• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Руководство ФК Црвена звезда

Започео Bela, Феб 14, 2020, 20:52 поподне

« претходна тема - следећа тема »

Bela

Цитат: rade junior  Дец 06, 2012, 16:07 поподнеPredsednici Skupstine                                                                                 

 Mita Miljkovic            16.02.1948. - 21.06.1951.
 Isa Jovanovic          28.06.1951. - 08.03.1952.
 Sava Radojicic          08.03.1952. - 08.03.1954.
 Dragoslav Markovic  08.03.1954. - 13.09.1955.
 Milic Bugarcic            13.09.1955. - 07.02.1956.
 Dragoje Djuric          07.02.1956. - 18.09.1956.
 Dusan Blagojevic      24.09.1956. - 10.04.1960.
 Milic Bugarcic            10.04.1960. - 20.08.1963.
 Radovan Pantovic    20.08.1963. - 11.05.1965.
 Dusan Blagojevic      16.05.1965. - 22.01.1968.
 Nikola Bugarcic        29.01.1968. - 20.05.1977.
 Radovan Pantovic    20.06.1977. - 30.07.1981.
 Brana Dimitrijevic      30.07.1981. - 09.07.1982.
 Vlastimir Puric          09.07.1982. - 14.12.1982.
 Miladin Sakic            14.12.1982. - 19.02.1987.
 Svetozar Mijailovic    19.02.1987. - 26.02.1993.

 Predsednici Izvrsnog Odbora                                                                                                   
 
 Milorad Kukic            20.06.1977. - 15.04.1980.
 Zoran Nastic            15.04.1980. - 30.06.1980.
 Pavle Zekovic            30.06.1982. - 14.12.1982.
 Bozidar Cerovic        14.12.1982. - 19.02.1987.
 Milos Slijepcevic        19.02.1987. - 24.02.1989.
 Cedomir Petrovic      24.02.1989. - 16.06.1998.


   Direktor FK Crvena Zvezda                                                                                           

 Vladimir Cvetkovic    26.02.1993. - 01.12.2001.


  Generalni Sekretari i Sekretari                                                                                                                   


 Ferid Cimic i Ceda Sikuljas            16.02.1948. - 29.01.1950.
 Slobodan Cosic                              29.01.1950. - 15.01.1951.
 Slobodan Cosic i Ceda Sikuljas      16.01.1951. - 14.02.1953.
 Milan Despotovic                            14.02.1953. - 31.01.1956.
 Vladislav Mitrovic                            31.01.1956. - 01.01.1957.
 Slobodan Cosic                              01.01.1957. - 01.03.1959.
 Milan Despotovic i Djordje Mirkovic 03.03.1959. - 16.04.1963.
 Dr Aleksandar Obradovic                16.04.1963. - 18.05.1965.
 Slobodan Cosic                              18.05.1965. - 25.10.1976.
 Miodrag Petrovic vd                        25.10.1976. - 07.03.1977.
 Slobodan Dragojevic vd                  07.03.1977. - 31.05.1977.
 Miodrag Petrovic vd                        01.06.1977. - 15.08.1977.
 Konstantin Zecevic                          15.08.1977. - 01.05.1983.
 Vasa Stojkovic                                01.01.1980. - 30.06.1983.
 Vladimir Cvetkovic                            01.05.1983. - 26.02.1993.
 Milos Marinkovic                              01.08.1987. - (od 02.12.2001. na funkciji Generalnog sekretara)

* Od 15.01.1951. do 16.04.1963.godine.,navedena su imena izbornih sekretara,dok je sekretar u stalnom radnom odnosu bio Slobodan Cosic. 

Tehnicki direktor kluba

                                                                                                         

 Dragan Dzajic                                          01.07.1978.

  Izvrsni direktor                                                                 
 Zoran Avramovic                                      01.01.2005.

 Sportski direktor                                                             

 Dusan Savic                                                05.10.2001.

    Direktor stadiona                                                   

 Ilija Nikolic
 Miodrag Petrovic
 Milorad Corovic
   Tehnicki rukovodioci                                                             

 Svetozar Popovic  Kika                              1948.-1951.
 Milovan Jaksic                                            08.03.1952. - 19.02.1953.
 Komisija - Sava Radojcic,Milovan Jaksic,Aleksandar Obradovic 19.12.1953. - 09.03.1954.
 Srdjan Mrkusic                                            09.03.1954. - 08.03.1955.
 Komisija - Vladislav Mitrovic                        07.02.1955. - 02.02.1956.
 Komisija - Svetozar Popovic  Kika              07.02.1956. - 17.04.1958.
 Svetozar Popovic Kika                                17.04.1958. - 21.10.1960.
 Komisija - Dr Aleksandar Obradovic            21.10.1960. - 16.04.1963.
 Komisija - Rajko Mitic                                  01.04.1963. - 01.07.1967.
No, Crvena zvezda teško da bi postala fenomen kakav jeste da u vreme svog nastanka nije privukla svu beogradsku mangupariju kojoj je iznad svega bilo do teranja kontre. Tako je i ovaj veliki klub stekao oreol velike zajebancije svega i svačega kao glavne oznake beogradskog duha.


Цитат: 19Simke93
Нисам ја навијач Звезде јер сам ја њој потребан, него она мени. Када год сам у могућности, ја тих 2 сата недељно не бих мењао ни за шта друго.

Bela


Stanković, V. Purić, Lovrić, Isa Jovanović, Mrkušić, Sava Radojčić, Mitić, Đajić, Vlada Višnjić, Slobodan Ćosić, Tomašević, V. Janković

Predrag Saric, Slobodan Cosic, Miljan Miljanic i Djordje Zekovic


Nikolić, Aca Obradović, Mumalo, Jovanović, Bogdanović, Andrić, Romić, Marinković, Radojčić, Budisavljević, Blagojević (predsednik), Milorad Jovanović, Despotović, Prokić, Purić, Đurđić, Stojanović, Pavlović, Matijašević


Dušan Blagojević (predsednik), Despotović (potpredsednik), Aca Obradović

No, Crvena zvezda teško da bi postala fenomen kakav jeste da u vreme svog nastanka nije privukla svu beogradsku mangupariju kojoj je iznad svega bilo do teranja kontre. Tako je i ovaj veliki klub stekao oreol velike zajebancije svega i svačega kao glavne oznake beogradskog duha.


Цитат: 19Simke93
Нисам ја навијач Звезде јер сам ја њој потребан, него она мени. Када год сам у могућности, ја тих 2 сата недељно не бих мењао ни за шта друго.

Bela

Mita Miljković - predsednik skupštine         
16.02.1948. - 21.06.1951.


- ministar prosvete Srbije 1949., ministar kulture Srbije, ambasador, direktor "Politike"




No, Crvena zvezda teško da bi postala fenomen kakav jeste da u vreme svog nastanka nije privukla svu beogradsku mangupariju kojoj je iznad svega bilo do teranja kontre. Tako je i ovaj veliki klub stekao oreol velike zajebancije svega i svačega kao glavne oznake beogradskog duha.


Цитат: 19Simke93
Нисам ја навијач Звезде јер сам ја њој потребан, него она мени. Када год сам у могућности, ја тих 2 сата недељно не бих мењао ни за шта друго.

Bela

Isa Jovanović - Predsednik skupštine
28.06.1951. - 08.03.1952.



Rođen je 24. aprila 1906. godine u selu Izbištu, kod Vršca. Potiče iz zemljoradničke porodice. Njegova rođena sestra Anđelija-Anđa bila je prva žena Aleksandra Rankovića i poginula je juna 1942. godine u Gackom, kao borac Druge proleterske brigade, a posle rata je proglašena za narodnog heroja.
Umro je 27. avgusta 1983. godine u Beogradu.








No, Crvena zvezda teško da bi postala fenomen kakav jeste da u vreme svog nastanka nije privukla svu beogradsku mangupariju kojoj je iznad svega bilo do teranja kontre. Tako je i ovaj veliki klub stekao oreol velike zajebancije svega i svačega kao glavne oznake beogradskog duha.


Цитат: 19Simke93
Нисам ја навијач Звезде јер сам ја њој потребан, него она мени. Када год сам у могућности, ја тих 2 сата недељно не бих мењао ни за шта друго.

Bela

Sava Radojičić - predsednik skupštine       
08.03.1952. - 08.03.1954.



Rođen 1915. godine u Kragujevcu




No, Crvena zvezda teško da bi postala fenomen kakav jeste da u vreme svog nastanka nije privukla svu beogradsku mangupariju kojoj je iznad svega bilo do teranja kontre. Tako je i ovaj veliki klub stekao oreol velike zajebancije svega i svačega kao glavne oznake beogradskog duha.


Цитат: 19Simke93
Нисам ја навијач Звезде јер сам ја њој потребан, него она мени. Када год сам у могућности, ја тих 2 сата недељно не бих мењао ни за шта друго.

Bela

Dragoslav Marković - predsednik skupštine 
08.03.1954. - 13.09.1955.


Rođen je 28. juna 1920. godine u selu Popoviću, kod Sopota. Za njega kažu da je voleo provod i sve što uz to ide: da se jede i pije u društvu lepih žena.
Preminuo je 20. aprila 2005. godine u Beogradu






No, Crvena zvezda teško da bi postala fenomen kakav jeste da u vreme svog nastanka nije privukla svu beogradsku mangupariju kojoj je iznad svega bilo do teranja kontre. Tako je i ovaj veliki klub stekao oreol velike zajebancije svega i svačega kao glavne oznake beogradskog duha.


Цитат: 19Simke93
Нисам ја навијач Звезде јер сам ја њој потребан, него она мени. Када год сам у могућности, ја тих 2 сата недељно не бих мењао ни за шта друго.


Bela

Milić Bugarčić - predsednik skupštine           
13.09.1955. - 07.02.1956.
10.04.1960. - 20.08.1963.



Za vreme njegovog drugog mandata završena je izgradnja stadiona Crvene zvezde






No, Crvena zvezda teško da bi postala fenomen kakav jeste da u vreme svog nastanka nije privukla svu beogradsku mangupariju kojoj je iznad svega bilo do teranja kontre. Tako je i ovaj veliki klub stekao oreol velike zajebancije svega i svačega kao glavne oznake beogradskog duha.


Цитат: 19Simke93
Нисам ја навијач Звезде јер сам ја њој потребан, него она мени. Када год сам у могућности, ја тих 2 сата недељно не бих мењао ни за шта друго.

Bela

Dragoje Đurić - predsednik skupštine     
07.02.1956. - 18.09.1956.


No, Crvena zvezda teško da bi postala fenomen kakav jeste da u vreme svog nastanka nije privukla svu beogradsku mangupariju kojoj je iznad svega bilo do teranja kontre. Tako je i ovaj veliki klub stekao oreol velike zajebancije svega i svačega kao glavne oznake beogradskog duha.


Цитат: 19Simke93
Нисам ја навијач Звезде јер сам ја њој потребан, него она мени. Када год сам у могућности, ја тих 2 сата недељно не бих мењао ни за шта друго.

Bela

Dušan Blagojević - predsednik skupštine
24.09.1956. - 10.04.1960.
16.05.1965. - 22.01.1968.


Za vreme njegovog prvog mandata počinje da se gradi stadion Crvene zvezde

ЦитатPrvobitna ideja o izgradnji novog sportskog objekta potekla je 1957. godine. Tada je FK Crvena zvezda, zbog zastarelosti postojećeg stadiona, polufinale Kupa evropskih šampiona protiv italijanske Fjorentine morala da igra na stadionu JNA, terenu svog ljutog rivala, FK Partizana.




Dušan Blagojević (predsednik), Despotović (potpredsednik), Aca Obradović
No, Crvena zvezda teško da bi postala fenomen kakav jeste da u vreme svog nastanka nije privukla svu beogradsku mangupariju kojoj je iznad svega bilo do teranja kontre. Tako je i ovaj veliki klub stekao oreol velike zajebancije svega i svačega kao glavne oznake beogradskog duha.


Цитат: 19Simke93
Нисам ја навијач Звезде јер сам ја њој потребан, него она мени. Када год сам у могућности, ја тих 2 сата недељно не бих мењао ни за шта друго.

Bela

Radovan Pantović - predsednik skupštine 
20.08.1963. - 11.05.1965.
20.06.1977. - 30.07.1981.



Pantović je rođen 17. decembra 1921. godine u selu Klenak kod Nikšića u Crnoj Gori. U najranijem detinjstvu preselio se u okolinu Prokuplja. Jedan je od osnivača Crvene zvezde.
Preminuo je 29.04.2017. godine u Beogradu.



1943.




No, Crvena zvezda teško da bi postala fenomen kakav jeste da u vreme svog nastanka nije privukla svu beogradsku mangupariju kojoj je iznad svega bilo do teranja kontre. Tako je i ovaj veliki klub stekao oreol velike zajebancije svega i svačega kao glavne oznake beogradskog duha.


Цитат: 19Simke93
Нисам ја навијач Звезде јер сам ја њој потребан, него она мени. Када год сам у могућности, ја тих 2 сата недељно не бих мењао ни за шта друго.

Bela

Nikola Bugarčić - predsednik skupštine
29.01.1968. - 20.05.1977.



Rođen 5.2.1921., a umro 11.2.2010. u Beogradu u 89. godini.
Bugarčić je više od devet godina (1968-1977) bio član najužeg klupskog rukovodstva u jednom od Zvezdinih najtrofejnijih perioda, krajem šezdesetih i tokom sedamdesetih godina prošlog veka, kada je Zvezda predvođena Draganom Džajićem vladala jugoslovenskim fudbalom, ali bila i strah i trepet i za evropske i svetske fudbalske gigante. U to vreme Nikola Bugarčić je u tandemu s generalnim sekretarom Slobodanom Ćosićem predvodio klub. Podjednako su bili uspešni i igrači na terenu i klupska administracija.

,,Presrećan sam što je u vreme moga mandata na čelu Skupštine kluba dovršena izgradnja stadiona, a posebno se ponosim činjenicom da smo postavili reflektore. Zvezda četiri-pet puta godišnje napuni stadion, što je još jedan podatak za ponos", pričao je Bugarčić svojevremeno, u jednom od intervjua u kojem je analizirao sopstveni rad.

Na početku predsedničkog mandata objavio je i cilj koji će Crvena zvezda imati:

,,Bar jedan domaći trofej i obavezan izlazak u Evropu, po mogućstvu da to bude Kup šampiona".

Tako je i bilo. Četiri šampionske titule osvojene su u vreme njegovog predsedničkog mandata, još tri pehara u Kupu Jugoslavije, a 1971. godine stiglo se i do polufinala Kupa šampiona.

Znalo se još nešto u to vreme, odlukom Nikole Bugarčića...

,,Fudbal mora da bude Zvezdin vodič, ali pažnju treba da imaju i ostali članovi Sportskog društva, njih ne smemo zaboraviti"
, ponavljao je.

Kad je, jednom prilikom, pod znakom pitanja da ipak izdvoji najveći uspeh tokom vođenja kluba, Bugarčić je odgovorio:

,,Uspeo sam da nagovorim Rajka Mitića da se vrati u Zvezdu. On je 1966. napustio klub, a pet godina kasnije nam se vratio".


ЦитатBilans u periodu Bugarčićevog predsednikovanja u dva mandata: pet titula, tri kupa i bezbroj velikih evropskih utakmica u periodu koji su obeležili timovi Ajaksa i Bajerna. Ostalo je upamćeno neprežaljeno ispadanje u polufinalu Kupa šampiona 1971. posle čudnog poraza od Panatinaikosa u Atini. Jedino finale nekog evropskog kupa igrano je na Marakani (Ajaks-Juventus, Kup šampiona, 1973. godine) tih godina kao i Evropsko prvenstvo u fudbalu.














No, Crvena zvezda teško da bi postala fenomen kakav jeste da u vreme svog nastanka nije privukla svu beogradsku mangupariju kojoj je iznad svega bilo do teranja kontre. Tako je i ovaj veliki klub stekao oreol velike zajebancije svega i svačega kao glavne oznake beogradskog duha.


Цитат: 19Simke93
Нисам ја навијач Звезде јер сам ја њој потребан, него она мени. Када год сам у могућности, ја тих 2 сата недељно не бих мењао ни за шта друго.

Bela

Brana Dimitrijević - predsednik skupštine
30.07.1981. - 09.07.1982.


No, Crvena zvezda teško da bi postala fenomen kakav jeste da u vreme svog nastanka nije privukla svu beogradsku mangupariju kojoj je iznad svega bilo do teranja kontre. Tako je i ovaj veliki klub stekao oreol velike zajebancije svega i svačega kao glavne oznake beogradskog duha.


Цитат: 19Simke93
Нисам ја навијач Звезде јер сам ја њој потребан, него она мени. Када год сам у могућности, ја тих 2 сата недељно не бих мењао ни за шта друго.

Bela

Vlastimir Purić - predsednik skupštine
09.07.1982. - 14.12.1982.


Vlastimir Vale Purić, zvezdaš koji je 4. marta 1945. godine prisustvovao Osnivačkoj skupštini Sportskog društva Crvena zvezda.

Rođen je 9. jula 1921. godine u Mileševu, kod Prijepolja. Po struci je bio hidroinženjer, i radio je u Energoprojektu, gde je i dočekao penziju.

Od samog osnivanja SD Crvena zvezda, pa sve do svojih poznih dana, bio je aktivan učesnik u mnogim klupskim dešavanjima. Bio je zaslužan za izgradnju Upravne zgrade Crvene zvezde, kao i samačkog hotela. U periodu od 1947. do 1948. godine, bio je predsednik omladinsko-fiskulturnog sportskog društva Crvena zvezda.

Preminuo je 29. septembra 2015. godine.


ЦитатVlastimir Purić je dobio veliki broj priznanja: sedam ordena (prvi u 25-toj godini), među kojima su Orden za hrabrost, ordeni rada i ordeni zasluga za narod više rangova, među kojima je i Orden zasluga za narod sa zlatnom zvezdom (1981). Posebno mu je bilo drago priznanje 'Zaslužni fudbalski radnik FSJ', jedno od mnogih koje je dobio za doprinos razvoju sporta. Ponosio se time što je bio jedan od osnivača Sportskog društva Crvena zvezda 1945, njen predsednik 1947 i 1948. Svojoj 'Zvezdi' je ostao veran do poslednjeg dana.

Opraštajući se od Valeta Purića moramo pomenuti da je pored porodice imao tri velike ljubavi: Energoprojekt, Društvo za visoke brane i - Crvenu zvezdu. Ali iznad svega treba istaći toplinu i lјudskost kojima je zračio. Bio je druželјubiv, prijatan u ophođenju sa drugima, prijatelj
mnogih ljudi u svim generacijama. Duhovit i spreman da primi šalu na svoj račun bio je rado viđen učesnik u svakom društvu. Kada su se pre 20 godina njegovi mlađi saradnici šalili sa njim u vezi sa godinama starosti, šeretski se nasmešio i rekao: 'Mene u Zvezdi još uvek zovu bata-Vale'.







No, Crvena zvezda teško da bi postala fenomen kakav jeste da u vreme svog nastanka nije privukla svu beogradsku mangupariju kojoj je iznad svega bilo do teranja kontre. Tako je i ovaj veliki klub stekao oreol velike zajebancije svega i svačega kao glavne oznake beogradskog duha.


Цитат: 19Simke93
Нисам ја навијач Звезде јер сам ја њој потребан, него она мени. Када год сам у могућности, ја тих 2 сата недељно не бих мењао ни за шта друго.

Bela

Miladin Šakić - predsednik skupštine
14.12.1982. - 19.02.1987.


No, Crvena zvezda teško da bi postala fenomen kakav jeste da u vreme svog nastanka nije privukla svu beogradsku mangupariju kojoj je iznad svega bilo do teranja kontre. Tako je i ovaj veliki klub stekao oreol velike zajebancije svega i svačega kao glavne oznake beogradskog duha.


Цитат: 19Simke93
Нисам ја навијач Звезде јер сам ја њој потребан, него она мени. Када год сам у могућности, ја тих 2 сата недељно не бих мењао ни за шта друго.

Bela

Svetozar Mijailović - predsednik skupštine   
19.02.1987. - 26.02.1993.

Predsednik kluba
2014. - do danas


Rođen je 8. januara 1947. godine u mestu Lopašu kod Užičke Požege.

Diplomirao je na Fakultetu organizacionih nauka i stekao zvanje inženjer organizacije rada. Bio je zaposlen u Institutu za transfer tehnologije, inženjering i marketing u Beogradu. Jedan je od osnivača Udruženja državnih reprezentativaca Srbije.

Istaknuti dugogodišnji društveno-sportski radnik. Pre dolaska u Crvenu zvezdu 1987. godine bio je predsednik omladine Srbije (1973-1977), predsednik SOFK Srbije (1978-1982), predsednik SOFK Beograda (1982-1986).











No, Crvena zvezda teško da bi postala fenomen kakav jeste da u vreme svog nastanka nije privukla svu beogradsku mangupariju kojoj je iznad svega bilo do teranja kontre. Tako je i ovaj veliki klub stekao oreol velike zajebancije svega i svačega kao glavne oznake beogradskog duha.


Цитат: 19Simke93
Нисам ја навијач Звезде јер сам ја њој потребан, него она мени. Када год сам у могућности, ја тих 2 сата недељно не бих мењао ни за шта друго.

Bela

Milorad Kukić - predsednik Izvršnog odbora
20.06.1977. - 15.04.1980.


No, Crvena zvezda teško da bi postala fenomen kakav jeste da u vreme svog nastanka nije privukla svu beogradsku mangupariju kojoj je iznad svega bilo do teranja kontre. Tako je i ovaj veliki klub stekao oreol velike zajebancije svega i svačega kao glavne oznake beogradskog duha.


Цитат: 19Simke93
Нисам ја навијач Звезде јер сам ја њој потребан, него она мени. Када год сам у могућности, ја тих 2 сата недељно не бих мењао ни за шта друго.


Bela

Zoran Nastić - predsednik Izvršnog odbora
15.04.1980. - 30.06.1980.


No, Crvena zvezda teško da bi postala fenomen kakav jeste da u vreme svog nastanka nije privukla svu beogradsku mangupariju kojoj je iznad svega bilo do teranja kontre. Tako je i ovaj veliki klub stekao oreol velike zajebancije svega i svačega kao glavne oznake beogradskog duha.


Цитат: 19Simke93
Нисам ја навијач Звезде јер сам ја њој потребан, него она мени. Када год сам у могућности, ја тих 2 сата недељно не бих мењао ни за шта друго.

Bela

Pavle Zeković - predsednik Izvršnog odbora           
30.06.1982. - 14.12.1982.


No, Crvena zvezda teško da bi postala fenomen kakav jeste da u vreme svog nastanka nije privukla svu beogradsku mangupariju kojoj je iznad svega bilo do teranja kontre. Tako je i ovaj veliki klub stekao oreol velike zajebancije svega i svačega kao glavne oznake beogradskog duha.


Цитат: 19Simke93
Нисам ја навијач Звезде јер сам ја њој потребан, него она мени. Када год сам у могућности, ја тих 2 сата недељно не бих мењао ни за шта друго.

Bela

Božidar Cerović - predsednik Izvršnog odbora       
14.12.1982. - 19.02.1987.

Podpredsednik Upravnog odbora FK Crvena zvezda
2017 (?) - 11.09.2018.



Na Ekonomskom fakultetu Univerziteta u Beogradu je od 1993. godine radio kao redovni profesor, dok je u klubu sa Marakane obavljao funkciju potpredsednika Upravnog odbora.

U Crvenu zvezdu došao je kao mladić, zajedno sa aktuelnim predsednikom Svetozarom Mijailovićem. Godine 1987. izabran je za predsednika Izvršnog odbora. Bio je deo najvećeg klupskog uspeha. Učestvovao je u kreiranju onoga što se podrazumeva pod nazivom ,,petogodišnji plan", čije je sprovođenje dovelo do osvajanja titule šampiona Evrope i sveta.

Цитат: undefinedsvojim marljivim i predanim radom još jednom učestvovao u velikom uspehu kluba na evropskoj sceni, prvo plasmanu u Ligu Evrope, a kasnije i u Ligu šampiona. Gospodin Cerović jedao veliki doprinos svojim znanjem i iskustvom

Preminuo je 11. septembra 2018. godine








11.
No, Crvena zvezda teško da bi postala fenomen kakav jeste da u vreme svog nastanka nije privukla svu beogradsku mangupariju kojoj je iznad svega bilo do teranja kontre. Tako je i ovaj veliki klub stekao oreol velike zajebancije svega i svačega kao glavne oznake beogradskog duha.


Цитат: 19Simke93
Нисам ја навијач Звезде јер сам ја њој потребан, него она мени. Када год сам у могућности, ја тих 2 сата недељно не бих мењао ни за шта друго.

Bela

No, Crvena zvezda teško da bi postala fenomen kakav jeste da u vreme svog nastanka nije privukla svu beogradsku mangupariju kojoj je iznad svega bilo do teranja kontre. Tako je i ovaj veliki klub stekao oreol velike zajebancije svega i svačega kao glavne oznake beogradskog duha.


Цитат: 19Simke93
Нисам ја навијач Звезде јер сам ја њој потребан, него она мени. Када год сам у могућности, ја тих 2 сата недељно не бих мењао ни за шта друго.