• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Прелазни рок зима 2019/2020

Започео Косјерац, Дец 25, 2019, 20:36 поподне

« претходна тема - следећа тема »

Да ли сте задовољни радом господина Митра Мркеле

Да
19 (3.6%)
Не
509 (96.4%)

Укупно гласова: 523

Red

I Jug Stanojev je dobar. Nadao sam se da će i on možda ostati sa prvim timom. Verovatno je već dosta napadača, krila itd.

Бошко 996

Zamolicu vas da temu Graficar i LLSL nastavite na topiku FK Graficar. Hvala

DelijaBn

Цитат: Red  Јан 23, 2020, 18:16 поподнеI Jug Stanojev je dobar. Nadao sam se da će i on možda ostati sa prvim timom. Verovatno je već dosta napadača, krila itd.

Moje misljenje je da je vise za beka. Ima  brzinu, moze da se ponavlja, a nisam primjetio da ima sve sto je potrebno za krilo. Zao mi je sto Erakovic opet nije dobio sansu, smatram da ne bi mogao da nas kosta 11 bodova u drugom dijelu sezone. Ali donekle razumijem sto ga vracaju u Graficar. Imamo 4 stopera trenutno, samo bi gubio vrijeme na klupi ili cak tribinama. Ali ako prodamo jednog ili dva stopera, trebalo bi razmisliti o tome da ga vratimo. Sto se tice pruzanja sanse 2 ili vise mladih igraca, sjetite se generacije '84 i koliko njih je uslo zajedno u prvi tim i za malo da izbace slavni Milan iz kvalifikacija za Ligu sampiona.

Достојевски

Јан 23, 2020, 20:29 поподне #1183 Last Edit: Јан 23, 2020, 20:32 поподне by Достојевски
Kao велики "росонеро" једва сам преживљавао Абатеа годинама и кад је најбољи био. Немој Деки ко Бога те молим да истог преживљавам ко пензионера у вољеном клубу.  :(  Та несрећа кад је био у најбољим данима био је на нивоу Гобељића, да извине брат Гобеља.

Ma da bre

Sutrašnji Žurnal piše o našoj zainteresovanosti za Slobodana Rajkovića.

Тони

Ма да, само нам још један штопер треба, и то ова извикана пањина која не може ни у другој жабарској лиги да забоде уговор.

Што се мене тиче, никога више не бих доводио.

ognja

Цитат: Ma da bre  Јан 23, 2020, 21:06 поподнеSutrašnji Žurnal piše o našoj zainteresovanosti za Slobodana Rajkovića.

Kao sto tvoj nick kaze ... ma da bre...

Lik je ocigledno umisljena fudbalska zvezda. Bio veliki talenat, ali digao nos. Celsi ga kupio kao 15-godisnjaka. Ali od toga sto je predvidjano, on je mozda 10% ostvario.
Pravda za Kalinića i Nedovića!!!

Друлић

Цитат: Pedja2406  Јан 23, 2020, 14:54 поподнеKad god se forsira mladi slabašni odbrambeni igrač uvek se setim Uroša Ćosića kad u derbiju na njihov korner nije mogao Tejga ni milimetar da izgura iz peterca. Ovaj se samo poklonio i dao gol. Džaba mlatite praznu slamu. Stručni štab je odlučio da Eraković trenutno nije konkurentan i gotovo. Kraj priče. Smoriste više.

Tragedija je što smo mi tada gurali tuđeg, slabašnog mladog igrača. Ćosić je kod nas bio na pozajmici.
Još jedna u nizu katastrofalnih odluka tadašnje Lukićeve uprave. Eto, u onoj prvoj sezoni sa Lukićem smo bili u najvećim govnima, pa nam je jedan Lazović sedeo na tribinama kod Pižona, a igrali Blažić, Guma Bogdanović, Ignjatijević, Slavoljub Đorđević, Savio  generalno jedan mator tim gde su od iskusnijih doprinosili samo Lazetić i Ninkov.

Vladan nam je ostavio velike rezultate, koeficijent koji je pretio da nam padne ispod 5, a sada smo na ivici da budemo nosioci u trećem kolu, dve titule, jedna LE i dve LŠ, neverovatni rezultati( jedini minus derbiji). Ostavio je i mirnih +11, ali i očajno stanje igračkog kadra, sa samo jednim igračem u formi tokom ove polusezone( i duže), i to golmanom. Tržišna vrednost tima nikakva, jedino za koga smo mogli i možemo da dobijemo kakav takav novac( 1-2 miliona) su dva tridesetogodišnjaka, najbolja igrača i eventualno Degenek. Kapitena su već prodali, ako Stankoviću oduzmu i Degeneka i Borjana, ostaje pitanje ko će na leto vaditi zicere sa gol linije u kvalifikacijama, kao do sada?
Naš tim je u ovoj polusezoni podsećao na one fizički dominantne ekipe iz mlađih kategorija, znaš da tu nema nekog kvaliteta, ali guraju na snagu protiv vršnjaka. Gobelja, Milunović, Roda, Jovanča, Bakula, Simić, Vukanović, Ben, brat Pavkov, sva ova nesrećna pojačanja.. Mnogo, mnogo posla za stručni štab.
Terziću odlazi, uprava napolje! 24.10.2019.
Цитат: dejan80  Окт 17, 2016, 16:41 поподне
Zamisli na klupi Miodrag Grof Bozovic a u spicu Jan Venegor of Heselink... I Predrag Sikimic, razume se... Kako to gordo zvuci!

dadax

Иако је велики потенцијал за Ераковића је боље да се још мало искали у Графичару и стекне још  искуства.
Срце на терен ...

Domi96

Цитат: Тони  Јан 23, 2020, 21:26 поподнеМа да, само нам још један штопер треба, и то ова извикана пањина која не може ни у другој жабарској лиги да забоде уговор.

Што се мене тиче, никога више не бих доводио.
I to sa 31 godinom ulazi u "najbolje godine",posle neigranja od skoro 8 meseci,ovo ako nije novinarska patka ja ne znam onda stvarno...

Kaffu

Цитат: Достојевски  Јан 23, 2020, 20:29 поподнеKao велики "росонеро" једва сам преживљавао Абатеа годинама и кад је најбољи био. Немој Деки ко Бога те молим да истог преживљавам ко пензионера у вољеном клубу.  :(  Та несрећа кад је био у најбољим данима био је на нивоу Гобељића, да извине брат Гобеља.
Nemoj da se ljutiš, nije mi namera da te uvredim ili bilo šta slično ali ti veze sa fudbalom nemaš. Abate je u jednom momentu bio medju 3 najbolja beka na svetu i da si malo gledao i slušao kompetentne ljude znao bi da ne trebaš da izjavljuješ ovakve gluposti.

Uz dužno poštovanje borcu kakav je Gobeljić, on ne može da igra Seriju A ni za SPAL, eventualno Serija B je taj nivo ali i to...

Nije prvi put da slušam ovakve gluposti, kao recimo za Srnića da on nije ništa lošiji od Volkota itd. Znači pričamo o ljudima kojima smo mi vrh karijere.

Abate je bivši kapiten MILANA, reprezentativac Italije, fantastičan igrač. E sad ne znam u kakvoj je formi, to je jedino pitanje ako uopšte ima i trunke istine u ovome.

Rajković je isto dobar igrač ali nije ostvario ni 30% potencijala. Sigurno je bolji od Milunovića.

Vatrogasac

Цитат: dadax  Јан 23, 2020, 23:24 поподнеИако је велики потенцијал за Ераковића је боље да се још мало искали у Графичару и стекне још  искуства.
Tamo neće steći nikakvo iskustvo.Ne znam koliko to mlad igrač treba da se kali

Da pošaljemo onda i Nikolića i Gavrića na još par godina u Grafičar,neće da im škodi

Лик из ормара

Цитат: Kaffu  Јан 23, 2020, 23:28 поподнеNemoj da se ljutiš, nije mi namera da te uvredim ili bilo šta slično ali ti veze sa fudbalom nemaš. Abate je u jednom momentu bio medju 3 najbolja beka na svetu i da si malo gledao i slušao kompetentne ljude znao bi da ne trebaš da izjavljuješ ovakve gluposti.

Uz dužno poštovanje borcu kakav je Gobeljić, on ne može da igra Seriju A ni za SPAL, eventualno Serija B je taj nivo ali i to...

Nije prvi put da slušam ovakve gluposti, kao recimo za Srnića da on nije ništa lošiji od Volkota itd. Znači pričamo o ljudima kojima smo mi vrh karijere.

Abate je bivši kapiten MILANA, reprezentativac Italije, fantastičan igrač. E sad ne znam u kakvoj je formi, to je jedino pitanje ako uopšte ima i trunke istine u ovome.

Rajković je isto dobar igrač ali nije ostvario ni 30% potencijala. Sigurno je bolji od Milunovića.
Пошто ти није први пут да "школујеш" људе и да им говориш како везе са фудбалом немају, можеш ли нам рећи која је твоја струка и одакле потиче твоја поткованост знањем у фудбалу.
И ако би могао да нам кажеш у којој конкуренцији је Абате био међу три најбоља десна бека на свету? Односно, можеш ли нам навести 10 најбољих десних бекова Европе тог периода па да овдашња "стручна" заједница процени је ли Абате међу три најбоља.
Иако и ја мислим да поменути фудбалер сада и није најбоље решење, твој став "ви немате појма али немојте да се љутите, није ништа лично" је одвратан.

Ned Stark

A ko to kaže da on ima kvalitet da igra u prvom timu, ili bude u 20 i nešto igrača ? Koliko ste to njegovih utakmica odgledali ove sezone ?

Degenek, Babić, Milunović, Pankov... Pa koliko štopera da bude 7 ?
Gde smo sve bili mi zbog nje,sta sve radili mi zbog tebe.

Достојевски

Јан 24, 2020, 00:37 пре подне #1194 Last Edit: Јан 24, 2020, 00:44 пре подне by Достојевски
Абате био међу три најбоља десна бека, а ђе ћу се љутит, кукавче црни, ноћ си ми поправио.  :rolf:  :rolf:

Годинама нисам пропустио ниједну утакмицу Милана као и Звезде, сваком фану Милана чак и онима које знам а играли су фудбал увијек је ишао на живце.

Човјек који је имао катастрофалан центаршут, често би скривио голове ретардираним грешкама у постављању офсајд замке тима, а највеће грешке је правио приликом чувања играча у 16, ђе би се често понашао ко изгубљен случај. Питајте сваког навијача Милана сигуран сам да ће свакоме бити у топ 3 омражених играча, поред вјероватно Бонере и Де Шиља. Имају обичај Италијани да гурају неке своје пањеве на неке дефицитарне позиције често.

Е чу Абате несретни међу три бека Европе, није кукавац био међу три у Милану а не у Европи.

Али сигурно је ово неистина из ових медија, тако да нема од овог ништа нема потребе дискутовати даље о њему.

Hibrid

Цитат: Vatrogasac  Јан 23, 2020, 23:34 поподнеTamo neće steći nikakvo iskustvo.Ne znam koliko to mlad igrač treba da se kali

Da pošaljemo onda i Nikolića i Gavrića na još par godina u Grafičar,neće da im škodi

Kako nece steci nikakvo iskustvo. Nije prva liga toliko losija od super lige. Naravno jeste losija, ali nije tolika razlika. Erakovic je za razliku od pocetka sezone bas solidno napredovao sa igrama u Graficaru. I tek ce da napreduje jer ce biti borba za ulazak u SL i pritisak veliki oko svega toga. I nije mi jasno da ljudi ne prate Graficar, pa da znate kako Erakovic igra, kakva je liga, kakvi su klinci...

I po meni nije uopste pitanje dal ce se topiti prednost ukoliko Erakovic bude igrao u CZ, no je pitanje moze li on sa njegovim kvalitetom da igra evropu bolje ili na istom nivou kao ostali stoperi. Ako ne moze, a ja nisam uvjeren da trenutno moze ni na nivou Babica i Pankova, onda je besmisleno guranje, i sklanjane igraca koji mogu, bar kad pozicija nije trenutno deficitarna. Jer ne moze se on gurati pa kad je frka daj Milunovic ili Pankov da igraju evropu.

DelijaBn

Цитат: Достојевски  Јан 24, 2020, 00:37 пре поднеАбате био међу три најбоља десна бека, а ђе ћу се љутит, кукавче црни, ноћ си ми поправио.  :rolf:  :rolf:

Годинама нисам пропустио ниједну утакмицу Милана као и Звезде, сваком фану Милана чак и онима које знам а играли су фудбал увијек је ишао на живце.

Човјек који је имао катастрофалан центаршут, често би скривио голове ретардираним грешкама у постављању офсајд замке тима, а највеће грешке је правио приликом чувања играча у 16, ђе би се често понашао ко изгубљен случај. Питајте сваког навијача Милана сигуран сам да ће свакоме бити у топ 3 омражених играча, поред вјероватно Бонере и Де Шиља. Имају обичај Италијани да гурају неке своје пањеве на неке дефицитарне позиције често.

Е чу Абате несретни међу три бека Европе, није кукавац био међу три у Милану а не у Европи.

Али сигурно је ово неистина из ових медија, тако да нема од овог ништа нема потребе дискутовати даље о њему.

Apsolutno bi se slozio sa tobom. Zbog Savicevica sam uvijek gajio simpatije prema A.C.Milan. Abate je bio medju 3 najbolja, ako su samo 3 beka u to vrijeme postojala. I tad je pitanje da li bi neko rekao da je medju tom trojicom. Inace u vrijeme kad je igrao "najbolji" fudbal, najbolji desni bekovi su bili: Zaneti, Dani Alves, Maikon, Lam, Srna. Eto ih 5 daleko kvalitetnijih od njega u to vrijeme, a sigurno ih ima jos. Jos lik nije igrao 8 mjeseci. Vise bih volio da dodje onaj klinac iz Rome, nego on.

Kaffu

Цитат: Лик из ормара  Јан 23, 2020, 23:43 поподнеПошто ти није први пут да "школујеш" људе и да им говориш како везе са фудбалом немају, можеш ли нам рећи која је твоја струка и одакле потиче твоја поткованост знањем у фудбалу.
И ако би могао да нам кажеш у којој конкуренцији је Абате био међу три најбоља десна бека на свету? Односно, можеш ли нам навести 10 најбољих десних бекова Европе тог периода па да овдашња "стручна" заједница процени је ли Абате међу три најбоља.
Иако и ја мислим да поменути фудбалер сада и није најбоље решење, твој став "ви немате појма али немојте да се љутите, није ништа лично" је одвратан.
Nisam rekao da VI nemate pojma, nego neko ko poredi bivšeg kapitena Milana i Gobeljića ne treba da komentariše fudbal. Anćeloti je rekao za njega da je medju 3 najbolja beka na svetu mislim 2012. godine ako se dobro sećam jer je igrao strašno. Igrao čovek za Italiju kad su došli do finala EP i bio u startnoj postavi u finalu EP ali se ovde nadje neko ko je stručan pa mi kaže da je kao Gobeljić, ma ajde bre to je sprdnja šta neki od vas pričate.

Ima i tekst o njemu koji se zove "The Rise of Ignazio Abate" ili tako nešto gde neko ko je mnogo stručniji od svih nas ovde piše detaljno o njemu kao igraču. Najmladi je debitant jednog Milana u LŠ, ima srebro na EP sa Italijom, bio startni bek Milana ali nekim Zvezdašima na forumu ne valja jer eto zato. Glupost koja doduše ima pokriće jer svako ima pravo na svoje mišljenje i ja to poštujem ali mora da se zna neka granica zdravog razuma.

Lam, Maikon, Srna i on su bili najbolji bekovi u tom momentu. Bio je u tom momentu i Sanja dobar kao i matori Zaneti ali je bio već mator.

lukacz

Цитат: Kaffu  Јан 24, 2020, 09:07 пре поднеNisam rekao da VI nemate pojma, nego neko ko poredi bivšeg kapitena Milana i Gobeljića ne treba da komentariše fudbal. Anćeloti je rekao za njega da je medju 3 najbolja beka na svetu mislim 2012. godine ako se dobro sećam jer je igrao strašno. Igrao čovek za Italiju kad su došli do finala EP i bio u startnoj postavi u finalu EP ali se ovde nadje neko ko je stručan pa mi kaže da je kao Gobeljić, ma ajde bre to je sprdnja šta neki od vas pričate.

Ima i tekst o njemu koji se zove "The Rise of Ignazio Abate" ili tako nešto gde neko ko je mnogo stručniji od svih nas ovde piše detaljno o njemu kao igraču. Najmladi je debitant jednog Milana u LŠ, ima srebro na EP sa Italijom, bio startni bek Milana ali nekim Zvezdašima na forumu ne valja jer eto zato. Glupost koja doduše ima pokriće jer svako ima pravo na svoje mišljenje i ja to poštujem ali mora da se zna neka granica zdravog razuma.

Lam, Maikon, Srna i on su bili najbolji bekovi u tom momentu. Bio je u tom momentu i Sanja dobar kao i matori Zaneti ali je bio već mator.

Sta je Dani Alves igrao u tom momentu? Kriket?
Da ne idemo u off vise, imas jako bezobrazan stav.

Друлић

Sve i da je tačno to što pričaš Kafu... Od tada je prošlo 8 godina, Abate će ove napuniti 34, a 7-8 meseci nije igrao ozbiljnog fudbala, tačnije bez kluba je.
Na stranu to što je u ovom trenutku i Gobeljić, u svom naponu snage korisniji igrač od trenutnog Abatea za naš tim, mi imamo problem sa viškom stranaca, a apsolutno bi besmisleno bilo trošiti mesto stranca na takvog igrača. Sportski pozdrav.
Terziću odlazi, uprava napolje! 24.10.2019.
Цитат: dejan80  Окт 17, 2016, 16:41 поподне
Zamisli na klupi Miodrag Grof Bozovic a u spicu Jan Venegor of Heselink... I Predrag Sikimic, razume se... Kako to gordo zvuci!