• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Жеље и разбибрига сезона 2020/2021

Започео Косјерац, Мај 25, 2020, 16:03 поподне

« претходна тема - следећа тема »

Кипар

Хоће ли експлодирати и данас као синоћ?

Фин дан,30 степени уз тенденцију раста.
Мирише на фину ноћ.

ognja

Цитат: cane_prebranac  Јул 01, 2020, 09:13 пре поднеVoroncevič se razišao sa CSKA 😁

Ja bas uopste ne cenim rusku kosarku u zadnjih...pa...30 godina. Ima tu dobrih igraca, pre svega takticki dobro skolovanih, ali cim su njima lideri reprezentacije igraci poput Voroncevica, jasno je zasto su nebitni na reprezentativnom nivou.

Cak i ovaj Sved koji je bez sumnje odlican igrac, meni ne hvata oko.

Osim toga, taj je naviko na sasvim dobra primanja u odnosu na svoj kvalitet.

Nije to igrac o kome treba da razmisljamo.
NAKURAC, NAKURAC, PARTIZANE NAKURAC!!!

miki96

Još neki, da budem skroman, Evrokup plej tipa Hol, Bost ili neko treći, produžiti Štimca ukoliko Kuzmić ni posle ovih priprema nije spreman za ozbiljnu košarku, i zatvoriti roster.

1: Pengos, Hol/Bost
2: Lojd, Volden
2/3: Radanov
3: Davidovac, Dobrić, Lazić
4: Rit, Simanić
4/5: Jagodić Kuridža
5: Noko, Štimac/Kuzmić

Još 2 igrača koja bi imala ulogu kao onomad Rebić i Tejić. Pošto je Celtic najavio da će biti igrača "na tribinama".

Edit.
Uf zaboravio sam Aleksa Hamiltona, najbolje rešenje iz Evrokupa.

noleRS

Јул 01, 2020, 11:08 пре подне #3083 Last Edit: Јул 01, 2020, 11:33 пре подне by noleRS
Da li je iz nase trenutne pozicije nakon isteka ugovornog odnosa izmedju ABA lige i EL jedini "garantovan" nacin za naredno ucesce u elitnom takmicenju plasman u 1/4 finale EL?

mr nono

Цитат: Smoke on the water  Јун 30, 2020, 23:21 поподне@Celtic Izvini što ovako postavljam pitanje ali meni je nekako najinteresantnije u vezi centarske pozicije. Šta se dešava na liniji Kuzmić-Stimac-Jovanović-Ristić? Ja se nadam odlasku Kuzmića i ostanku Štimca. Prošle sezone je bilo "vratia se Štime i donia frišku ribu" a ove nadam se da će biti ostao Štime...

Мислим да на ово питање ни Обрадовић још нема одговор. Јер, ми само на папиру тренунтно изгледа имамо унутрашњу линију.

- Бориша Симанић иде за Америку изгледа
- Марко Јагодић Куриџа ми изгледа као неко ко не лежи игри Обрадовића
- Дуоп Рит још није званично
- Огњен Кузмић, нико не зна шта ће бити са њим
- Никола Јованновић, он само на папиру ту, на терену нема поенту (за мене)
- Душан Ристић, тек треба да се види шта ћемо са њим
- Влада Штимац, истекао му уговор

Наша унтрашња линија је:

3/4 - Давидовац (ја се заиста надам да он неће играти 4, али ајде)
5 - Ноко

Арантес

Sviđa mi se u kom pravcu sve ovo ide za sada, sve pohvale za gazda Čovu, ali za mene tu ima par nekih znakova pitanja. Jedva čekam da ozvaničimo Lojda, za njega sam u startu digao obje ruke, on je taj neki Enisoliki igrač koji nam treba. Može za 2, može za 3, a može i do samog kraja. To je je tip igrača koji može da bude suvo zlato za ekipu, jer može da zakrpi i na pleju. Takođe mi je drago da smo ozvaničili NNoka, to je nađa buduća mitska zvijer, pipač vrha table, koga čekamo odavno. Kada je doveden u vezu sa nama, rekao sam da ću ga donijeti na ramenima ako treba. E sad, Pengos mi se i ne sviđa nešto kao opcija, jer predstavlja rizik zbog povreda. Prevelika mi je to mačka u džaku, mogli bi tim potezom pucati sebi u koljena. Simonovića bih odmah potpisao, a Simanića upakovao sa sve mašnicom ako ga neko želi, jer je Simon za njega Bjelica lično. Pojurio bih Lideja i Hermansona sada, pa kada prođe sezona kupanja pokušao još jednog visokog poslije cut-a u NBA.
Кад би Брус Ли играо за Звезду, Маракана била би у Змајевом гнезду..

Мarkoman

Цитат: Кипар  Јул 01, 2020, 10:58 пре поднеХоће ли експлодирати и данас као синоћ?

Фин дан,30 степени уз тенденцију раста.
Мирише на фину ноћ.
A I Covicu sutra rodjendan  8)

Mare

Цитат: miki96  Јул 01, 2020, 11:07 пре поднеJoš neki, da budem skroman, Evrokup plej tipa Hol, Bost ili neko treći, produžiti Štimca ukoliko Kuzmić ni posle ovih priprema nije spreman za ozbiljnu košarku, i zatvoriti roster.

Još 2 igrača koja bi imala ulogu kao onomad Rebić i Tejić. Pošto je Celtic najavio da će biti igrača "na tribinama".

Ja bih ovo potpisao sa +1 stim sto ne bih bio skroman :D na ovo gore pomenuto, neki novi QM na 4/3 bi legao k'o guza na nosu... greota da se propusti prilika (pozdrav za goste i najdeblju pudlu u istoriji rase .|. )

Mihajlo BL

Јул 01, 2020, 12:20 поподне #3088 Last Edit: Јул 01, 2020, 12:23 поподне by Mihajlo BL
Mislim da Nedovićev nedolazak znači veće otvaranje za jedno krilo (3/4 ili 4/5).

Pengos
Lojd
Kalinić
Miki
Nnoko

Bivši igrači Reala, Barse, Fenera, te članovi prve petorke evroligaških timova, uz sve to svi u najboljim godinama (26-28).

Petorka koja se ozbiljno može pošibati za F4, bez ikakvog pretjerivanja.

Na to dodati Voldena, Hamiltona kao pleja, uz ove ostale momke, na čelu sa Obradovićem, brutalna timčina!

DelijaVrsac

Ajde,pa nek se ostvari ovo :D
1.Pengos,Walden,Uskokovic
2.Loyd,Paul,Radanov
3.Dangubic,Dobric,Lazic
4.Kalinic,Davidovac,Reath
4-5.Mickey(LeDay)
5.NNoko,Kuridza

Kuridza i Reath mogu i na 4 i na 5,Deki na 4 pravi ogromnu prednost.

neverforgetbari

Spominje se Nakic, zar on nije okoreli grobar? Logicno mi je i zbog caleta. Em hrvat, em igrao u Partizanu :)

Кипар

Косингас

Цитат: miki96  Јул 01, 2020, 11:07 пре поднеJoš neki, da budem skroman, Evrokup plej tipa Hol, Bost ili neko treći, produžiti Štimca ukoliko Kuzmić ni posle ovih priprema nije spreman za ozbiljnu košarku, i zatvoriti roster.

Edit.

Скромност је врлина...
Али чему скромност кад имамо 14 милиона буџет?
Треба то потрошити.
На кецу одлични Алекс Хамилтон, испод коша може Лидеј и пали се машина.

Green

Цитат: neverforgetbari  Јул 01, 2020, 12:27 поподнеSpominje se Nakic, zar on nije okoreli grobar? Logicno mi je i zbog caleta. Em hrvat, em igrao u Partizanu :)

Gde se spominje?

NNLice

Цитат: Green  Јул 01, 2020, 12:41 поподнеGde se spominje?
Неко га је овде у својим жељама за ростер споменуо као трећу опцију на 2/3.

Кипар

Пенгос,Волден,Ускоковић
Лојд, 2/1
Раданов
Добрић,Лазић
Давидовац
Симана ( Симон),Рит
4/5,МЈК
Ноко,Куз

Очекујем овако нешто,уз могућу ротацију Данга-Шеги.

Можда и овај играч у рекету што се тражи дође мало касније,а да сада капаришемо једног комба.

Green

Цитат: NNLice  Јул 01, 2020, 12:45 поподнеНеко га је овде у својим жељама за ростер споменуо као трећу опцију на 2/3.

Pominjao sam ga ja kao želju za petog ili šestog beka u rotaciji na 1/2, gde bi on i Radanov (2/3) mogli da se polako uvode u tim, ali prilično sam siguran da nema ništa od Nakića. Pre će to biti Uskoković nego Nakić koliko sam razumeo.

Sundance_Kid

Edit.
Ovaj roster nije mnogo bolji, ako je uopste bolji od proslosezonskog. Nisam siguran da li su Lojd i Volden bolji od Berona i Pantera, da li ce Pengos posle pauze biti bolji od Brauna i da li ce Noko i Kuzmic biti bolji od Gista i Stimca. Proslosezonski tim je uz to imao i Djenku.
Prelazni rok se dobro odvija ali ovo je i dalje tim od 8-12 mesta u EL. Nije mi jasno ni otkud ideja da smo vec porazili Partizan, da nam nece biti konkurencija i sl. Oni su sacuvali jezgro tima, umesto Voldena doveli su Mekintajera. Mi cemo na papiru biti nesto jaci ali tek treba da se vidi kako ce stvari kod nas da se posloze, hemija, medjuljudski odnosi itd.
...onda sam uzeo Koromana, Milijasa i Lazetica i rekao sta je ovo, jesu ovo treninzi za srcane bolesnike ili sta je to...

DjoleRkc

Цитат: Sundance_Kid  Јул 01, 2020, 13:21 поподнеOvaj roster nije mnogo bolji, ako je uopste bolji od proslosezonskog. Nisam siguran da li su Lojd i Volden bolji od Berona i Pantera, da li ce Pengos posle pauze biti bolji od Brauna i da li ce Noko i Kuzmic biti bolji od Gista i Stimca. Proslosezonski tim je uz to imao i Djenku.
Prelazni rok se dobro odvija ali ovo je i dalje tim od 8-12 mesta u EL. Nije mi jasno ni otkud ideja da smo vec porazili Partizan, da nam nece biti konkurencija i sl. Oni su sacuvali jezgro tima, umesto Voldena doveli su Mekintajera. Mi cemo na papiru biti nesto jaci ali tek treba da se vidi kako ce stvari kod nas da se posloze, hemija, medjuljudski odnosi itd.
Gde je logika u tome da sa, kako kaze Covic, znatno manjim budzetom imamo bolji tim na papiru od proslosezonskog?
"Bilo je sasvim normalno da posle rata pocnem da navijam za Zvezdu.Bili su tu svi moji idoli.Uostalom,tada za Partizan u Beogradu niko nije navijao"

Stribor

Цитат: Sundance_Kid  Јул 01, 2020, 13:21 поподнеOvaj roster nije mnogo bolji, ako je uopste bolji od proslosezonskog. Nisam siguran da li su Lojd i Volden bolji od Berona i Pantera, da li ce Pengos posle pauze biti bolji od Brauna i da li ce Noko i Kuzmic biti bolji od Gista i Stimca. Proslosezonski tim je uz to imao i Djenku.
Mudro zboris, nema sta. Polako i bez opustanja. Horda je vec krenula sa odnosom budzeta 14 na prema jadnih 3. Za pocetak imamo zrelijeg trenera.

P.S. jeste bolji tandem Volden-Lojd od Beron-Panter barem meni. I nije bas tako dobar bio LB kao sto ga pamtimo, imao je i on crnih rupa.