Звезда сигурна на старту припрема!

Црвено-бели рутински су савладали екупу Виндишгарстена резултатом 7:0 и тако започели циклус утакмица на припремама у Аустрији.

Kaпитенску траку носио је Марко Марин.

Већ у деветом минуту виђен је погодак, Иванић је прецизним ударцем са дистанце донео Звезди предност. Звезда је наставила да контролише утакмицу и ствара шансе прво Јованчић па затим опет Иванић, али су ударци завршили поред стативе. Награда је стигла у 31. минуту када је Боаћи после асистенције Јевтовића повећао предност на 2:0. На полувреме се отишло резултатом 3:0 а у 37. минуту поново је сигуран био Боаћи после одбијеног ударца Милуновића.

На полувремену Милојевић је изменио скоро цео састав, на терену је остао од стартних једанаест само Јирка.

Звезда је наставила друго полувреме како је завршила прво. Најпре је Вукановић био сигуран после асистенције Бена у 55. минуту а затим Симић после индивидуалне акције погодио за 5:0 у 68. минуту.

Шести гол на мечу и први гол у дресу Звезде постигао је Крстовић у 71. минуту после асистенције Симића.

Три минута касније поново је Симић погодио и у 74. минуту поставио коначних 7:0.

Наредну утакмицу екипа Владана Милојевића игра против екипе Клужа у суботу.