Ватерполисти поражени у Москви

Ватерполисти Црвене звезде забележили су још један неуспех у ЛЕН Лиги шампиона. Црвено-бели су поражени у Москви од Динама резултатом 14:4 у 4. колу најквалитетнијег ватерполо такмичења.

Московљани, за које су играли и некадашњи ватерполисти Црвене звезде Душко Пијетловић и Никола Рађен, су већ на старту дошли до убедљиве предности. Средином друге четвртине било је 4:0, а на полувремену 5:1. До краја утакмице Динамо је повећавао своје вођство и на крају је тријумфовао са двоцифреном разликом.

Код Црвене звезде нико се нарочито није истакао, а по гол су постигли Борис Поповић, Марко Радовић, Душан Васић и Милош Максимовић.

Победом у „дербију зачеља“, Динамо је уписао први тријумф, а црвено-бели су остали последњепласирани тим у групи А. Наши ватерполисти се у наредном колу Лиге шампиона састају са Стеауом, која до сада као ни Звезда није освојила ниједан бод. Меч 5. кола елитног такмичења игра се у Букурешту.