ЗВЕЗДА ПРОБИЛА БАЛТИЧКИ БУНКЕР

Црвена звезда је славила у реванш мечу првог кола квалификација за Лигу шампиона са 2:0 против екипе Спартакс Јурмале.

Теже него што се очекивало, Звезда је славила над летонским шампионом и пласирала се у наредну рунду квалификација.

Од самог старта је наш тим успоставио доминацију на терену, нападао, али Милић у два наврата, Бен и Ебесилијо, нису успели да реализују добре шансе за наш тим у првом делу игре.

У наставку је виђена идентична игра, где су играчи Спартакса поставили дупли блок испред свог гола и на све начине покушавали да сачувају своју мрежу. Полако је почела да улази нервоза у редове наших фудбалера, али је мучењу дошао крај у 78. минуту утакмице. Одлично изведен корнер је Павков споровео на другу стативу где се нашао Бен и само закуцао лопту у мрежу. Три минута касније, ствари су дошле на своје место. Одлична полу контра нашег тима који је Крстичић завршио „шмекерским“ голом, петом. До краја меча, наши играчи су растерећено привели меч крају.

У наредном колу наш тим игра против екипе Судуве, која је избацила кипарски Апоел.