• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Прелазни рок зима 2019/2020

Започео Косјерац, Дец 25, 2019, 20:36 поподне

« претходна тема - следећа тема »

Да ли сте задовољни радом господина Митра Мркеле

Да
19 (3.6%)
Не
509 (96.4%)

Укупно гласова: 523

Косјерац

Grga

BoraBora

Ne ocekujte previse od ovog prelaznog roka...

Sigurno odlaze:
Kanjas, Zander, Van La Para, Jovancic, Simic, Babic, Jevtovic

Najverovatnije odlaze jos i:
Boace, Marin i Borjan
zbog love...

Produzetak ugovora sa Benom i sansa za mlade:
Gavric, Nikolic, Erakovic, Stanojev

Mozda jos po neko iz nase lige...

Ako osvojimo titulu, sto ne sme da se dovede u pitanje, na leto bi (pre pocetka priprema) dosla dvojica vrhunskih fudbalera (kojima nisu potrebni vekovi za prilagodjavanje) na pozicijama za koje strucni stab odredi da su deficitarne.

Na taj nacin bismo spremniji nego ikad usli u kvalifikacije iz kojih bi sigurno usli u LE, a uz malo srece ponovo i u LS...

Grga

Super. Ko su nam protivnici u grupi za LE? Mislim, pošto je to to, pošto ulazimo.  :)

Rasko89

delboj

Van la Para slabo ima kud da ode, ne može u treći klub ove sezone.

ЧетникХерцеговац

Полако са Ван ла Паром. Не заборавите ефекат Ле Талек. Човек се препородио код Милојевића. Можда човек проигра код Станковића.

Неким играчима одговара другачији стил игре, не треба се тек тако одрећи ограча када долази нови тренер. Кањаса да јер је матор заиста и он и Жандер.

MladjaGangster

Цитат: BoraBora  Дец 30, 2019, 00:19 пре поднеNe ocekujte previse od ovog prelaznog roka...

Sigurno odlaze:

Boace, Marin i Borjan
zbog love...

Ako osvojimo titulu, sto ne sme da se dovede u pitanje, na leto bi (pre pocetka priprema) dosla dvojica vrhunskih fudbalera (kojima nisu potrebni vekovi za prilagodjavanje) na pozicijama za koje strucni stab odredi da su deficitarne.

Na taj nacin bismo spremniji nego ikad usli u kvalifikacije iz kojih bi sigurno usli u LE, a uz malo srece ponovo i u LS...

Nista licno nemam protiv tebe da me ne shvatis pogresno, ali...

Mnogo je ovo olako preslo na tastaturu...mislim da nema svrhe da se ovako nezrelo daju neke procene.

Cak sam siguran da pola nisi pogodio sta ce biti.

Zvezdaš DSP

miki96

Što se tiče Pantovića načuo sam da je bliži ostanku, navodno mu je Stanković poručio da računa na njega. E sad koliko je tačno...

Stevke94

Цитат: BoraBora  Дец 30, 2019, 00:19 пре поднеNe ocekujte previse od ovog prelaznog roka...

Sigurno odlaze:

Boace, Marin i Borjan
zbog love...

Možda ipak bolje da Stanković trenira i odvede prvi tim na pripreme, pa onda da vidimo ko odlazi i ko će da produži ugovor.

3BEP!

Mozzart i još neki pišu da je odbijena ponuda za pozajmicu sa pravom prece kupovine za Garsiju.
Pozajmica na 6 mjeseci, iznos 500k eura.
И да ми понуде, милионе билионе!!!

Grga

Ima li istine u ovome što Novosti pišu za Tošića, da raskida ugovor s Kinezima i dolazi ovamo?

CracK ^

Цитат: Grga  Јан 04, 2020, 23:04 поподнеIma li istine u ovome što Novosti pišu za Tošića, da raskida ugovor s Kinezima i dolazi ovamo?
Nadam se da nema

Jackal

Савршено би се уклопио у нашу трансфер политику. Говоримо једно а радимо сасвим друго.

Delija sa Severa

Ponekad, nakon razgovora sa nekim ljudima covek oseti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmehne se drvetu i sa puno postovanja skine kapu pred magarcem...

Бојан_Бгд

Ja sam pre svakako za Tosica, ponajvise zbog velikog zvezdastva iskazanog u proslom mandatu.
МАРАКАНА МОЈА СУДБИНА, ОНА МЕ ЈЕ СЕБИ УЗЕЛА...
ЛИ АДИ wrote: Да би играо у Звезди, мораш бити најбољи!
Небојша Човић: Шта узеће стадион? Ај баш да видим како ће да га узму.Без обзира што имају хипотеке. Ај баш да видимо како ће да га узму? Само направимо радну акцију, ограђивање Звездине локације. Знате колико ће да се одазове?? Ј***** вас ЦИГАНИ ЛУДАЦИ!!

Delija sa Severa

Цитат: Бојан_Бгд  Јан 04, 2020, 23:51 поподнеJa sam pre svakako za Tosica, ponajvise zbog velikog zvezdastva iskazanog u proslom mandatu.
Spremam se mesecima unazad za Mladenovica, ziv nisam ako ga dovedu kako cu gledati utakmice. KOliko znam, to je Mrkelin prvi pik bio, sada ne znam sa Dekijem sta se promenilo.
Ponekad, nakon razgovora sa nekim ljudima covek oseti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmehne se drvetu i sa puno postovanja skine kapu pred magarcem...

solps

Jako sam voleo Tosica u prvom mandatu kod nas. Jedan od najvecih boraca koje sam gledao u nasem dresu. Desavalo se da odigra slabiju partiju, ali je uvek davao sve od sebe.

Mada nisam siguran da on i dalje igra beka, verovatno bi dosao kao stoper. U svakom slucaju, ja sam za.
Јуришај сад ти се бори и никад не клони, Север је уз тебе!

Grga

Ne vidim problem u dovođenju Tošića. Štaviše, radije bih njega gledao nego Milunovića. Malo mi je smešna ta priča o nekoj transfer politici. Ne sećam se da se ispoštovala ijedna "transfer politika" o kojoj se pričalo. Tako da, osim ako ne planiraju da u dogledno vreme dovedu neko provereno ime pozadi, Tošić je sasvim pristojno rešenje za novi napad na Evropu.

Naravno, sve to pod uslovom da je u dobroj formi i da je fizički spreman. U svakom slučaju, ako bi čovek ovde završavao karijeru, bilo bi više prostora da se neki klinac uvodi u prvi tim.