• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

[E6] - NBA LIGA 19/20

Започео Косјерац, Дец 24, 2019, 19:53 поподне

« претходна тема - следећа тема »

Бановић

blanco

Subota 11.01.20.

J.J.Redick +1

+3 ukupno za ovu nedelju ..

Mislim imam i Capelu od sinoc ,al se ne secam dal bese moze vise od +3 .

Ivo.CZBG

Цитат: blanco  Јан 12, 2020, 11:23 пре поднеSubota 11.01.20.

J.J.Redick +1

+3 ukupno za ovu nedelju ..

Mislim imam i Capelu od sinoc ,al se ne secam dal bese moze vise od +3 .
Moze do +333, posle toga stvarno vise nema smisla :D

Moze koliko god igraca ostane u timu a ne odigra ;)

76ers - 7. kolo - subota - Hasan seckati  +1

Бановић

Јан 12, 2020, 15:45 поподне #23 Last Edit: Јан 12, 2020, 15:52 поподне by Бановић
NY: Davis, Favors +4
Westchester: Wannamaker +1

blanco

Цитат: Ivo.CZBG  Јан 12, 2020, 13:51 поподнеMoze do +333, posle toga stvarno vise nema smisla :D

Moze koliko god igraca ostane u timu a ne odigra ;)

76ers - 7. kolo - subota - Hasan seckati  +1

Onda Atlanta Hawks-i , imaju +4 ;)

dejanbgd

Бановић

Dacu sve od sebe da porazim Filadelfiju ove nedelje, ali sudeci po projekcijama falice mi jedno 80-100 bodova.  ;D  Ne idu mi na ruku ni raspored ni povrede ove nedelje, nisam gledao kako je kod tebe Ivo. Sa razvojnim timom bih cak mogao i da pripretim.

Ivo.CZBG

Цитат: Бановић  Јан 13, 2020, 19:53 поподнеDacu sve od sebe da porazim Filadelfiju ove nedelje, ali sudeci po projekcijama falice mi jedno 80-100 bodova.  ;D  Ne idu mi na ruku ni raspored ni povrede ove nedelje, nisam gledao kako je kod tebe Ivo. Sa razvojnim timom bih cak mogao i da pripretim.
Gledaj sto se osilio brat, ostvario prvu pobedu u razvojnoj ligi i odmah bi da (pri)preti prvoplasiranom :D :P

Ma kako bi bilo inace kod mene, tauns mesec dana, jang, hasan i ingram se premisljaju da li bi da igraju, moris ne igra, zion uci da hoda, begli ce poceti sa korekcijom minuta, irving se vratio pa mi sjeba dinvidija, mogao je sacekati bar jos ovu nedelju divljak :D

Derbi kola i lige. Prosli mec me usrao rekord od 2129 a ti imao valjda 1640, sad bih bio zadovoljan pobedom od 1 razlike ako moze :D

Zanimljivo je to da sam izgubio jedini mec u razvojnoj od tima od kojeg sam imao veci broj poena u svakom drugom kolu, 6 puta veci skor i bas kad igram sa njim imao nesto manji, tako i u NBA ligi, svaki put u ovih 7 kola je skor veci za 150, 300, 400, 500 i onda dodje duel sa tom ekipom i izgubim za 20 poena. I ti isto nisi jos imao veci skor u NBA ligi od Filadelfije i sad samo fali da i od tebe izgubim, pa jbt sreca i nesreca :D

Sto se tice rasporeda, mislim da ti je bolji nego moj, imas tejtuma, lavina i lilarda po 4 meca, sta tu ne valja :D Meni svi po tri meca sem minesote ali tamo tauns umire pa ni kurcu ne vredi, jedino da wigins proigra opet ali to je tamo opasan raspad, ne zna se ko pije a ko placa.

Ivo.CZBG

Јан 14, 2020, 00:58 пре подне #28 Last Edit: Јан 14, 2020, 01:00 пре подне by Ivo.CZBG
Evo vec je pocelo odlicno, tauns i ingram ne igraju u ponedeljak.

Ajde kad mogu oni mogu i ja da pravim cirkus, stavicu E'Twaun Moore-a u NBA tim, niko ne igra od prve postave pa ima prostora da uradi nesto ali ce verovatno da odigra na kraju 15 minuta i da donese nekih 5 poena jer ce ova indijanstina da se utrkuje ko ce vise da izdivlja.

Treba da krenem kod gatare zbog ove NBA lige. Prosle nedelje prvi put izostaju i Holms i Begli a imam kao rezerve i Dedmona i Gilsa. Pise da Gils startuje a znamo da je Dedmon odigrao 2 minuta u poslednjih 10 utakmica i da je kaznjen za javno pricanje o trejdu i na kraju starter Gils odigra 16 minuta i ostvari slican ucinak kao i Dedmon koji je na kraju igrao 32 minuta. Sledeci mec Gils opet odigra oko 15 a ovaj 12 a opet falili ostali centri. Sad fali ceo tim No-a, verovatno ce i pored toga ispasti neko sranje pa ce na kraju i Moora da odmara i da me ujebe ali ko ga sisa, polako me pocinju zamarati ove kalkulacije :D

Ivo.CZBG

Na kraju solidnih 23 poena za Moore-a. Imao je 4/4 sut i onda na kraju 6/19, komedija.

Minesota prokleta nastavlja da me terorise. Tauns ladi jaja a tig i wigins ko idioti igraju, ne bi imali mesta u aba ligi ovako a ne u NBA ligi, koje su to budale. Sama utakmica mi je donela 5 retardiranih rezultata.

dieng 13
tig 15
sroder 16
pol 17
wigins 18

Lik drzi na uzici ove moje, dieng pokida cim igra a ovaj mu da 15 minuta, tig oko 20. Zalizana budala veze nema sa trenerskim poslom kao i vecina u NBA ligi. Nikad vise ne uzimam igrace odatle. Njemu igraju razni sabaz napieri, reid, culver i ostala boranija.

Sa druge strane zona sumraka. SG aleksander 20 skokova, lik ima u proseku 5, mojih pet igraca iz ove utakmice imaju zajedno 14 skokova, uz to je i jedan centar, lik imao 10 asistencija, ima u proseku 2.5, ostvario TD, verovatno prvi u karijeri i 50+ poena, adams 36 poena, njih dvoje zajedno 15 asistencija, ovih mojih 5 u istoj utakmici isto toliko, pol i sroder pg-i zajedno 4 asistencije, ovo drugo dvoje iz oklahome 15. Jebes mi sve ako ovo nije skrivena kamera.

Dramond igra 20 minuta, jang mozda nece ni igrati, ingram odustao, tauns u autu, tebi odmara westbruk, evo i dejvis opet ne igra. Proslo kolo meni izostalo opet oko 20, cikagu Boga pitaj koliko nisam ni brojao vise, izostali mu FVV, holidej, dzordz par komada, lebron, bogdanovic, grin, konli povredjen. Jebeni KRIPL FAJT. Sve manje gledam tekme, sve vise samo bacam pogled na rezultate, vise gledam ABA ligu i evroligu.

Nista, teraj dalje dok ne poludimo :D

dejanbgd

BOSTON +1

UTORAK

Kevin Love OUT

MAINE RED CLAWS +1

UTORAK

Jae Crowder OUT

blanco

Atlanta Hawks

utorak 14.01.2020.

Ricky Rubio +1

Ivo.CZBG

Јан 16, 2020, 08:14 пре подне #32 Last Edit: Јан 16, 2020, 08:29 пре подне by Ivo.CZBG
Ovo sad pisem malo iznerviran od jucerasnje utakmice gde su nas ona zelena gamad dobila ali je ovo u sustini ono sta mislim o trenutnom stanju u NBA ligi.

Sva besmisao ovih NBA fantazija ce se pokazati nakon zavrsetka ovog kola. Cirkus liga, cirkus fantazi, ovaj sistem sa nedeljnim duelima. Da se igra na ukupan broj poena od pocetka do kraja, verovatno ne bi bilo zanimljivo, ali nije ni zanimljivo da neko gubi uvek od onog koji nikada u toku prvenstva nije imao veci broj poena u jednom kolu i imas od njih +2000 poena i onda kada igras sa tom ekipom a ono Alexander, huerter i fultz donose 50+ poena, imaju svi preko 20 poena, 10ak asistencija, 20, 15 i 11 skokova, sve niski igraci. Fox glumi hardena i donosi svaku preko 50 i jos masa igraca donosi od 40 do 60

Meni harden donese 13 poena, jos 20 tekmi sa ispod 20 fantazi poena. Po ovom principu, neko bi mogao da svako kolo ima drugi rezultat kola i da na kraju ima sve poraze a jedno 5000 poena vise od prvog pratioca na kraju prvenstva jer mu uvek zapadne da igra protiv ekipe koja ima najvise poena u tom kolu.

To je i car sporta da i autsajder pobedi favorita ali ovo nije pravi sport nego fantazi i moja odbrana nema veze sa protivnikovim napadom, nego je ovo cisto skupljanje poena nasih igraca i onda ispadne na kraju da sreca igra najvecu ulogu. Dovoljno je da ti igraci dominiraju skoro stalno ali se onda svi raspadnu u jednoj nedelji i belezis poraze od timova od kojih uvek imas vise poena i beleze se porazi u duelu.

U razvojnoj sam izgubio u drugom kolu i to je jedini put da je ta ekipa imala vise poena od mene i bas onda smo se sastali. Tada su meni mnogi igrali katastrofalno a njegovi dobro i tu je cist poraz, nisu ni zasluzili moji da pobede ali je zanimljivo kako bi svaki drugi put to u stvari bila pobeda jer sam uvek imao vise poena od njega u ostalim kolima.

razvojna liga

ja -1015.60 - 929.00 - windy city
917.10 - 968.40
1030.50 - 936.30
1154.50 - 1027.70
1143.70 - 1015.10
1040.00 - 940.80
1164.30 - 1036.30

U nba ligi jos gore

nba liga

ja - 1870.50 - 1721.50 - atlanta
1813.50 - 1615.50
2119.50 - 1613.60
1961.10 - 1434.20
1836.90 - 1359.70

1793.20 - 1812.60
1860.60 - 1725.10

8. kolo sa ny

ja - 1870.50 - 1417.20 - ny
1813.50 - 1694.70
2119.50 - 1640.20
1961.10 - 1762.00
1836.90 - 1594.80

1793.20 - 1741.70
1860.60 - 1737.80

Sada ce se mozda opet poklopiti da u osmom kolu tim protiv kojeg igram prvi put bude imao nesto vise poena od mojeg i da mu to bude dovoljno za pobedu. Pre dva kola je poslednjeg dana odustao batler i NY je zbog toga pobedio Boston sa 20 razlike jer je bostonu odigrao neki pajser sa 8 poena umesto batlera, a ja sam izgubio od atlante jer je njemu onda zbog izostanka batlera dragic doneo 52 poena a evo donosi lik po 12 15 18 ili najvise oko 20 i bas onda donese 52 i ja izgubim sa 20 poena razlike od atlante a on pobedi boston sa 20 razlike zbog jedne odluke na samom kraju duela i umesto da bude +3, bude +1 u pobedama. Atlanta koja ne moze nikog zivog da pobedi, imam od njih 2000 poena vise i onda mu se isto svi igraci proseru i pocnu donositi od 50 do 100 posto vise nego sto inace donose i izgubis duel a svako drugo kolo bi bila pobeda od 200-300-400-500 razlike i na kraju ce im to biti jedina pobeda, sem ako me opet ne drknu kada se sastanemo :D

Uvek se poklopi ovako nesto na moju stetu i to pocinje da smara bez obzira sto sam prvi na obe tabele, to mi nije uopste cilj da ja moram biti uvek prvi, cilj mi je da uticaj srece svedemo na minimum. Imate i vi ovakvih gluposti, ne mislim bukvalno da je sve na moju stetu nego ove pomenute situacije. Od atlante sam izgubio i zbog izostajanja bar 25 prvotimskih utakmica a njemu je izostalo oko 5. Takodje je i indijana bila unistena zbog povreda, preko 10 igraca joj nije igralo, imao je manje bodova nego ja u razvojnoj sto je smesno i kako da onda igra. Imao je 3-1 skor i sad ce imati 3-4 jer ono nije normalno, izostalo mu bukvalno 10 od 12 najjacih igraca i to tako nedeljama. Bas da se tako poklopi, jebem ti NBA cirkus.

Tu bih uveo pravilo da poredimo pikove u toku nedeljnog duela pa ako nekom prvi pik ima 2 meca a drugom 4, onda ovaj drugi moze da ubaci prvog pika samo dve utakmice. Ako je nekom povredjen treci pik, onda ni protivnik ne moze koristiti treci pik te nedelje. Eventualno moze da prebaci neki slabiji pik da mu igra za neki jaci pik ako je u formi ali nikako se ne moze prebacivati jaci pik na slabiji, samo slabiji na jaci pik. Ukupan broj poena ne bi bio relevantan jer ne bi svi imali uvek isto utakmica ili pik duela, gledali bi se samo medjusobni dueli.

Na kraju krajeva, jedini pravi fer sistem je obicno skupljanje poena u toku sezone, i tu se mora utvrditi kako da se ispeglaju svi oni izostanci jer neke timove pokose povrede i odmaranja i to isto na kraju nema smisla. Ne igramo mi ovo u pare niti ove pobede i titule ista donose ali ne bih da gubim vreme 6 meseci na besmisao i na igre na srecu.

U prvoj ligi imam 13 pobeda bez poraza i bice verovatno i 14. pobeda protiv poslednjeg na tabeli i na kraju se moze poklopiti da imam sve pobede i onda u plej ofu da izgubim na jedan mec u toku jedne nedelje kada mi prvi, drugi ili treci pik bude imao po dva meca a protivniku po 4 i skoro sigurno si gotov. Jbg, nije to isto kao i plej of u realnosti gde igras do 4 pobede, jeste ovako zanimljivije na neki nacin, ali nije zanimljivo onom ko zavrsi u vrhu tabele i na kraju broj utakmica odluci pobednika ili naravno "povrede" igraca.

Dosao sam do zakljucka da je najbolje igrati evroligin fantazi, tamo se ne odmaraju igraci za to takmicenje, igra se u 2 dana eventualno 4 sada sa duplim kolima. Ovaj NBA je totalni cirkus od lige. Ovoliki broj izostanaka, odmaranja, "povreda", gasenja igraca i ko zna cega vise je previse. Duel sistem je isto pun mana, jeste zanimljivije nego da cele sezone prikupljate poene ali je i nepravedan samo tako. Aba ligu sam isto igrao ali i tamo ima korekcija u minutima i odmaranja igraca jer neki timovi odmaraju igrace zbog evrope pa nije ni to to bas uvek, iako zna da bude zanimljiv.

Nista, igram i dalje jer sam komesar i jer me bas zanima na sta ce ovo sve da ispadne pa cu na kraju sezone da napravim rekapitulaciju i da vidim da li ovo uopste i ima vise smisla da se igra i na koji nacin. Ulazemo previse vremena da svaki dan namestamo postave i da nekad cekam do pola noci da zarotiram jebenog taunsa i dienga jer je ovaj upitan jel tako, i jos masa takvih situacija gde ako zelis da postignes neki rezultat moras pratiti do pocetka utakmice jer tek onda odlucuju da li neko igra ili ne i onda kada ti se pocnu poklapati ovakvi useri od rezultata izgubis volju.

Jebes skokove, ne donose previse poena ali ja i dalje ne verujem u ove tripl dablove sa alexanderovih 20 skokova, huerterovih 15, evo i fulc 11 valjda i svi donesu 50 fantazi poena, meni dramond jedva uzme 10 skokova u poslednje vreme, harden daje 13 poena nocas, wigins ima 10/40 fg u poslednja tri meca, sta se desava tamo, ko tu koga jebe ne znam, on i tig sa 30-40-50 poena donose 8-13-15-17-19 u poslednje vreme a tauns ladi jaja za sve pare a nisu male.

Promena forme je normalna ali u ovom fantaziju se meni to desava na nacin da mi se raspadnu svi u jednoj nedelji i tu sledi poraz. Ovako kako igraju sad ni ne zasluzuju titulu i opet ponavljam da to nije glavni razlog mog proseravanja s'vremena na vreme nego to sto meni smeta kada je faktor srece prevelik pa ne vidim svrhu gubljenja vremena na takvo nesto jer ni pobeda nema preveliku tezinu a poraz na ovaj nacin samo smori i onda je to lose-lose situacija i nema smisla.

Nastavljajte vi da pisete izostanke, igrajte, svi ste aktivni i svaka cast na tome, vi uzivajte a ja cu se opustiti malo i necu vise ulagati toliko vremena u ovo nego namestim ekipu pa nek se jebu a ne da cekam na rotacije pa iskoci u pola noci nova povreda ili ko zna sta li je i tako u krug.

dejanbgd

BOSTON +2

K. LOVE OUT

UTORAK 14.01.2020.

Бановић

NY:
Davis +1
Adams +2

Westchester:
Herro +1
Harris +2
Bullock +3
Herro +4

Ivo.CZBG

Јан 18, 2020, 21:32 поподне #35 Last Edit: Јан 18, 2020, 21:35 поподне by Ivo.CZBG
Ovaj tig gleda da me ujebe kako god je to moguce :D

Prvo je kenjao u minesoti a sad presao u atlantu pored janga da ga smara :D

Nadam se da nece danas eksperimentisati u atlanti i davati mu previse prostora pored janga jer ce mi ionako biti na klupi.

Bledso je najbeskorisniji covek u mom timu. Kad god pobedjujem sa 300-400-500 razlike on donosi po 30-45 poena a cim je gust duel i kada gubim onda se proserava sa 20 minuta i 15-18 fantazi poena po mecu.

Nadam se da ce harden da odreaguje kako treba posle one blamaze iz proslog meca i samo 13 poena, samo bahato hardene, samo bahato :D

Gledam juce da lilard ima problema sa nekom prehladom/gripom i da mozda nece igrati. Ne znam da li je neko primetio ali kad god to napisu igrac na kraju odigra i po pravilu odigra maksimalno dobro, imao je 25 poena u prvom poluvremenu, uzeo 25 suteva i na kraju doneo 54 fantazi poena. Pomoglo je i to sto se mekolum povredio i nece igrati ni danas pa od moguceg odsustva lilarda ispade odlicna prica, bar za njega :D

Vidim da ce i boston da bude desetkovan, otvara se prilika za tejtuma sto mi ne odgovara, braun i sad mozda i kemba, stisni zube rodjace pa igraj, lepo se zivi, avioni jahte :D

Mnogo me nervira onaj pajser od trenera iz klipersa. Prosle godine jer je jebavao harela u dosta slucajeva a sada zbog beverlija. U dva meca ovonedeljnog duela, beverli donosi 25 i 22 poena vec na poluvremenima tih utakmica i onda u drugom poluvremenu odigra 5 minuta i donese jos samo par poena i to je to. Ostajao bi na 9 asistencija, imao 7-8 u prvom, imao je meceve bez promasaja, jednostavno je nestajao u drugom poluvremenu a nije ni cudo s'obzirom na minutazu, mogao je doneti bas lepe poene u tim duelima, i ovako su to fini poeni ali je moglo jos bolje.

Zakuvalo se sad pred kraj duela, odlucujuci dan je pred nama. Da vidim bas da li je moguce da ja nekad pobedim sa jednocifrenom razlikom ili razlikom manjom od 150 poena a da to ne bude onda poraz :D

I dalje me opasno smaraju povrede, ne moje, moji se polako vratili nazad posle par nedelja, i indijani se vratili a sad je epidemija zahvatila cikago, nerealno, i protiv mene i sad protiv atlante. Nemam puno godina pa ne znam kako je tacno bilo ranije u NBA ligi i da li su bas ovoliko odmarali i povredjivali se ali je bas previse sve ovo.

Ivo.CZBG

Sad tu piskaram i pocela tekma NO:LAC i ostade mi beverli na klupi NBA tima a mogao je da bude prebacen u razvojni tim da igra, sad ce da pokida :D Tamo je ubedljiva prednost pa valjda nece uticati toliko.

Ivo.CZBG

Јан 18, 2020, 23:59 поподне #37 Last Edit: Јан 19, 2020, 00:14 пре подне by Ivo.CZBG
Favors 9/9 sut, ove nedelje u dva meca protiv mene 19/21. Ali svi se proseru protiv ovih mojih indijanaca, bas svi :D

Sad neka i fox nastavi da glumi hardena i da bukvalno svaku donosi 50-55 poena ali sta je tu cudno kad i alexander, huerter i fulc donesu toliko, sto ne bi i lisica :D

Za sada favors pobedjuje ingrama, seems legit :D

EDIT: ma sta 9/9 - 10/10 i 20/22 :D Ala bih voleo da do kraja svi ovako ispizde protiv mene i da sve pogubim da se bar ismejem dobro :D Covek koji ima prosek oko 20 poena donosi po 40-45 svaku sada i tako masa igraca NY-a. Prelazis Banovicu 1900, do sada se nije preslo ni 1800, preskaces po dve stepenice, ne valja ti to tako, ili meni :D Prosek do sada 1650, meni oko 1900, ja sam na proseku a ti pazi da se ne naviknes ovo kolo na 1900+ cuvaj to za nas sledeci duel :P

Бановић

Hahaha
Ovo je prva nedelja ove sezone da sam ispratio bas sve tekme, sto zbog kladionice, sto zbog ovog duela. Prvi mec veceras osao u moju korist, ali ima jos dosta da se igra. Ocekujem rafalnu paljbu oba tima. Davis mi je i dalje u timu, trebalo bi da je GTD, nadam se da ce igrati, znacilo bi mi. Markanen je u losoj formi, ali verujem i u njega i u Fulca, bice na visini zadatka.

Ivo.CZBG

Ma nema brate nista od ovih mojih, ako tu zabeleze pobedu neka gasimo ligu. Realno ne zasluzuju nikakvu pobedu. Bas cu na kraju odraditi statistiku da vidim koji procenat suta su imali ove nedelje i ostalu statistiku. Gomila rezultata ispod 20 sto je nedopustivo. U razvojnoj ligi mi je prosek preko 20, donose ljudi i po 30-40 a ovi pajseri se pogubili i ne znaju gde udaraju pa ih izvlace po neki igraci sa bas jakim poenima da to bude na kraju solidan skor.

U razvojnoj ligi sam na vreme pojacao gas i ugasio ti nade da ces ista uraditi, ne moze se to preko noci u razvojnoj ligi pobedjivati delaver, windy city i maine :D Tu je od pocetka ulozeno mnogo posla i sad nas do kraja ocekuje ozbiljna borba za titulu. Tu jedino medjusobni dueli odlucuju jer jos niko drugi nije zabelezio pobedu protiv ta tri tima. Ja cu mozda i NBA ligu zajebati zbog razvojne lige jer sam eksperimentisao protiv atlante i da nisam prebacio tu trojicu sto jesam bila bi pobeda u NBA ligi a u razvojnoj je na kraju svakako bilo +200 protiv koledza. Neverovatno da zbog toga ispusim ali jbg, lepo je i u razvojnoj osvojiti nesto :D