Павков и Бен скројили нову победу

Чета Владана Милојевића наставила је тамо где је стала против Jавора на отварању домаћег првенства. Црвено-бели су у дербију 2. кола Линглонг Суперлиге Србије на стадиону „Рајко Митић“ савладали Раднички из Ниша, а резултат је био идентичан оном на премијери. Милан Павков и Ел Фарду Бен били су стрелци у новој победи шампиона Србије, а на крају утакмице на семафору је стајало 2:0.

Милојевић је одлучио да пред реванш са Хелсинкијем и пут у Финску промеша карте, па су се тако против Нишлија звездашима представили Хозе Алберто Кањас и Радован Панков.

Црвено-бели су контролисали утакмицу, а голови су падали у смирај оба полувремена. Најистакнутији појединац у победи шампиона Србије био је Шпанац Хозе Алберто Кањас. Дефанзивни везиста се током претходних дана вратио у тренажни процес и већ на дебију на „Маракани“ показао Владану Милојевићу да може да се ослони на њега у европским биткама које следе.

Звезда је иницијативу крунисала голом у 41. минуту. Јевтовић је послао прецизан центаршут, Павков је био најсналажљивији у шеснаестерцу и главом затресао мрежу за резултат од 1:0 за наш тим.

Након низа шанси, наши играчи дуплирали су вођство у 85. минуту. Иванић је шутирао, голман је одбио лопту, а на правом месту нашао се Бен и постигао погодак.