• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

12 ГОДИНА У ИМЕ СВИХ НАС У ЦРВЕНО БЕЛОМ

Започео Горан Арсеновић, Јан 13, 2020, 15:44 поподне

« претходна тема - следећа тема »

DenaraFCRS

Нек је са срећом, браћо! Поносан сам што сам ,,РСБ секташ''. На многаја љета.
Моје најомиљеније место на интернету, без конкуренције.
Ја живим само за тебе, јер ти си мени све...

Zvezdaš DSP

🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸
🔴⚪️🔴⚪️🔴⚪️🔴⚪️
Срећна нова година
⚪️🔴⚪️🔴⚪️🔴⚪️🔴
🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸

Гале Делија

Срећан рођендан. Поносан сам што сам део овог сајта и форума.
Ушло у крв и довиђења!

marniko82

Srećan rođendan, uz želju da za desetak godina pričamo o četvrtoj zvezdici na dresu.

Косингас

Одрастао сам уз овај форум. Регистровао се са 13 година на њега, ено га мој ник на слици форума из 2008. године :D

Нека је са срећом, да предстојећа деценија буде још успјешнија како за наш клуб, тако и за нашу отаџбину.

Saša LOST

SREĆAN ROĐENDAN SVIMA i VELIKO HVALA SVIMA VAMA KOJI STE UČESTVOVALI U OSNIVANJU i ODRŽAVANJU OVAKO DIVNOG "MESTA"... SREĆNO U DALJEM RADU... DA RADITE U ZDRAVLJU i VESELJU... ŽIVELI i SRETNI BILI...!!!

Beograd

Bio sam registrovan i na onom prvobitnom, ali ne mogu da se setim od kada. U to vreme bilo je i drugih mesta gde su se okupljali Zvezdasi, ali ovo je napredovalo najvise od svih! U mom slucaju je dovelo do toga da sam sva ostala virtuelna mesta prestao da posecujem cak i neredovno. RSB je zadao domaci zadatak u oblasti sportskog novinarstva, izvestavanja i istrazivanja. Forum je bio inicijalna kapisla za nesto mnogo vece i siguran sam da ce u godinama koje dolaze da raste jos vise!

Srecan rodjendan RSB i da nastavite kao i do sada bez kompromisa u interesu i sluzbi nase omiljene Crvene Zvezde!

GRR

Godinama u nazad pratim na FB, godinama citam clanke, ali tek nedavno sam se registrovao na forumu. Ne moramo se slagati u svemu, verovatno nikad i necemo, ali u jednoj stvari cemo se uvek slagati.

Hvala na kvalitetnom sadrzaju koji pruzate, informacijama i sve najlepse od srca. Srecan rodjendan RSB ekipi!

samo ti 91

Овамо Цигани Заузмите Место!

uskee1512

Срећан рођендан и да нам трајете још дугоо гоодина
.

aleksandarasr

Pozdrav svoj braci i sestrama sa foruma! Ovo je nase sveto mesto!!!

СрбМКД

Нек' је са срећом. Да траје још дуго.
Цитат: Хлад Малиганович  Авг 02, 2013, 23:07 поподне
Замисли сањаш... Прилази ти Мира Фурлан... и каже ти, са оним меканим акцентом: "Хочу у Меџеџе." И ти је ухватиш за руку, поведеш је... а онда се пробудиш, а испред тебе смрди Мима Караџић, седи на столици, и каже ти "још нисам пронашао жену свог живота!"

Е тако је мени са Звездом, како крене која нова сезона. Сањам неку перверзију, а пробудим се у НЕКУ перверзију. Сан и јава који се понављају.

Звездаш...

Цитат: Vasili Zaitsev  Јан 13, 2020, 15:48 поподнеПодсећање за све. Првобитни изглед форума

Види ја на три места...  :barjak: 
"Бескрајни плави круг, и у њему звезда", " Сеобе"

ant007

Sve čestitke uz želju da još mnogo godina pratite i izveštavate nas o našoj Zvezdi i pokazujete burek novinarima kako izveštavanje treba da izgleda.  :barjak:

Бели Вук

Sa zakašnjenjem čestitam! i da bude: Sve prolazi samo Zvezda i RSB ostaju!  :ziveli:

Littmann

Dugo nam ziveli svi vi sa forumom zajedno. Ja sam od samog pocetka tu. Pisao na starom pod drugim nickom, pa presao kasnije na novi.

bane65

Дан без RSB-a је незамислив.
Честитам од срца, живи и здрави били  :ziveli:
...Једног дана када прође све
  Кад ме буду стигле године ...

Petkovic Miroslav

Ekipa iz Rsb-a su pravi cigani do koske. Voleo bih da upoznam nekog iz ekipe. Svaka cast ljudi, cestitke od mene i uvek crveno bele Jagodine!

ЧикаНикола

Čestitam braći, evo već nekih 7-8 godina ja ne mogu da zamislim dan bez RSB-a. Momci rade fenomenalan posao, nažalost nekad su neki forumaši i upisi ispod nivoa ovog mjesta, ali dobro tako je kako je.
Da nam živi RSB