• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Спортско друштво Црвена звезда

Започео Косјерац, Дец 24, 2019, 20:06 поподне

« претходна тема - следећа тема »

gromiko

Ja se samo bojim da ne ukapiraju da se Partizanski marš održavao samo kod nas pa da ne krenu da broje te titule kao titule prvaka sveta.
Šalu na stranu, treba znati gde je granica, jer ako treba računati titule u krosu i partizanskom maršu onda bi moglo računati i štafete i osmerac u veslanju itd. S druge strane u mačevanju, streljaštvu, karateu, rvanju itd ima više disciplina godišnje pa je stvarno pitanje gde je granica. Čak i njihovo SD kada je par puta izlazilo sa podacima o osvojenim titulama nikada nisu svojatali titule u krosu i partizanskom maršu kao uostalom i naše SD.
Imam i tempo iz 1988. godine gde su se upoređivali naši i njihovi trofeji i takođe nije račanut kros, duge srednje, kratke staze itd. Inače u tempu je pisalo da su oni bolji za 1 jedini trofej ali su kod nas zaboravili 2 trofeja (čini mi se ženska odbojka i ženska košarka) . Za taj broj Tempa sam i saznao preko Zvezdine revije u kojoj je pisalo da su ta 2 trofeja zaboravili i da smo zapravo mi trofejniji od njih za 1 trofej.
Tu je pisalo da imaju 2 trofeja u planinarstvu a vidim da oni računaju da imaju 3.
Pominje se i da je naš kup u hokeju sporan jer Slovenci nisu učestvovali ali već sam slao link sa sajta hokejaškog saveza Srbije gde piše da smo taj trofej osvojili. Oni su valjda ti koji odlučuju da li trofej važi ili ne.
Što se kupa u veslanju tiče, za koji tvrde da nije održavan, ne verujem baš da su ljudi u Reviji bili toliko dokoni da izmišljaju neke poene i rezultate naših veslača jedno 6-7 godina. Izveštaj o rezultatima je postojao i u godinama kada nismo osvajali kup. Postoji dobra šansa da su zapravo oni osvojili i više od 2 kupa u veslanju tih godina tako da bolje probaju da nađu te podatke umesto što tvrde da takmičenje nije postojalo jer će biti malo smešno kada sutra shvate da tu zapravo imaju 2-3 trofeja.

tokyo

Svi naši trofeji zvanično su zavedeni od strane našeg SD.Svako može u svako doba sve to da proveri.Na stranu što fale još uvek pojedini trofeji,ali evidencija je jasna i zvanična.I što je najvažnije,vrlo lako proverljiva.
     Kakva je situacija sa suprotnom stranom?Nemamo NIJEDAN zvaničan dokument od strane JSDP u vezi sa trofejima njihovog SD.Nijedan sajt nemate gde možete jasno videti broj trofeja koje su stvarno osvojili.

Sve dok nema NIJEDNOG zvaničnog podatka od strane njihovog SD,bespotrebno je komentarisati napise kojekakvih bolesnika koji kao nešto dopisuju trofeje u disciplinama u kojima se ekipni trofeji nikada nisu ni dodeljivali.Mogu da izmisle i još hiljadu novih nepostojećih trofeja,kakve veze to ima sa nama?
    Njihovo SD treba da se udostoji da najzad zvanično izađe sa brojem njihovih trofeja.Tek posle toga možemo nešto da komentarišemo.
   Dok to ne urade,oni zvanično imaju 0(nula)trofeja.Čitati bljuvotine pojedinih umobolnika,dajte ljudi,budimo malo ozbiljni.
    Da vidimo kada će JSDP zvanično da izađe sa brojem trofeja koje su osvojili.Ja vam tvrdim da neće skoro.
  Pogotovu što zadnjih godina trpe ozbiljne udarce,što se rezultata i trofeja tiče.U kanalu su ozbiljnom.

Nemanja01

Цитат: gromiko  Јан 14, 2020, 17:23 поподнеJa se samo bojim da ne ukapiraju da se Partizanski marš održavao samo kod nas pa da ne krenu da broje te titule kao titule prvaka sveta.
😂😂😂😂😂

Шапчанин

Шапчанин

Шапчанин

Шапчанин

Шапчанин

Шапчанин

gromiko

Što se tiče trofeja u rvanju u najnovijem broju revije piše sledeće:

"Dana 26.12.2019. ponovo je Rvanje primljeno u SD Crvena zvezda. Do sada je osvajano u senirskoj konkurenciji:
prvenstvo u slobodnom stilu 2012. i grapling 2010. za muškarce . Žene su osvajale 5 titula za slobodni stil: 2011. 2012. 2013. 2016. i 2017. i grapnig 2011.

Dakle, sve godine i sve trofeje smo popisali.

Шапчанин

Шапчанин

Шапчанин

Шапчанин

Шапчанин

Romaj

Prsli smo ove sezone u odbojci i rukometu. U odbojci plejaut, u rukometu grčevita borba za opstanak.

Шапчанин

Шапчанин

Шапчанин

Nameless