Јанг Бојс победио трећелигаша уз повреду стандардног играча

Звездин противник у плеј оф рунди квалификација за Лигу шампиона, екипа Јанг Бојса савладала је у Купу Швајцарске трећелигаша Етоал Каруж резултатом 1:0.

У последњој провери пред дуел са Црвеном звездом, швајцарски шампион је савладао трећелигаша резултатом 1:0, а утакмица је прошла у знаку повреде једног од најстандарднијих играча Јанг Бојса – Марвина Шпилмана, који је терен напустио у 12. минута меча. На њега је стартовао играч гостију, а играчу Јанг Бојса је страдало колено, те се чини да неће бити спреман за утакмцу са нашим тимом. Пауза је трајала шест минута.

Што се тиче игре клуба из Берна на овој утакмици, може се рећи да иако је резултат био минималан, играчи Јанг Бојса су диктирали темпо и створили неколико шанси. Играч који је замениo Шпилмана, Кристијан Фаснахт је погодио и стативу у првом полувремену. Ипак победнички гол постигао је Нсаме у 69. минуту утакмице и тако донео победу гостујућој екипи.