Омладинци испратили Динамо кући са пет голова

Омладинци Црвене звезде су прегазили Динамо из Панчева. Госте су испратили са пет голова у њиховој мрежи, док је Гордићева мрежа мировала.

У 10. колу, омладинци Црвене звезде су са 5:0 савладали Динамо из Панчева. Још једном је гол пао на самом почетку меча, што је постало већ уобичајено ове сезоне када се омладинци надмећу са ривалима. У првих 15 минута, ретко мирује мрежа, како црвено-белих, тако и гостију.

Повела је Звезда голом Великића већ у другом минуту. Капитен Терзић је центрирао, а из другог плана је на лопту налетео Великић и рутински је спровео у мрежу ривала. Што се тиче голова, то је било све од Црвене звезде, али само у првом полувремену.

У наставку су црвено-бели напунили мрежу гостију до врха. Купусовић је на асистенцију Стојановића дуплирао предност Црвене звезде, а Терзић је реултат повећао на 3:0. Потом је Терзић још једном матирао голмана ривала након асистенције Стојанчића, који је у игру ушао неколико минута раније. Последњи погодак на мечу дело је Милисављевића.

Након ове победе, омладинци Црвене звезде заузимају тек 6. место у омладинској лиги, а до сада су освојили 17 бодова.