• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Звезда у АБА лиги 2019/2020

Започео северна страна, Дец 25, 2019, 20:10 поподне

« претходна тема - следећа тема »

Citizen

Oni su trenutno mi iz 2012/13, dovode se sve skuplji igrači, budžet sve veći a mi radimo sami protiv sebe kao oni što su radili u to vreme

Miki PN

Sve ludaci... aaaaa   ZVEZDA!!!

Ujedinjenje ili smrt. Živela Srbija

Robbie Fowler

Tako sam nešto i mislio. Analitički precizno, sa puno detalja i pažljivo obrađenih podataka.
Ко Звезду мрзи добије курац брзи!
Svi u inbox saljite!!!!!

Foks

Дец 30, 2019, 16:26 поподне #23 Last Edit: Дец 30, 2019, 18:17 поподне by Foks
Nadam se da ćemo istupiti iz ABA lige pošto ona po meni više nema smisla.

Isto tako se nadam da će nam drzava obezbediti garancije za EL licencu sledeće godine a da će grobljanci pokušati da do nje dodju preko EC ove i narednih sezona.

Napraviti domaću ligu kao sekundarno takmičenje a fokus neka bude na evropskim. Ionako nas to u narednim godinama čeka hteli mi ili ne.

baloteli1986

Sto mislim da smo uz garanciju budzeta ovogodisnjeg na korak od trogodisnje licence koju imaju Bajern i Asvel,jos ako budemo se pokazali dobro budem konkurentni do kraja za top 8 zasto da ne...Da mi punimo hale vise da budemo recimo odmahbiza Zalgirisa po poseti imali bi argument vise

jagodina navija za zvezdu

Fidel@

Vlax

Ovo Covicevo lagano odjebavanje ABA lige vuce na to da cemo mi ili dobiti A licencu, ili ce ABA ostati bez predstavnika u EL.

almatinac

Gašenje ABA lige bi najmanje štetno bilo po Zvezdu od svih klubova.

Ostali klubovi nisu ni blizu Evrolige, počevši od organizacijskog pa sve do sportskog nivoa.

boris9707

Po meni, moguća su tri razloga za današnju odluku da se ne igra.
1. Ishitrena odluka, bez plana, koja će nas skupo koštati u ovoj i narednoj sezoni. Po meni ovo je malo verovatan razlog.
2. Čović zna da ABA liga neće imati predstavnika u Evroligi, pa samim tim ne gubimo apsolutno ništa.
3. Čović ima neke informacije da smo blizu dobijanja A licence za Evroligu, pa nam ABA ne znači ama baš ništa u narednim sezonama.
Moje mišljenje ili osećaj ako tako hoćete je da je to ili tačka 2 ili 3, a sasvim moguće i kombinacija te dve. Nije se ovo danas desilo spontano i neplanski...

Марко

А лиценцу можемо да заборавимо, евентуално неку вајлд карду на пар година као Бајерн и Асвел.

северна страна

Обавезно прочитате нашу ретроспективу догађаја из 2019. године нашег кошаркашког клуба.

Ретроспектива догађаја у 2019. години: КК Црвена звезда

Прошли смо много ове године, много турбуленција, па онај прелепи период са краја прошле сезоне, повратак у Евролигу, титуле, много битних и лепих победа. Увек је лепо подсетити се тога на крају године. Сви догађаји, лепи, а они мало мање лепи су ту, па уживајте...

zvezdas_slo

Цитат: boris9707  Дец 30, 2019, 21:11 поподнеPo meni, moguća su tri razloga za današnju odluku da se ne igra.
1. Ishitrena odluka, bez plana, koja će nas skupo koštati u ovoj i narednoj sezoni. Po meni ovo je malo verovatan razlog.
2. Čović zna da ABA liga neće imati predstavnika u Evroligi, pa samim tim ne gubimo apsolutno ništa.
3. Čović ima neke informacije da smo blizu dobijanja A licence za Evroligu, pa nam ABA ne znači ama baš ništa u narednim sezonama.
Moje mišljenje ili osećaj ako tako hoćete je da je to ili tačka 2 ili 3, a sasvim moguće i kombinacija te dve. Nije se ovo danas desilo spontano i neplanski...

Ili se stvarno ocekivalo da ce neko biti povredjen ili gore, pa se nije htelo sa tim igrati, cak i da ne igramo EL do daljnjeg.

Pri tom ne navodim to kao neki cinizam gde kao mislim da je to sigurno tacno, nego samo kao dodatan moguci razlog.

miki96

Kada zaseda ABA liga, kada ćemo znati epilog?

Celtic

Цитат: miki96  Јан 03, 2020, 00:20 пре поднеKada zaseda ABA liga, kada ćemo znati epilog?

Sutra ne valjda skupština u Zagrebu, ako se ne varam.

Ikac

Celtic

miki96

Ništa od odluke, sutra će odlučiti disciplinska komisija.

Odlučeno je da je Dubravko Kmetović novi direktor lige, a Milija Vojinović novi sportski direktor.

ognja

Ja ocekujem 20-0 za Buducnost i nista vise. Nikakvo oduzimanje bodova.
Pravda za Kalinića i Nedovića!!!

somebody75

" ABA još bez odluke o meču Budućnost - Zvezda! Kmetović novi direktor, Vojinović sportski direktor lige "

" Kako podgoričke Vijesti pišu, ABA liga još nije donela rešenje oko nedolaska košarkaša Crvene zvezde u Podgoricu. To je obrazloženo čekanjem odluka disciplinskog sudije ABA lige.

Još jedna od odluka tiče se ABA Superkupa koji se igra od 20. do 23. septembra i igraće se u Podgorici. Na Superkupu igraju osam najboljih ekipa ABA lige, od četvrtfinala, a ne igraju se utakmice za treće mesto i plasmane."