Звезда немоћна против Барселонете

По свему судећи ватерполисти Црвене звезде ће овогодишњи наступ у Лиги шампиона окончати без победе. Црвено-бели су доживели и 13. пораз у елитном такмичењу, а Барселонета је славила резултатом 14:3.

Изабраници Александра Филиповића још једном су пружили бледу партију. Црвено-бели су се за разлику од неких претходних утакмица у Лиги шампиона држали током првог полувремена, али су у наставку поклекли, а домаћин је напунио мрежу Звездиног гола до врха. Барселонета је на полувремену водила 5:2, а у другом полувремену је шпански тим додао гас и забележио убедљив тријумф.

Код Звезде су се по једном у стрелце уписали Вељко Танкосић, Душан Васић и Ђорђе Љубеновић.

У последњем колу групне фазе Лиге шампиона, које је на програму 15. маја, ватерполисти Црвене звезде гостују Про Реку.