana pravo da ubacis jos jednog zbog povrede ali nisi imao koga, jedino da uzmes nekog slobodnog agenta ali nisi hteo da izbacujes nekog iz svog tima samo zbog toga, pa sam ti ja nudio trejd jer ti je jedino Ingram bio u timu koji ne igra tekmu pa da ga taman zamenis :D Nisi se dao, nudio sam i Hardena za njega (verovatno se ne secas jer si bio pijan) ali ne das :D i na kraju si izgubio od Sakramenta sa nekih par poena razlike.

Za Hardena se ne secam, ali nikako nisam hteo da se odreknem Ingrama, sto mi se i isplatilo kasnije. A muceniku kom si uvalio Galinarija, nek je sa srecom haha. Salim se naravno, dobar je Galo, samo je malo staklen, a ja licno ne preferiram takve igrace, osim ako nije load management u pitanju(citaj Kahwhi Leonard). Isplati se i izgubiti koje kolo na pocetku, ipak se forma tempira za plejof :D

dejanbgd

MAINE RED CLAWS

WEEK 12

PONEDELJAK

Johnathan Williams (WAS) vs Boston 99-94

0 minuta

+1 ako se računa da nije igrao odlukom trenera

UTORAK

John Henson (CLE) vs Detroit 113-115

0 minuta

+2 ako se računa da nije igrao odlukom trenera

Ivo.CZBG

Јан 09, 2020, 00:21 пре подне #18 Last Edit: Јан 09, 2020, 00:35 пре подне by Ivo.CZBG
Цитат: dejanbgd  Јан 08, 2020, 15:10 поподнеMAINE RED CLAWS

WEEK 12

PONEDELJAK

Johnathan Williams (WAS) vs Boston 99-94

0 minuta

+1 ako se računa da nije igrao odlukom trenera

UTORAK

John Henson (CLE) vs Detroit 113-115

0 minuta

+2 ako se računa da nije igrao odlukom trenera
Kao sto sam vec rekao brate, racuna se da nije igrao, nisi ti kriv sto ga trener nije stavio. Stavi + i to je to ;)

Nemoj samo pisati rezultate utakmica, ja sam sacekao danas uvece da pogledam dve tekme, POR:TOR i OKC:BKN, pa da ne naletim na rezultat ;)

Samo da dodam da se potrudite da izbacujete povredjene iz ekipe pa da sto manje bude ovih dodavanja. Nema problema ako su upitni, nemojte zbog toga da cekate poslednji momenat i da ne spavate zbog toga :D nego bar ove za koje se vec zna da nece igrati, ne vidim razlog da se drze igraci u ekipi sem kao taktika da se prevari protivnik pa da pomisli da imate vise utakmica ako ne isprati svaki vas dan i mec i onda na kraju dodate jos te sto fale pa ispadne drugacija projekcija i rezultat.

Ja pratim ovaj moj duel pa ovo kazem i zbog Cikaga, Bogdanovic ti je vec 2 dana u ekipi a ne igra i pisalo je da nece ni putovati u Finiks a opet ti je u ekipi i na kraju ces dodati cak dvojicu za njega sto je sve po pravilu, ali bespotrebno se ostavljaju takvi igraci u prvoj postavi kad je 100 posto sigurno da nece igrati. U razvojnom timu je za Exuma pisalo jos pocetkom dana valjda da nece igrati ali ti je ipak ostao u timu. Pored njih su ti jos par igraca ostali u timu ali neki su samo sumnjivi pa ne mozes znati da li ce izostati ili ne pa ih treba ostaviti u ekipi da ne rizikujes da ti propuste mec i to je ok.

Sve ok, samo mala sugestija pa da ubuduce bude sto cistije ako je to moguce ;)

EDIT: Vidim sad da ti i Hil stoji u razvojnom a jos od ponedeljka/utorka pise da je sigurno OUT.

blanco

Јан 09, 2020, 16:59 поподне #19 Last Edit: Јан 11, 2020, 17:21 поподне by blanco
Atlanta Hawks
Week 12
sreda 08.01.20.

Wendell Carter Jr. +1

petak 10.01.20.

Domantas Sabonis +1

Dakle = +2 utakmice