• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Навијачи у Србији

Започео северна страна, Дец 26, 2019, 23:37 поподне

« претходна тема - следећа тема »

северна страна

МилошТЦЗ

Цитат: Ужичанин  Мај 23, 2019, 22:47 поподне
Навијачи на трибину, певачи у гранд, а фудбалери на терен.

Vlada 89

"To je juriš, to je nalet, nema milosti, sve ili ništa, to je Crvena zvezda u svom elementu, to je Crvena zvezda u svom punom sjaju."

Sektor

Vlada 89

"To je juriš, to je nalet, nema milosti, sve ili ništa, to je Crvena zvezda u svom elementu, to je Crvena zvezda u svom punom sjaju."

Ужичанин

Земунци одлични у Румунији.

Miki PN

Sve ludaci... aaaaa   ZVEZDA!!!

Ujedinjenje ili smrt. Živela Srbija

Baraba

Sektore koja je ono insta strana ovih grobara? Mslim da si kačio ovdje snimak sa autoputa kimija i ekipe..
you don't need a weatherman to know which way the wind blows

Pauleta9

Istok je uvek levo!

Dr.Zola

Snimak Taurunuma sa gostovanja u Rumuniji.

Vlada 89

Феб 27, 2020, 08:47 пре подне #10 Last Edit: Феб 27, 2020, 08:56 пре подне by Vlada 89
Što bi rekao jedan novinar-Pogledajte ovaj dres,pogledajte ovu tribinu

Plus materijal-Mustafa na čelu ekipe kao kapiten

Bik Koji Sedi

Dobar članak

https://www.bbc.com/serbian/lat/srbija-48489322?xtor=AL-73-%5Bpartner%5D-%5Bb92.net%5D-%5Blink%5D-%5Bserbian%5D-%5Bbizdev%5D-%5Bisapi%5D   

00 Деки

Бошко 996

Цитат: Bik Koji Sedi  Мар 04, 2020, 15:05 поподнеDobar članak

https://www.bbc.com/serbian/lat/srbija-48489322?xtor=AL-73-%5Bpartner%5D-%5Bb92.net%5D-%5Blink%5D-%5Bserbian%5D-%5Bbizdev%5D-%5Bisapi%5D   
Велики клуб и штета што је доведен на ивицу пропасти, прелепа слика са финала београдског купа, много навијача у дресовима свог тима.

Miki PN

Мар 04, 2020, 22:42 поподне #14 Last Edit: Мар 04, 2020, 22:44 поподне by Miki PN
Poznavao sam jednog starijeg gospodina iz Paraćina, Bog da mu dušu prosti, koji je bio veliki navijač OFK Beograda.
Sve ludaci... aaaaa   ZVEZDA!!!

Ujedinjenje ili smrt. Živela Srbija

Matuzalem88

Мар 05, 2020, 08:42 пре подне #15 Last Edit: Мар 05, 2020, 13:58 поподне by Matuzalem88
Mene su i pokojni deda i otac bili ofkovci. Ne znam šta meni bi da se "odmetnem" od porodične tradicije, ali ajde sad :D

Iako mi je Voždovac lokalni klub (onaj stari Voždovac, a ne ovaj komercijalni današnji), OFK je moj drugi klub. Klub sa dušom, nisu za džabe "romantičari".

Želim im sve najbolje i da se polako vraćaju tamo gde pripadaju.

МилошТЦЗ

00 Деки

Какав циркус.
Види се да су школа лебдећег. Забранили све, направили своју опозицију па представили као да се ујединили  :hail:.

Дал ће гробари прогутати причу 🤔. Или ће да грми ЈНА

Мада како су кренули на ЈНА ће се улази само са чланском, ал не Партизана  8)

МилошТЦЗ

Хахахаха, обрисан је онај видео.

Ma da bre

Нико није јачи од државе, а камоли мали Бутаспорт.