• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Прелазни рок зима 2019/2020

Започео Косјерац, Дец 25, 2019, 20:36 поподне

« претходна тема - следећа тема »

Да ли сте задовољни радом господина Митра Мркеле

Да
19 (3.6%)
Не
509 (96.4%)

Укупно гласова: 523

Тони

Зашто би кад имамо три нападача од којих очигледно ниједног не можемо да продамо?

Vlada 89

"To je juriš, to je nalet, nema milosti, sve ili ništa, to je Crvena zvezda u svom elementu, to je Crvena zvezda u svom punom sjaju."

solps

Цитат: marekpgj  Феб 20, 2020, 20:41 поподнеLjudi, znam da je prelazni rok prosao, ne znam gde da stavim ovo. Aleksandar Prijovic trenira sa Cukarickim, nije zadovoljan u Saudijskoj Arabiji, od leta ce verovatno da trazi novi klub, navija za  Zvezdu od malih nogu, hoce li neko da reaguje?

Nesa Petrovic sa SOS-a je objavio pre neki dan da je pregovarao sa nama, ali se nismo dogovorili.

Verovatno trazi mnogo para.

A i stvarno nemamo gde sa napadacima.
Јуришај сад ти се бори и никад не клони, Север је уз тебе!

marakana11

Цитат: solps  Феб 20, 2020, 21:12 поподнеNesa Petrovic sa SOS-a je objavio pre neki dan da je pregovarao sa nama, ali se nismo dogovorili.

Да Пријовић дође, морали би да продамо макар двојцу од тројцу Боаћи, Томане, Павков. Тако ми се бар чини.
Од малена, урезано у срце.
Увек уз тебе. Кроз најбоље. Кроз најгоре.
Да ли то била трећа лига или прва,
На целом свету, само је једна Црвена Звезда.

Niko kao Zvezda

Цитат: solps  Феб 20, 2020, 21:12 поподнеNesa Petrovic sa SOS-a je objavio pre neki dan da je pregovarao sa nama, ali se nismo dogovorili.

Mi nemamo para ni za 30% od onoga sto je imao u PAOKu...  racunam da je imao bar 1M evra... a da ne pominjem obestecenje Arapima. Sad vise ne mozemo ni da ga pozajmimo...

A para nemamo, to je bar ocigledno, da imamo doveli bi neko prekopotrebno pojacanje...

Terzic je ponovo dokazao svoju nesposobnost kao i godinama unazad!

Nadam se da ce se Mitic oglasiti povodom toga!
Bilo kakvo ponavljanje istog ili sličnog prekršaja u naredne minimum dve godine, bilo na domaćem ili gostujućem terenu, povlači kaznu izbacivanja iz takmičenja.

Saopstenje FK Crvena zvezda  10.8.2018. nakon kazne UEFA od 2 utakmice zatvaranja stadiona pred Plejof za Ligu Sampiona

Vladan Milojevic, trener FK Crvena zvezda: Ja igram da bih pobedio, ne igram da bih igrao.

20 kinte

Da nismo sipali plate kao lopatom, možda bi smo i imali za Prijovića - nije da nam je neophodan ali svakako je bolja akvizicija od povredjenih igrača koji su na pozajmici a naš dres obući neće, da ne pričamo o momcima koji su van tima sa dobrim platama i ugovorima na još godinu ipo.

МilosМilos

Dobar igrač nikada nije skup. Prijovic bi otplatio svaki dinar uložen u njega.

20 kinte

Цитат: МilosМilos  Феб 20, 2020, 22:55 поподнеDobar igrač nikada nije skup. Prijovic bi otplatio svaki dinar uložen u njega.

I ja se tu slažem.
Pogotovo u svetlu toga da jedini koliko toliko standardan špic, Boaći, OPET kuburi sa zadnjom ložom. Znači, bez njega smo u vrlo napetih mesec dana ispred nas, počev od Vojvodine, preko derbija, nadalje nam je isto potrebna sigurna realizacija.
Pavkov igra na momente i specifičan je špic. Za Tomanea još uvek nemam formirano mišljenje jer nikako da se ustali - što opet dovoljno govori o konzistentnosti napadača generalno.
Da smo u prilici da prodamo Boaćija i još jednog špica i dovedemo Prijovića, dao bi sigurno 15 golova za polu-sezonu. Gledajući samo utakmicu sa Čukom, gde kada ubacimo u višu brzinu lopta stalno kruži oko 16 i često ulazi unutra po zemlji, potreban je špic koji će bez mnogo razmišljanja da je pljasne u gol. I da to bude model realizacije.

МilosМilos

Imamo tri špica koji su hronika, stalno su povređeni, sta ako krenemo kvalifikacije i opet budu roviti, mi nemamo napadača, to je veliki problem. Pri tom treći je opisan.

marekpgj

Bio bi verovatno dobro pojacanje ako bismo imali jednog napadaca za euro kvalifikacije, neko je gore vec pomenuo da bismo morali da prodamo dvojicu, sa time se slazem.
Ali dobar igrac, egzekutor, target man.
Bio bi dobar za ovu postavku sa jakom vezom i sa krilima kao sam spic.