• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Звезда у Евролиги 2019/2020

Започео северна страна, Дец 25, 2019, 20:08 поподне

« претходна тема - следећа тема »

Vatrogasac

00 Деки

Цитат: ДЕЛИЈЕ  Јан 23, 2020, 15:05 поподнеŠta je bilo protiv KKP-a prethodne sezone?Ono u 5.meču finala je reakcija na sva dešavanja koja se dešavaju od 3.meča finala u sezoni 17/18.

Све оно зашта нас кажњава евролига је дозвољено у дербију.
Није битна реакција, искоришћени су људи за један циљ до кога смо на крају дошли.

Купиш пса и обучаваш га за борбе, тако ти доноси паре. И онда истог тог пса изведеш напоље у шетњу и пустиш га у парк без поводца и корпе и кажеш му буди добра куца, немој да правиш срања. Оће то.

Ако Човић оће да спречи пљување и убацивање свашта у терен мора да пође и од домаће лиге. Не може ту да може, тад смо хероји, јебали смо маму судијама, играчима узели титулу а онда у евролиги кад уследи иста реакција ка судијама и играчима па немојте, знате казниће нас.

ДЕЛИЈЕ

Цитат: 00 Деки  Јан 23, 2020, 15:32 поподнеСве оно зашта нас кажњава евролига је дозвољено у дербију.
Није битна реакција, искоришћени су људи за један циљ до кога смо на крају дошли.

Купиш пса и обучаваш га за борбе, тако ти доноси паре. И онда истог тог пса изведеш напоље у шетњу и пустиш га у парк без поводца и корпе и кажеш му буди добра куца, немој да правиш срања. Оће то.

Ако Човић оће да спречи пљување и убацивање свашта у терен мора да пође и од домаће лиге. Не може ту да може, тад смо хероји, јебали смо маму судијама, играчима узели титулу а онда у евролиги кад уследи иста реакција ка судијама и играчима па немојте, знате казниће нас.

U poslednjih par godina kad smo mi domaćini u derbiju nema nikakvog gađanja i pljuvanja igrača.Druga priča je kad je stoka domaćin.A ti što pljuju i gađaju sudije u EL ne verujem da dolaze na KLS ili ABA ligu.Ne znam kako Čović može  da spreči pljuvanje i gađanje sudija u EL.
Od rođenja mog nije prošlo bez imena tvog...

00 Деки

Дај брате, чуј нема пљувања и гађања кад смо домаћини 😁. Само чекају да дође неко од пацова да изведе аут са оне супротне стране од клупа. Кад крене туш 😁. А о убацивањима новчића тек да непричамо.

Ја мислим да долазе на АБА лигу. Исти су то људи што пене и тамо.

ДЕЛИЈЕ

Цитат: 00 Деки  Јан 23, 2020, 16:08 поподнеДај брате, чуј нема пљувања и гађања кад смо домаћини 😁. Само чекају да дође неко од пацова да изведе аут са оне супротне стране од клупа. Кад крене туш 😁. А о убацивањима новчића тек да непричамо.

Ја мислим да долазе на АБА лигу. Исти су то људи што пене и тамо.

Bio sam na svim mečevima protiv KKP-a prošle sezone i ne sećam se da je neki veći incident bio.Naši igrači su posle 2.meča polufinala ABA lige morali da ostanu 2 sata još u svlačionici zbog njihove "odlične organizacije meča".Da ne pominjem one bolesne pesme na račun porodice Čović koje su njima normalne.Neće se oni dugo  oporaviti od kompleksa koje im Čović nabio.
Od rođenja mog nije prošlo bez imena tvog...

Samo ti

Mnogo je manja tenzija kad smo mi domacini generalno zadnjih par godina.

Ni ja nisam primetio zadnjih par godina da je bilo nekog velikog ispada kada smo mi bili domacini. Uglavnom u EL ili ABA za svaku osudu je da bilo ko steti klubu na tako glup nacin. Bolje i da ne da za kartu 10e, kad napravi 30k stetu klubu..
ЗВЕЗДО ЗГАЗИ ИХ СВЕ!

00 Деки

Па нема већих инцидената. Није било као против Милогораца. Ал опет имаш пљуце и новчиће. Само тад нико не диже фрку.

Нема ни на евролиги већих инцидената па оп 38 сомића.

Немања ЦЗ

Цитат: ДЕЛИЈЕ  Јан 23, 2020, 15:50 поподнеNe znam kako Čović može  da spreči pljuvanje i gađanje sudija u EL.

Евидентирање, име и презиме сваког од починиоца, тужба, конференција, обелодањивање података као у случају извесног Лакија.

Па следећи пут нек наставе.

Nemanja01

Divim se svima vama koji ostajete tako hladni i imuni na sudijske krađe.

Vatrogasac

Ko kaže da smo imuni?
Jel misliš da samo mi imamo primedbe na sudjenje?

Nemanja01

Цитат: Vatrogasac  Јан 23, 2020, 19:59 поподнеKo kaže da smo imuni?
Jel misliš da samo mi imamo primedbe na sudjenje?

Ne opravdavam, ali razumem svakoga ko gađa ili pljune sudiju.

Vlada 89

Treba nas tuci
Ja ne znam sto ovoliko osciliramo u EL
"To je juriš, to je nalet, nema milosti, sve ili ništa, to je Crvena zvezda u svom elementu, to je Crvena zvezda u svom punom sjaju."

točilo

Stvarno smo imali neke odvratne poraze, ali vratice se ovo u Martu i Aprilu.

Idemo dalje.
"Zvezda je bila alternativa svemu onome što su oni podsvjesno osjećali. Zvezda je bila znak identifikacije, šljiva ispod koje se okupljaju preživjeli. Zvezda je bila krsna slava svim pravoslavcima u Bosni i Hercegovini. "

Fidel@

Јан 23, 2020, 23:30 поподне #333 Last Edit: Јан 23, 2020, 23:32 поподне by Fidel@
Ako sutra Žalgiris pobjedi mi imamo dvije pobjede više od poslednjeg a jednu manje od onog što ide u plej of
:(

točilo

Vec postaje ocigledno da  nam Arena postaje  nocna  mora  i to ce se jako tesko promjeniti.  Ova veceras ekipa  je bila sve ono sto nije u Areni.

Vise je razloga za to.

Sva sreca te Abu igramo u Pioniru.
"Zvezda je bila alternativa svemu onome što su oni podsvjesno osjećali. Zvezda je bila znak identifikacije, šljiva ispod koje se okupljaju preživjeli. Zvezda je bila krsna slava svim pravoslavcima u Bosni i Hercegovini. "

Sektor

sgenic

U vezi naših gostovanja ove godine moram da primetim i sledeće. Sudjenje nam je za klasu bolje kad igramo u gostima. Nije da sam zadovoljan kako nam sude na strani, ali ono kako nam odsudiše Baskiju i poslednje dve utakmice u Areni je vrhunska sramota i nemoral.

Достојевски

Пао нам је очекивано недостижно побјегао па је сљедеће стање на табели:

7. Валенсија 10-10
8. Милано    10-10
---------------------
9. Фенер     9-11
10. Звезда   9-11
11. Химки    9-11

Фантастично за ово коло је што су сем Фенера сви главни ривали изгубили ово коло као и ми. Валенсија, Милано и Химки.
Идуће коло Валенсија-Пао, Химки-ЦСКА. Милано игра кући с Бајерном док Фенер има тешко гостовање у Берлину. Алба зна да лудачки проради а добили су их и у Инстанбулу.

Чак и потенцијални пораз од Ефеса нас неће много одвући од борбе за топ8 јер ће сигурно и пар главних ривала изгубити идуће коло. Послије ове серије тешких мечева битно је да не одемо далеко испо, сигуран сам да и нећемо и кад нам се опораве ови играчи, Боже здравља, биће велике борбе за топ8. Ја сам велики оптимиста да улазимо у осам.  :nargila:

ЋомиЦзв

Баш тежак распоред имамо до краја, домаћини смо екипама из горњег дела табеле а гостујемо скоро свим конкурентима за 7. и 8. позицију, Валенсији, Фенеру, Химкију, Басконији и Олимпијакосу.

13 кола је још до краја, мислим да нам треба бар 7 победа и да буде што више победа против ових 5 екипа и обавезна против Милана кући.

Најбитније је да коначно будемо комплетни и да нас повреде заобиђу, мислим да у том случају можемо много, буквално сваку екипу да добијемо.
"То је јуриш, то је налет, нема милости, све или ништа, то је Црвена звезда у свом елементу, то је Црвена звезда у свом пуном сјају."

Vlajkoman

Za našu ekipu nema limita ili nepobedivih ekipa, kad budemo kompletni verujte da će mnogi kukati kada budu igrali sa nama.

Uostalom lakše igramo sa jačima nego kad smo favoriti.

Dobro je što je Efes sinoć dobio Reala, misle da su nepobedivi, odvojili su se na 1 mestu i tačno su zreli da ih opalimo sledeće kolo.

Naravno da bi se to desilo i mi navijači moramo da popunimo arenu i da zamislite pružimo podršku svojim momcima a ne da ih pljujemo posle prvog promašaja ili izgubljene lopte.

Apsolutno verujem u trijumf protiv Efesa, kada smo ovako okrnjeni namučili moćnu Barsu kod njih sigurno da možemo isto da uradimo i sa smradom amatanom.

Žocov Fener će se plasirati u 8 i to kao sedmi to je očigledno svakome ko se razume u košarku, ali sam uveren da ćemo biti u igri do samog kraja za plasman dalje sa Milanom, Himkijem i Valensijom.

Potpisujem da igramo odlučujući meč sa Valensijom u poslednjem kolu, ni sudije ih ne bi spasile ako mi budemo kompletni i pravi!
Tako je dobro biti lud za tobom Zvezdo!