• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Рукометни клуб

Започео Косјерац, Дец 24, 2019, 20:06 поподне

« претходна тема - следећа тема »

Belgrano

Kakav je sistem takmicenja sto se ispadanja tice?
Jel postoji neka vrsta plej-auta ili tako nesto?
Bas je mucno gledati sta se desava sa RK...

Zemunac

Gde obraz nešto znači, Zvezdini su navijači

Unos teksta (1991)

Kakva šteta... Taman stignemo i sve prospemo..

Ma da bre

Шапчанин

http://redstarbelgrade.rs/rukometni-derbi-partizan-bolji-od-zvezde-u-sumicama/

17:17, па 20:21. Имали смо две прилике и обе испустили.

stefcerak

Pomalo i tuzna slika iz Sumica.....

Devalviran nekadasnji derbi koji je punio Pionir ocas posla.....znao si sve igrace oba tima....ne samo igrace vecitih nego i Proletera,Samota,Sintelona itd....danas znas 2-3 igraca zbirno racunajuci oba tima....

Danas prijatelji,familija,i nekolicina entuzijasta na tribinama.....

Cuje se skripa patika....sta se vice sa klupe....itd....

Sto se tice tekme.....dobra partija nasih momaka....ali jbg....nekako olako smo im dopustali da se za cas odlepe na 3,4 razlike....mada jbg evidentno bolja ekipa su.....

Teska vremena....zaboravljen klub sportskog drustva....

Svuda grmi okolo!

nesabolt

Какви болесници све им по списку, певали погрдне песме у свлачионици у којој помињу Звезду и ФМП, док не добију по носу та њихова мржња, фуњарска пакост,злоба и љубомора очигледно не може утихнути.

VladoPD

Tužno, jeza me uhvatila kada sam ovo pogledao, pogotovo zadnjih 20 sekundi snimka.

https://www.youtube.com/watch?v=m5Wrbi-uzVs

djoledjole

Цитат: nesabolt  Феб 18, 2020, 05:44 пре поднеКакви болесници све им по списку, певали погрдне песме у свлачионици у којој помињу Звезду и ФМП, док не добију по носу та њихова мржња, фуњарска пакост,злоба и љубомора очигледно не може утихнути.

Sa sve nasim bivsim igracem i sinom nase igracke legende na celu.

Ovo sto nam je Nenad Perunicic uradio za deset i kusur godina u klubu nas je dovelo pred nestajanje, samo cudo ce nas spasiti ispadanja..

Valjda je za to nagradjen selektorskom klupom.

Unos teksta (1991)

5 kola do kraja igramo protiv Obilića i Kikinde kod kuće, i mislim da to možemo da dobijemo. Gostujemo Proleteru, Rudaru i Dinamu iz Pančeva i mislim da je jedina nepobediva ekipa Dinamo. Ako se ne varam, mi smo jedina ekipa koja nikada nije ispala iz Superlige?

Шапчанин

Цитат: djoledjole  Феб 18, 2020, 12:57 поподнеSa sve nasim bivsim igracem i sinom nase igracke legende na celu.
Мали Петрић је озбиљно говно. Потурица класична.

Јуче посматрам ту гестикулацију после голова. Уклопио се изванредно у нову средину.

Пичка продана.

ДалиборРС

Од свих Срба најгори су бивши Срби. Не знам шта очекујете од јањичара.

Топ

Citiraću sebe od pre 3 meseca ima na starom forumu upis.

''Primera radi Partizan koji nije kvalitetniji nas je pobedio jer se ponašaju kao sekta (pare nisu videli ove godine) bodre se skaču kidaju igraju sa mnogo više želje.
Ko''

Da i još uvek je tako i oni jesu i ostaće sekta uvek i svuda.
Неко је рођен само да мрзи, а неко рођен да носи круну!

rille83

Цитат: VladoPD  Феб 18, 2020, 12:41 поподнеTužno, jeza me uhvatila kada sam ovo pogledao, pogotovo zadnjih 20 sekundi snimka.

https://www.youtube.com/watch?v=m5Wrbi-uzVs

Oduvek su nas vise mrzeli nego mi njih. I kod njih nema veze da li je to tribina, svlacionica, kancelarija, navijac, igrac... oni su svi isti i isto razmisljaju.
Моја странка је
Звезда, а зна се колико има
чланова. Више од половине
Србије, па дијаспора.
Viktor Jelenic - covek koji place samo kada je srecan a plakao je jedino u svojoj Zvezdi!

Топ

Неко је рођен само да мрзи, а неко рођен да носи круну!

djoledjole

Da li neko zna koliko ekipa ispada iz lige? Shvatam da su to dvije poslednjeplasirane ekipe.

Takodje, da li se u plej-aut prenose samo bodovi iz medjusobnih susreta i, ako je tako, kako stojimo trenutno u odnosu na ostale "davljenike"..?

Unos teksta (1991)

Kako su prošli rukometaši protiv Obilića?

Ogisha

Изгубили, и испали из лиге.
хвала ти, мама, за најлепше 22 године у животу. Једва чекам да се сретнемо горе на небу, а тада се надам да ћеш ми рећи да си поносна на мене.

Baron

ZmajPŽ