Црвено-бели у полуфиналу Купа!

Црвена звезда је у врло динамичној утакмици победила Инђију резултатом 2:1 и обезбедила пласман у полуфинале Купа Србије које ће се одиграти 10. јуна.

Голове за Црвену звезду постигли су Бен и Иванић.

Црвена звезда до поготка стигла је у 35. минуту, а Мирко Иванић је поново показао да је у сјајној форми. Заслуге за гол иду и Бену који је сјајно центрирао са десне стране за Иванића који из врло тешке позиције шутира главом и матира Прековића.

Ззвратио је Иванић “услугу” свега три минута касније. Феноменално је центрирао, највиши у скоку био је Бен, Прековић је лоше ценио лопту, а Црвена звезда је успела да постигне два гола у три минута.

Смањили су домаћи у 87. минуту преко дефанзивца Јовановића, али то није забринуло изабранике Дејана Станковића који су мирно привели меч крају и пласирали се у полуфинала Купа Србије.