• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Бивши кошаркаши и тренери

Започео северна страна, Дец 25, 2019, 20:09 поподне

« претходна тема - следећа тема »

северна страна

Шапчанин

Јака друго коло у низу херој тима из Љубљане. У Загребу против Цибоне није имао брилијантно вече као против Меге у Тиволију, али рука није задрхтала при извођењу слободних бацања на 6 секунди пре краја. Донео победу са 3/3 са бацања Цедевита Олимпији, а укупно је убацио 14 поена уз 5 скокова и 5 асистенција.

Nameless

северна страна

Jenkins

Кад ће интервју са Радоњом и хоће ли бити у видео или писаном формату ?

Косјерац

Писани формат, требало би да буде у току дана.

Не живим ја сан него своје амбиције и циљеве. Сан сам проживео на ,,Маракани". Нисам као клинац сањао дрес Манчестера или Реала већ дрес Звезде - Немања Видић

Дејан Радоњић легенда!
Хвала ти Милоје!!

_DelijaMomak_

Јан 01, 2020, 17:55 поподне #6 Last Edit: Јан 02, 2020, 10:12 пре подне by _DelijaMomak_
.

Nameless

северна страна

Romaj

Nameless

Јан 04, 2020, 17:12 поподне #10 Last Edit: Јан 04, 2020, 17:34 поподне by Nameless

jagodina navija za zvezdu

Gde je i sta radi Filip Videnov? Bas je dobru pracku imao bugarin

Nameless

laza10

Demarkus Nelson napustio Bajern,sad je slobodan igrac.

rakivan

Јан 06, 2020, 18:39 поподне #14 Last Edit: Јан 06, 2020, 19:01 поподне by rakivan
Radonjic nije vise trener Bajerna. Steta moglo je da se poklopi za novu zajednicku pricu.
Novosti, SK....

IlijaIka14

Цитат: rakivan  Јан 06, 2020, 18:39 поподнеRadonjic nije vise trener Bajerna. Steta moglo je da se poklopi za novu zajednicku pricu.
Odakle ti

Шапчанин

Спорт Клуб, а пишу и други медији.

ddacha

Mislim da je to bilo i očekivano, veliki je budžet bio a rezultati slabi, i onda  dva teška poraza u EL...

Green

Mogao bi da preuzme Olimpijakos, pisalo se o tome da ga žele u Atini

Mihajlo BL

Јан 06, 2020, 19:36 поподне #19 Last Edit: Јан 06, 2020, 19:38 поподне by Mihajlo BL
Šta ti je sudbina, najtrofejniji trener u istoriji Zvezde dobije otkaz poslije poraza od Zvezde.
Džaba i skor 14-0 u prvenstvu.