• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Евролига, 21. коло: Барселона - Црвена звезда 86:82

Започео Шапчанин, Јан 20, 2020, 21:06 поподне

« претходна тема - следећа тема »

Najbolji protiv Barselone:

Lorenco
108 (53.7%)
Dženkins
15 (7.5%)
Beron
2 (1%)
Panter
11 (5.5%)
Dobrić
1 (0.5%)
Simanić
3 (1.5%)
Gist
33 (16.4%)
Kuzmić
3 (1.5%)
Štimac
24 (11.9%)
Jovanović
1 (0.5%)

Укупно гласова: 201

Ogisha

хвала ти, мама, за најлепше 22 године у животу. Једва чекам да се сретнемо горе на небу, а тада се надам да ћеш ми рећи да си поносна на мене.

Vlajkoman

Tako je dobro biti lud za tobom Zvezdo!

СтелаРоса

Свака част момци на сјајној партији. Мало нам је среће недостајало да добијемо меч, али свакако позитиван утисак. Суђење већ постаје забрињавајуће...
Цитат: Max  Јун 28, 2017, 12:56 поподне
Хистерисање у ситуацијама када треба хистерисати - чува клуб.

Хваљење када не треба хвалити - штети клубу.

Цитат: Бошко 996  Јун 27, 2017, 23:46 поподне
Зато нека пусте неког младог играча, то је једини, готово сигурни прилив новца у наш клуб, јер страни клубови их не доводе због онога што тренутно играју, већ због онога што могу у будућности показати.

mr nono

Фантастично одиграна утакмица. Вратили су се из двоцифреног минуса. Утакмица је изгубљена почетком четврте четвртине. Барселона више није била у бонусу, ми без плеја у том тренутку на терену, и...

Чак се и Зо вратио, а имали смо +1, али и на то, онда Штимац фаул у нападу (Пантер је дао са 8 метара), и од тог фаула, ми добијамо две тројке, они наставили да бију (имали фаулове до бонуса), и то је био крај ту већ. Миротићева тројка само тачка на и.

Натерали смо Карија лепо да се озноји и изнервира, и жваће ону његову жваку доста дуго. Надам се да ћемо стварно ускоро бити комплетни, време је и нас нешто лепо да погледа.

Неко је написао већ, мислим да Симанић испада из 12 са Јовановићем, када се врате Лазић, Куриџа и Давидовац. Пре утакмице са Жалгирисом сам написао да је ово сада период где он мора да покаже сав таленат и искорачи, а он опет у грчу и бојажљиво. Цибону је могао да натрпа и Јовановић. И ово уопште није шиљење Шакоте на њему. Код сваког тренера је добио прилику (изузетак Радоњић, али је и ту због клупског интереса био при првом тиму). Мало је и до њега, јбг.

mikicapan

Ja ne mogu da se otmem utisku da bi ova mini serija od ove 3 poslednje utakmice imala skroz suprotan rezultat da je Kuridza bio na terenu. Nisam kosarkaski strucnjak ali mislim da smo u tesnim utakmicama sve tri primili puno lakih poena sa pozicije 4. Ovo je moj subjektivni utisak i nije nikako pljuvanje Borise Simanica za koga bih bio srecan da pokaze sav svoj potencijal u nasoj Zvezdi.Kad smo kod njega setih se reci forumasa Simane valjda rodjaka Borisinog kada je ovaj tek dosao odlican igrac ali nije namazan dobro dete i na terenu. Posle svih ovih godina gledajuci njega shvatam da je covek bio u pravu. Na zalost na terenu moras da budes zver.

TEK SAD NE ODUSTAJEMO

ЦзРк

Ponosan sam na ovaj tim!

Bravo momci vi ste naši heroji, u sledece tri utakmice kod kuce sve je na NAMA NAVIJAČIMA!!!

micicdzokersklupe

Цитат: mikicapan  Јан 24, 2020, 11:32 пре поднеJa ne mogu da se otmem utisku da bi ova mini serija od ove 3 poslednje utakmice imala skroz suprotan rezultat da je Kuridza bio na terenu. Nisam kosarkaski strucnjak ali mislim da smo u tesnim utakmicama sve tri primili puno lakih poena sa pozicije 4. Ovo je moj subjektivni utisak i nije nikako pljuvanje Borise Simanica za koga bih bio srecan da pokaze sav svoj potencijal u nasoj Zvezdi.Kad smo kod njega setih se reci forumasa Simane valjda rodjaka Borisinog kada je ovaj tek dosao odlican igrac ali nije namazan dobro dete i na terenu. Posle svih ovih godina gledajuci njega shvatam da je covek bio u pravu. Na zalost na terenu moras da budes zver.

Svakako je veliki nedostatak Kuridze ali ja sam npr siguran da bi imali 2/3 da je Davidovac bio tu. Prebitan igrac, pokriva sve pozicije, za mene je to poslje Lorenza nas najvazniji igrac.

Sinoc bi svakako pobjeda bila nasa da je sudjenje bilo makar malo pristojno.

clark1888

Свака част екипи, оно је синоћ била права борба, ја сам искрено задовољан и слажем се са великом већином постова који су писани већ.

Једна ствар само, и то везана за неколико утакмица протеклих наших, имам утисак да не умемо да користимо фаулове, посебно мале фаулове, да нема довољно концентрације међу играчима, а да са клупе не стижу добре инструкције. У ситуацијама када се противник разлети по терену, а ми нисмо у бонусу, ми уместо да сечемо напад фаулом (наравно да се пази да није намерни), ми пуштамо као да смо у бонусу и као по правилу још и на крају правимо 2+1... Један пример синоћ нпр Били остао на Дејвису, ми нисмо у бонусу, и уместо фаул па да се поставимо, дозвољавамо пас и 3ку ја мсм... По мени, то оооозбиљно мора да се поправи!

Vlajkoman

Konkretno kod te situacije, Dejvis je mnogo snažniji od Bilija tako da je trebao samo da se skloni jer ne bi mogao da napravi dovoljno jak faul da ga spreči da poentira ovako je ispalo najgore 2+1.

Inače se slažem da bi trebalo bolje da koristimo male faulove.
Tako je dobro biti lud za tobom Zvezdo!

clark1888

Цитат: Vlajkoman  Јан 24, 2020, 17:25 поподнеKonkretno kod te situacije, Dejvis je mnogo snažniji od Bilija tako da je trebao samo da se skloni jer ne bi mogao da napravi dovoljno jak faul da ga spreči da poentira ovako je ispalo najgore 2+1.

Inače se slažem da bi trebalo bolje da koristimo male faulove.

Мало из главе се сећам те ситуације што би се рекло, али мсм да је било преузимање и да је одмах на пријему лопте просто требало по рукама Били да га замахне, па или би била избијена лопта или фаул, али добар, а он се у став намешта као да може да га брани, а не би га одбранио трика нема да је кренуо ка кошу, било би као што лепо кажеш лаганих 2+1... Ја разумем да је нормално било да се Лорензо чува фаулова, али за остале то није требало да важи, па макар и по цену да не заврше утакмицу, јаке екипе као што је Барса, када крену у гажење као што су у 1/4 кренули, одмах сечеш и фауловима и т/о и ту нема размишљања, морају се избацити из ритма и ћао...

Marko1czv

"Evroliga: ... A Zvezda nije htela Mirotića"

"Ajmo odmah o naslovu. Nije nikakav trik, varka da se privuku čitaoci. Oni koji nas prate znaju da se mi time ne služimo. "

"Kasnije sam čuo da menadžment kluba nije hteo da plati koliko je Jadran Vujačić tražio"

Мени се овде чини да је Звезда хтела.
1000 дин. од чланске те дели, заборави ајтикет за живот цели.