Кошаркашице Звезде тријумфовале у Новом Саду!

Кошаркашице Црвене звезде продужиле су низ мечева у којим су непобеђене у домаћем првенству. Црвена звезда је у 18. колу у Новом Саду савладала екипу ЖКК Новосадска са 83:70.

Кошаркашице Црвене звезде су захваљујући новој победи остале још увек непоражене у овогодишњој домаћој лиги. Звезда има скор 18-0 и кош разлику +459!

Домаћи тим је боље отворио сусрет и након прве четвртине је водио, али је Звезда неутралисала предност у наставку и на полувреме се отишло са нерешеним резултатом. Ни трећа четвртина није наговештавала ко ће бити победник, а у последњем периоду уследио је расплет. Звезда је четврту четвртину добила резултатом 26:13, показала да је најбоља када је најбитније и заслужено стигла до новог тријумфа.

Најефикаснија на мечу била је играчица Црвене звезде, Мина Ђорђевић, која је убацила 22 поена. Пратиле су је Ивана Катанић и Снежана Богићевић са по 15 поена.

Црвена звезда у следећем колу дочекује Краљево, а тај меч игра се већ 9. фебруара са почетком у 19 часова и 30 минута.