Звезда у осмини финала Купа Србије

Црвена звезда је славила у Врању са 2:0 против Динама.

Црвено-бели су се без проблема пласирали у осмину финала Купа Србије. Наш тим био је бољи од екипе Динама са 2:0 головима Стојиљковића и Јовељића.

Владан Милојевић послао је на терен комбинован састав који је 90. минута контролисао ритам утакмице. Од старта су наши играчи кренули са иницијативом. Ебесилио је био међу најагилнијима, али није успео да постигне гол. Звезда је до вођства дошла у 15. минуту. Хајдин је одлично центрирао са бока, а Стојиљковић проследио лопту у мрежу. Звезда је наставила са нападима, али се резултат није мењао до 62. минута. Ебесилио је покренуо акцију нашег тима, одиграо ка Симићу који је проследио пас ка Дејану Јовељићу. Звездин вундеркинд се одлично снашао и повећао резултат на 2:0.

До краја утакмице резултат се није мењао, иако је наш тим створио још неколико прилика.

У суботу се наставља Суперлига. Звезда дочекује екипу Рада на свом терену oд 19 часова.