• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

1960

Започео salebgd, Јан 16, 2020, 10:25 пре подне

« претходна тема - следећа тема »

salebgd

Kako se otvara nova tema. Imam par izvestaja koji nisu bili na starom forumu. Prijateljski mecevi. 1960 godina.

salebgd

Јан 16, 2020, 11:55 пре подне #1 Last Edit: Јан 16, 2020, 11:57 пре подне by salebgd
Imam izvestaje sa meceva
- 10.07.1960. Crvena Zvezda-Sampdorija 1:1
- 17.07.1960. Bantu-Crvena Zvezda 5:2
- PAOK-Crvena Zvezda 1:8

Skenirao sam u biblioteci. Ovde ne vidim mogucnost da postavim slike ili ja ne znam ? Neka neko pomogne sa savetom. Hvala

Љуба

Имаш доле ово црвеним словима > Attachments and other options

кликни на то па када ти се отвори поље:

Приложи:
Drag and drop your files here
ADD FILES

кликни на то ADD FILES и убаци слике
"Нема велике љубави без велике радости, али и без велике патње. Е то је Црвена звезда... Волети Црвену звезду није тако мала ствар. Озбиљно вам кажем"- Љуба Тадић

salebgd

Јан 25, 2020, 22:05 поподне #3 Last Edit: Јан 25, 2020, 22:08 поподне by salebgd

salebgd

salebgd

salebgd

Nisam uspeo sa kompa da direktno ubacimslike, samo preko sajta dodaj.rs . Nadam se ds se slike mogu otvoriti. Dok ne provalim laksi nacin bice ovako, bice jos.

zvezdamojaljubav

Bolje išta nego ništa, hajde bolje slikaj sve to sa sve izveštajem pošto vidim da ima.

Љуба

Не могу да се отворе слике
"Нема велике љубави без велике радости, али и без велике патње. Е то је Црвена звезда... Волети Црвену звезду није тако мала ствар. Озбиљно вам кажем"- Љуба Тадић

Bela

savet za @salebgd

aplouduj fotke preko ovog sajta imgur.com !!!
No, Crvena zvezda teško da bi postala fenomen kakav jeste da u vreme svog nastanka nije privukla svu beogradsku mangupariju kojoj je iznad svega bilo do teranja kontre. Tako je i ovaj veliki klub stekao oreol velike zajebancije svega i svačega kao glavne oznake beogradskog duha.

Цитат: 19Simke93
Нисам ја навијач Звезде јер сам ја њој потребан, него она мени. Када год сам у могућности, ја тих 2 сата недељно не бих мењао ни за шта друго.