Звездина тројка за корак ближе титули!

Црвена звезда је славила у Нишу са 3:1 у 32. колу Суперлиге.

Одлична представа нашег тима на југу Србије. Црвено-бели су приказали шампионску партију и рутински славили против екипе Радничког са 3:1.

Одлична форма изабраника Владана Милојевића потврђена је и на тешком гостовању у Нишу и након ове победе, нашем тиму је потребно да упише још две победе како би и математички обезбедио шампионску титулу.

Звезда је фуриозно ушла у утакмицу. Теренска иницијатива се исплатила на самом старту пошто су црвено-бели повели већ у 7. минуту преко Ненада Крстичића. Ел Фардоу Бен је извео корнер, а наш везиста се нашао сам на другој стативи одакле му није било тешко да је спроведе у мрежу. Звезда је играла надахнуто и нападачки, стварала, али и машила шансе у првом делу игре. Тренутак непажње Борјана и Бабића, искористио је Павков да поравна резултат пре одласка на одмор и казни наш тим за многобројне промашаје.

У наставку, Звезда је појачала гас и за свега 15 минута игре у другим полувремену, решила утакмицу у своју корист. Најпре је Пешић изборио ударац за најстрожу казну из којег смо повели са 2:1. Мићић је с две руке оборио нашег нападача, а рођени Нишлија је био хладнокрван с креча. Свега пар минута касније, Пешић је асистирао Бену за нови погодак нашег тима. Након неколико примашаја, играч с Коморских острва се уписао у листу стрелаца и тако поставио коначан резултат.