• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

УФЦ и остали борилачки спортови

Започео Косјерац, Дец 26, 2019, 21:15 поподне

« претходна тема - следећа тема »

Фурија

Jednostavno mora u nizu kategoriju.
Dobro je krenuo, imao dobre kombinacije i odjednom stao, ukiselio se.

ЦЗВ

Tezak je to cut za njega, cisto sumnjam. Seta on na oko 215 sigurno, ogroman je, tako da vec skida za 205. Tako bar deluje.

Sledeca mu je verovatno biti ili ne biti. Ako bude jos jedan poraz, to je to za UFC.

Ma da bre

Деловало је да нема снаге нимало од друге рунде. Задао је добре ударце али овај је жилавији.

Влада

Nema sledece nazalost.. odradio je ugovor od 4 borbe , 1-3 skor.. nema nikakve sanse da mu produze. Jednostavno nije kvalitet za ufc, davani su mi protivnici vise nego korektni za pocetak , nije uspeo da iskoristi.. iz borbe u borbu iste greske, ne baca kombinacije u opste, baci jedan udarac , pa pauza pa opet jedan udarac.. i to uglavnom siroki krose.. direkt i aperkat ne postoje u arsenalu, nije sposoban da zadrzi protivnika na zemlji ni 20 sekundi.. danas katastrofalna taktika, protiv coveka koji je visi i ima mnogo duze ruke je stao da radi stand-up , umesto da skracuje distancu , klinčuje i ruši ga..
Sve u svemu nema leba od nasih boraca u Ufc-u, od Darka sam pre pocetka njegove karijere u ufc-u ocekivao da napravi mali iskorak.
Zvezda je život , sve drugo su sitnice.

ЦЗВ

Rakic ima dobru buducnost, mada se ne bori pod nasom zastavom.

Stosicu zameram bas to sto ima samo jednu taktiku, a to je da da sve u prvoj rundi. Ako ne upali, onda cekas neko cudo.

Medjutim, danas, sa ovakvim protivnikom, ne znam da li je mogao nesto drugo. Ocigledno je koliko se trosi, da je isao samo na rusenje (koje mahom, po recima boraca, moze da bude dosta iscrpljujuce nego sam stand-up), opet tesko da bi bilo dovoljno. Treba mu taj nokaut, ali to samo po sebi nije dovoljno da budes UFC borac. Jbg, sta da se radi. Svaka mu cast, svakako.

ЦЗВ

Na redu su dve fantasticne borbe - RDA vs Chiesa i JDS vs Blaydes

EDIT: Kakav performans protiv RDA-a :hail: Chiesa ogromno izgleda i za ovu kategoriju.

Vau, i Blejds dobio JDS-a. Kakva desnica.

Куре

U Belatoru Cris Cyborg u borbi za pojas dobila Juliu Bad..

ЦЗВ

Na kraju, manje-vise ocekivano - Masvidal vs Usman, najverovatnije, u julu za international fight week. Jedva cekam!

https://themaclife.com/featured-posts/dana-white-jorge-masvidal-vs-kamaru-usman/

Цитат"That was always the plan [to have them fight in July], and then whatever happened with them a couple of days ago.. we hadn't announced it yet, but now this has forced me to announce it."

Par dana pre ove objave, "pokacili" se na konferenciji.

ЦЗВ

Za vikend Jones vs Reyes. Veoma zanimljiva borba i cisto sumnjam da ce Dzonu biti lako ili svejedno. Jedva cekam. Co-main ubica Shevchenko vs Chookagian, a na main karti je i black beast Derrick Lewis. Solidna karta i dve odlicne borbe - co-main i main.

ЦЗВ

Uh, kakvo ce ovo ludilo biti za mesec dana...

Sutra Jones vs Reyes

Inace  :hail:

ЦЗВ

Da probam par predikcija pred borbe veceras:

Johns - Bautista 1
Giles - Krause 2
Lewis - Latifi 1
Bektic - Ige 1
Shevchenko - Chookagian 1 i KO
Jones - Reyes 2 (da se proba, ima potencijal)

ЦЗВ

Reyes krenuo odlicno, ali posle stao usled umora i Jones to iskoristio. Medjutim, sudjenje je sinoc bilo blaga katastrofa. Sta rade oni ljudi, nerealno. Kakve odluke... Da ne spominjem one ranije borbe, ali dati Jonesu 49-46 je kriminal. Reyes je dobio makar 2 runde, ja sam ocekivao da i jedan sudija mozda da Reyesu pa da bude SD za Jones-a. Neke odluke u prelim borbama su bile uzasne.

Shevchenko u svom stilu sa TKO pobedom, Lewis ocekivano takodje. Ostali ipak nije bilo iznenadjenja mnogo, vecina favorita dobilo, sto znaci da sam promasio gore tipove za "manje" borbe. Vecina je bilo split decision. Onako vece, sem poslednje dve borbe, nista posebno.

Reyes je imao veliku sansu, stvarno steta. Namucio je Jones-a u pocetku.

МilosМilos

ЦЗВ

Za vikend potencijalno jedna od najboljih borbi godine. Velika preporuka da se ovo isprati.

Hooker vs Felder

A ova borba nad borbama je sve bliza

ЦЗВ

Danas vrhunski main event. Bice i ovde ludnica.

Imam osecaj da ce Hooker da dobije, iako je underdog. Mada je nezahvalno prognozirati ovu borbu, treba samo uzivati.

ЦЗВ

Boks je zasenio UFC juce, ali ko nije gledao main event, pogledajte. Kakva borba Hookera i Feldera, ludilo! Ja mislim da je Felder dobio, ali su dali Hookeru. Bez obzira, dva vrhunska borca i neverovatna akcija. Maestralno.

Арантес

Цитат: ЦЗВ  Феб 23, 2020, 15:18 поподнеBoks je zasenio UFC juce, ali ko nije gledao main event, pogledajte. Kakva borba Hookera i Feldera, ludilo! Ja mislim da je Felder dobio, ali su dali Hookeru. Bez obzira, dva vrhunska borca i neverovatna akcija. Maestralno.

Fight of the year kandidat definitivno, strašna borba. I po meni je Felder ovo dobio.
Кад би Брус Ли играо за Звезду, Маракана била би у Змајевом гнезду..

ЦЗВ

Op, op, ovo bi bilo brutalno

ЦитатPreliminary discussions have begun for Conor Mcgregor vs. Justin Gaethje in the summer according to @arielhelwani

ЦЗВ

ЦЗВ

Dosla je i ta nedelja. Uh kakva nas borba ceka za vikend.