• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Прелазни рок зима 2019/2020

Започео Косјерац, Дец 25, 2019, 20:36 поподне

« претходна тема - следећа тема »

Да ли сте задовољни радом господина Митра Мркеле

Да
19 (3.6%)
Не
509 (96.4%)

Укупно гласова: 523

ognja

Јан 24, 2020, 09:23 пре подне #1200 Last Edit: Јан 24, 2020, 09:26 пре подне by ognja
@Kaffu
Bratski savet. Samo promeni ton upisa. Ne mozes ocekivati da ti ljudi pristojno odgovaraju ako ih malte ne nazoves neznalicama. Sve i da neko jeste neznalica, to se tako ne pise. A nemas ni razloga, zaista.

Pozdrav.

P.S. Kupovati igrace na poziciji gde imamo Gajica i Gobeljica, uz to stranca, uz to od 33 punih godina je za psihijatrijsko posmatranje.
Pravda za Kalinića i Nedovića!!!

Hibrid

Fali ti Dani Alves medj nabrojanim, a Abate nikad nije bio ni sjenka tih igraca. Ja ga pamtim kao loseg igraca na tom nivou, onako kroz maglu. Uglavnom moje misljenje da nije bas suvislo da se dovodi desni bek u ovom momentu

Zvezdaš DSP

Od pobede protiv Liverpula do sad sve manje pozitivnih poteza.

Ljuba 73

Цитат: Ma da bre  Јан 23, 2020, 21:06 поподнеSutrašnji Žurnal piše o našoj zainteresovanosti za Slobodana Rajkovića.
Ovo je toliko moronski da bi moglo biti istina.

Лик из ормара

Цитат: Kaffu  Јан 24, 2020, 09:07 пре поднеGlupost koja doduše ima pokriće jer svako ima pravo na svoje mišljenje i ja to poštujem ali mora da se zna neka granica zdravog razuma.

Lam, Maikon, Srna i on su bili najbolji bekovi u tom momentu. Bio je u tom momentu i Sanja dobar kao i matori Zaneti ali je bio već mator.

Па ћеш ти коме се не свиђа туђе мишљење да постављаш границу здравог разума? Назвао људе незналицама и како везе са фудбалом немају и ти ћеш да постављаш правила? Максимално пристојно су ти људи одговорили. Уосталом, активан си само на теми прелазног рока и већ пар пута школујеш људе па рекох да ти у, помало, цинично тону поставим пар питања на која нисам добио одговор.

Питам те опет, која је твоја струка и одакле потиче твоје фудбалско знање? Које су референце твоје?

Моје поље експертизе није фудбалско тржиште нити сам довољни зналац да исто коментаришем подробно. Али да у конкуренцији Гери Невила, Филипа Лама, Банета Ивановића!, Маикона, Срне, Данија Алвеса и још њих пар, Абате буде у топ 3? ОК.

Уосталом, зар стварно мислиш да је момак био скроз озбиљан када је рекао да је Гобељић бољи бек од Абатеа?

Извињавам се на овом излету.

bm

Ned Stark

Da,da Ignasijo Abate klasetina, evo sve neznalice u svim upravama svih fudbalskih klubova na svetu propustiše i ne žele tako glupavi da dovedu takvog virtuoza fudbalske igre. Čak ni Arabiju i Kinu ne može da ubode.

Eto ja kao čista neznalica fudbalske igre komentarišem iako nemam pojma.

Izvinjavam se uopšte što pričam o ovom moronu, ali kad se neko napravi pametan i bezobrazan ničim izazvan, reakcije mora biti.
Gde smo sve bili mi zbog nje,sta sve radili mi zbog tebe.

prop joe

Јан 24, 2020, 16:18 поподне #1207 Last Edit: Јан 24, 2020, 16:20 поподне by prop joe
Bio sam ubjeđen da je Abate u penziji. Bio je on malo potcjenjen kad je bio na vrhuncu, ali svejedno, reci za njega da je bio među najboljim brkovima je.. Pretjerano. Ni u najboljim danima nije imao neki centaršut. Čak su navijači milana pravili majice sprdajući se na taj račun

spavac

Pa pazite, on ako ne zna da centrira onda se skroz uklapa u našu igru.. mi centaršut nismo imali već tri godine (i ako imamo centarfora od 2 metra), a vidite šta smo sve postigli..

Mislim da nam desni bek ne treba, ne treba nam ništa više posle Sanoga, forsirati domaće mlade igrače i ako moze Deki da povrati Ivanica u život i to je to..

Raka Baranda

Meni nije jasno, kako smo mi dali za Vidica iz trece lige 300.000 a Partizan dovodi Matica iz Vojvodine za 120.000 ? O cemu se radi......? Kako mi uvek placamo troduplo, a prodajemo za kikiriki?!

3BEP!

Јан 24, 2020, 18:35 поподне #1210 Last Edit: Јан 24, 2020, 18:39 поподне by 3BEP!
Цитат: Raka Baranda  Јан 24, 2020, 18:08 поподнеMeni nije jasno, kako smo mi dali za Vidica iz trece lige 300.000 a Partizan dovodi Matica iz Vojvodine za 120.000 ? O cemu se radi......? Kako mi uvek placamo troduplo, a prodajemo za kikiriki?!
Vidić nije plaćen 300k.
A i za ovoga ne vjerujem da je samo 120k. Bez procenata, premija.
To je od Vojvodine nemoguće.
Abate, lik koji je 10ak godina igrao za Milan,
Igrao ranije i za Italiju ne valja?
Sa 33 godine?
A dolazi za dž.
Ne ulazim sada u teroije kolika bi mi bila plata i to da ga ne možemo prodati (generalno nisam za starije likove, pricao sam i o Marinu ranije)
Ali niko ne moze reci da je Abate los igrac za czv.
Pobogu!
И да ми понуде, милионе билионе!!!

markosilni

Ne znam kako ne moze?Ne igra NIGDE vec pola godine a u poznim je fudbalskim godinama.Kada sve to saberes vidis da je u kanalu.Sto neoo rece gore da je iole sada dobar igrao bi vec negde.Ovo je cist primer idiotizma gde nekog igraca zelimo da dignemo iz mrtvih,a nasim klincima zatvaramo vrata.Uzas zivi.

Haubica_20

Ау бре људи, ваљда сте до сада свесни да ови наши из клуба ни једног играча нису договорили тајно.
Све се сазна,чим га контактирају...
Па стварно мислите да неко не би одма писао о доласку Абатеа?
Много сте бре постали болесно критични.Имамо 11.бодова предности и гледамо да се сезона лепо приведе крају.Је л опет треба да нам се понови Грофова полусезона друга

Севернармија

Pa da, Grofova druga sezona desice se zbog pisanja na forumu...
Цитат: ЛунатикТБ  Јан 06, 2016, 18:42 поподне
Бишке, немој за двије године на рсб вајбер чету да најављујеш да ћеш доћи, тад не требаш.

Цитат: Ivan Vasev  Окт 29, 2014, 22:57 поподне
Nekad smo sa nestrpljenjem iscekivali evropsko prolece, sad se radujemo i miholjskom letu!

Sektor

Odlazi i Degenek, mozzart pise Kina, 3 000 000€

zauvekdelija

Ovo sa Degenekom je toliko debilno da ja nemam riječi. Tačno da je pametan,ne bi nikad više prošao pored stadiona,a ne svratio na njega.
Dva puta ga doveli i oba puta nakon 5 mjeseci prodali. Da je barem neka cifra..
Na kraju,kako bi želeo da ostane upamćena godina u kojoj je Crvena Zvezda stigla do titule, i ti u njoj?

"Kao člana jedne posebne grupe ljudi koja je bila mnogo potcenjena prošle sezone, i koja je ostala nedorečena. I na kraju kao Miloša Ninkovića, čoveka koji je punog srca igrao za svoju Crvenu zvezdu. To je dovoljno".

MILOŠ NINKOVIĆ #33

20 kinte

Јан 25, 2020, 09:27 пре подне #1216 Last Edit: Јан 25, 2020, 09:33 пре подне by 20 kinte
Sramota.
Zamena Rajković? Mali grobar?
Da li su oni jebeno normalni, da li imaju grama nečeg fudbalskog, da rade ovakve stvari?
Degeneka opet prodaju na polu sezoni.
Čoveka zovu kada im treba za kvalifilacije, kada useru sve svoje kombinacije i kada ne znaju šta će. Dogori, vrate ga. Evo opet. Hoćemo da propadnemo za 3 miliona, za jednog od najboljih igrača?
Ako hoćemo, onda je to problem druge prirode, kroz klub prošlo 100 ili 150 mil Eura, a ovamo prodajemo za tri miliona, da preživimo mesec dana.

011BG

Rajkovica znam kao klinca on je navijac Jsd Partizan i bila bi najveca sramota da dodje kod nas dosta vise terzinih kombinacija i menadzerskih igraca!.

solps

Јан 25, 2020, 09:30 пре подне #1218 Last Edit: Јан 25, 2020, 09:34 пре подне by solps
Strasno. Nemam vise komentar stvarno.

Kakva je sad ideja, kad imamo opet dva stopera sa 190+ cm? Sad cemo usred sezone da provalimo da ne mogu da igraju Milun i Rajkovic zajedno, pa cemo opet da se damo u potragu za brzim stoperom?

Neverovatno.
Јуришај сад ти се бори и никад не клони, Север је уз тебе!

Pedja2406

Naravno da smo mi jedini dovoljno ludi da damo 500k platu (to je tražio od patlidžana) za krš od igrača.