Кадети ремизирали у Нишу

Кадети Црвене звезде су у 9. колу одиграли нерешено са екипом Реала. Утакмица у Нишу је завршена резултатом 2:2.

Кадети Црвене звезде попут омладинаца, нису успели да остваре победу на гостовању у Нишу, али су били успешнији од нешто старијих колега пошто су освојили бод.

Дуго су мреже мировале на терену „Цар Константин“. Први гол пао је у 32. минуту, а повела је Звезда. „Севнуо“ је контранапад црвено-белих по левој страни. Пантовић је пробио, потом комбиновао са Бабићем који је упослио Њамцуловића, а овај са 10 метара снажним ударцем спровео лопту у мрежу ривала.

Звезда је на одмор отишла са предношћу, али је уследио „хладан туш“ на старту другог дела игре. Гости су стигли до изједначења у 51. минуту, а са беле тачке био је прецизан Богдановић. Марковић је у 81. минуту екипи Реала донео предност и преокренуо на тај начин резултат са полувремена.

Звезди је изједначење донео Радуловић два минута након што су Нишлије преокренуле резултат. Изабраницима Славољуба Ђорђевића је ово први реми у сезони.