• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Прелазни рок зима 2019/2020

Започео Косјерац, Дец 25, 2019, 20:36 поподне

« претходна тема - следећа тема »

Да ли сте задовољни радом господина Митра Мркеле

Да
19 (3.6%)
Не
509 (96.4%)

Укупно гласова: 523

VGCZ

Terzicu prevrsio si svaku meru mogucu.. Dokle se cuti dok sibicar cerupa klub i prodaje sve sto valja?! Ovo je jezivo.

011BG

Naravno da je bitno ko za koga navija ti zelis navijace Nk Partizan u nasem klubu ?. Potrebni su nam igraci kao Zule i Vujadin koji ce da grizu za ovaj klub, zato nam se poslednji derbi desilo sto se desilo igrali smo bez muda i srca dok oni imaju igrace kojima je usadjeno da grizu protiv nas.

Ernan Krespo

2xLS i 2 od 3 najbolja igraca se proda za manje od 5 miliona.. Kad na to dodamo da verovatno ni za Borjana ne bi uzeli vise od 3 miliona.. Jadno da jadnije biti ne moze.. Sta radi Terza menazer.  Gde su pare, Zvezdane Terzicu? GDE SU PARE??

Vlada 89

Ovakvi komentari u vezi Rajkovića su bili i za Borjana,dobro se sećam
"To je juriš, to je nalet, nema milosti, sve ili ništa, to je Crvena zvezda u svom elementu, to je Crvena zvezda u svom punom sjaju."

bolle

Цитат: Vlada 89  Јан 25, 2020, 10:45 пре поднеOvakvi komentari u vezi Rajkovića su bili i za Borjana,dobro se sećam

Identicna situacija!
A obaska sto napraviste od Degeneka u najmanju ruku Koulibaly-ja. Zdrav Rajkovic 18x bolji stoper sa 30x vecim iskustvom, boljom karijerom koju Degenek moze samo da sanja unajludjim snovima.

ant007

Nisam želeo preterano da se mešam u ovu temu, ima već ionako previše postova i manje više je sve već pokriveno, ali ovu sramotu moram da prokomentarišem.
Prvo prodaja Degeneka, našeg najboljeg štopera, ponovo posle samo šest meseci i budimo realni, iako imamo lepu bodovnu zalihu, ona nije nedostižna, je ogromna glupost. Izgovor da nam trebaju pare da bismo preživeli mi je takođe u najmanju ruku nejasan i neshvatljiv. Pogotovo pošto smo već prodali Marina i zaradili određeni novac, a očekujemo i prodaju jednog napadača. Da ne pričamo o novcu iz LŠ. Zašto moramo da prodajemo sve najbolje igrače na prvu ponudu koja pređe milion. Pogotovo što sam ubeđen da koliko god Degeneku plata bila ponuđena u Kini, nije nešto preterano lud za tim da ponovo zaglavi neku takvu destinaciju jer je pre samo šest meseci imao sličan problem (Arapi).
Drugo, Rajković. Kao zamena za gore pomenutog velikog Zvezdaša i za naše uslove odličnog štopera, ti želiš da dovedeš čoveka, očigledno bez obraza (pošto ga je i Partizan zvao, čiji je i navijač), u diskutabilnoj formi, a na sve to pretpostavljam i za ne male pare (pošto je isti taj Partizan, za koji navija, odbio zbog plate). Genijalno nema šta.
Mislim da ako se ovo obistini, Terza neće još dugo ostati u fotelji (nadam se).

Nemanja859

Ako zavrsi ovu trampu Degenek-Rajkovic
Terzic sigurno preuzima Lids,a mozda i Tottenham

bolle

Цитат: Kaffu  Јан 25, 2020, 09:48 пре поднеKatastrofa.

Mene boli uvo za koga navija Rajković, ćak mislim da je odličan igrač ali je problem što NIJE KOMPATABILAN sa Milunovićem (koji veze nema).

Nisam siguran da Deki uopste razmislja o Milunovicu kao prvoj opciji. Zato su Rajkovic i Pankov izuzetno kompatibilni jos je Rajkovic levonog i fizicki dominantan.
Generalno zdravlje je jedino sto me brine kod Rajkovica ali on je kao stoper bolji od svih koje smo imali u poslednje vreme.

TomaZdravkovic

Јан 25, 2020, 11:13 пре подне #1248 Last Edit: Јан 25, 2020, 11:16 пре подне by TomaZdravkovic
Da, zato su se polomili partizan i klubovi iz 2. italijanske i ruske lige da ga potpišu. Al jbg treba isplatiti plate Zanderu, Kanjasu, VLbacenojP... Vec vidim na leto kako razocaranom bolletu objasnjava Stankovic za Rajkovica kako se znalo da je rupa, kao svojevremeni Milojevic za Grofa da je ostavio zapustenu ekipu uprkos modernim sustemima treninga u koje je samo jos on verovao.

Влада

Bravo za Terzu madjiju.
Jos jednom pokazuje da je tata ovog posla👏👏
Zvezda je život , sve drugo su sitnice.

drobke

Prodati Degeneka za 3 miliona je zlocin. Coveka smo prosle godine prodali iako je i sam priznao da nije zeleo da ide, nije uzeo titulu. Covek se vrati ove godine, istakne kako zeli da nadoknadi to sto nije uzeo titulu i mi ga opet prodamo.

Mikelinho

Odmah je Terza madjija... Niko da kaže da možda Stanković hoće Rajkovića s kim je igrao u reprezentaciju i poznaje ga iz italije. Ali dobro Terza i Mrkela su odmah madjije. Ne branim ih, i ne mislim da treba da prodamo Degeneka. Ali mislim da je glupo to pljuvanje Terzića za svaku stvar, koliko god on neke glupe stvari izjavljuje u javnosti.

Zarate

Ово што Терзић сада ради изгледа као да је свестан да су му дани овде одбројани и да жели што више да нас укопа, то мени тако изгледа.

Да ли су људи у клубу нормални продају за 3 милиона најбољег дефанзивца???? Доводимо путујућу повреду која се два месеца спрема у Партизану? Па боље никог да не доведу ако су већ продали Дегенека, нек се Панков уиграва нек Ераковић добије какву такву шансу. СРАМОТА

aleksandarasr

Јан 25, 2020, 11:31 пре подне #1253 Last Edit: Јан 25, 2020, 11:39 пре подне by aleksandarasr
Цитат: bolle  Јан 25, 2020, 10:56 пре поднеIdenticna situacija!
A obaska sto napraviste od Degeneka u najmanju ruku Koulibaly-ja. Zdrav Rajkovic 18x bolji stoper sa 30x vecim iskustvom, boljom karijerom koju Degenek moze samo da sanja unajludjim snovima.

Ma bravo bre tako je... Vidim taj Rajkovic ne zna gde ce pre od ponuda... Degenek dva puta glavni akter u prolazu u LS, ali ni to nije dovoljno...Samo mlatite praznu slamu i pisete da bi nesto napisali...

MohikanacDzek

Najinteresantnije pitanje koje se sada namece je sta treba jednom Dejanu Stankovicu sa imenom koje je izgradio u svetu fudbala i sa finansijskom sigurnoscu koju ima da ucestvuje u ovom mulju i kaljuzi koji prave Terzic i Mrkela...

Krupnikovic

Ako je tacno, ovo je strasno. Terzic kao da se trudi da bude najuren. Nemam drugo objasnjenje za ovakav harikiri.

aleksandarasr

Цитат: Krupnikovic  Јан 25, 2020, 11:39 пре поднеAko je tacno, ovo je strasno. Terzic kao da se trudi da bude najuren. Nemam drugo objasnjenje za ovakav harikiri.

Ma brate, covek ne zna nista o fudbalu.. Ima jezik,naucio lepo da prica i vrti tu svoju lepu pricu u krug... Trebalo je malo vremena pa da svima pokaze kako izgleda nesposobnost na delu.. Neznanje i nesposobnost...

la vita e bella

Kad već pljujete Teržića i Mrkelu, glupo je malo iz svega ovoga izolovati Stanković, sumnjam da se radi mimo njegove volje.
Stoga, svi vi (Terzić, Stanković, Mrkela) dozovite se pameti.... Degenek ne sme da ode, a pogotovo ne sme ako je njegova potencijalna zamena grobarski isprdak rajković!
Sumnjaju neki da bodrimo pogresan tim i mrze nas zato sto uvek smo s' njim al' sever i dalje odjekuje tom navijackom pesmom najboljom RACUNAJTE NA NAS

СрбМКД

Ne znam za vas, ali ja dušom čekam finanijski izveštaj.
Цитат: Хлад Малиганович  Авг 02, 2013, 23:07 поподне
Замисли сањаш... Прилази ти Мира Фурлан... и каже ти, са оним меканим акцентом: "Хочу у Меџеџе." И ти је ухватиш за руку, поведеш је... а онда се пробудиш, а испред тебе смрди Мима Караџић, седи на столици, и каже ти "још нисам пронашао жену свог живота!"

Е тако је мени са Звездом, како крене која нова сезона. Сањам неку перверзију, а пробудим се у НЕКУ перверзију. Сан и јава који се понављају.

ljubisa rajkovic

Ja cekam opravdanje za ovu sramotu.Posle transfera marina ovde je neko napisao vic da je njegova prodaja dobra jer oslobadja mesto stranca.Doveden sanogo koji izgleda nije stranac.Kazu daju sansu mladima,prodaje se degenek,hajdin vrati u vozdovac,ali zato ce da nam igraju rajkovic na koga je i bog zaboravio i jos ako karleusa dodje sa svojih 35 leta ima da procvetamo.Pisalo se da miloje ne daje sansu mladima,verovatno su zato ovi mladici puni perspektive i svetle buducnosti.

Ali sve to nije bitno,samo neka "cash flow" radi svoje,neka se terza i dalje smeska u avionu sa nedicem,ionako su ovi rezultati zbog terzica i mrkele,a ne zbog milojevica.Zaboravicemo da je grof bio prva zelja terze,a svi znamo sta se tad desilo.

Najbolja uprava od Barija i Tokija...otvorite oci vec jednom pobogu...DOKLE BRE VISE???????????????