Звезда на крилима навијача стигла до победе и изборила мајсторицу!

Ватерполисти Црвене звезде изједначили су у финалној серији. Црвено-бели су на препуном базену „Милан Гале Мушкатировић“ савладали Шабац резултатом 7:5.

Звезда је већ у првој четвртини стекла минималну предност. Успели су црвено-бели да је задрже до полувремена, а потом и увећају у наставку. Одлепио се тим Александра Филиповића у трећој четвртини, али су Шапчани успели да се врате и приђу на гол заостатка – 5:4. Ипак, Звезда је у финишу заиграла боље у одбрани и стигла до неопходне победе.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА – ШАБАЦ 7:5 (2:1, 1:1, 2:1, 2:2)

Београд – Базен: СРЦ Милан Гале Мушкатировић. Судије: Иван Раковић и Ненад Голијанин. Играч више: Црвена звезда 7 (2), Шабац 10 (3).

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Краљ, Танкосић, Максимовић, Бурсаћ, Перковић, Васић 2, Битадзе, Жежељ, Илић 1, Поповић, Шулц 3, Радовић 1, Тодоровски, Љубеновић. Тренер: Александар Филиповић.

ШАБАЦ: Пијетловић, Ераковић, Марковић, Репановић, Тохољ 1, Велкић, Рогач 1, Лукић 2, Јанковић, Вучинић, Илић, Васовић, Вукадиновић, Петровски 1. Тренер: Миодраг Мировић.