• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Бокс клуб

Започео северна страна, Дец 26, 2019, 13:41 поподне

« претходна тема - следећа тема »

северна страна

Црвена звезда је живот мој, трофејно небо, сузе и зној... Ни суво злато, новац, сво благо, ништа к'о Звезда није ми драго...

Ma da bre

Сеп 24, 2020, 13:58 поподне #2 Last Edit: Сеп 24, 2020, 14:00 поподне by Ma da bre
Која спрдња са нашим грбом да би се попунио термин на Тргу.

За нас и комшије наступаће боксери из Радничког и Лознице који су прошли викенд боксовали у финалу домаће лиге.

MalboroMekiKratki

Цитат: Ma da bre  Сеп 24, 2020, 13:58 поподнеКоја спрдња са нашим грбом да би се попунио термин на Тргу.

За нас и комшије наступаће боксери из Радничког и Лознице који су прошли викенд боксовали у финалу домаће лиге.

Шта се дешава са нашим БК? Где су боксери нашег клуба?
Први пут сам на трибинама,
Ћале каже "сине знај"
Боже помози сад до победе

mostarac

Цитат: Ma da bre  Сеп 24, 2020, 13:58 поподнеКоја спрдња са нашим грбом да би се попунио термин на Тргу.

Glupost. Pa i to finale prekinuto, Lozničani bacili rukavice u ring i napustili meč.

No. 8

Vlada 89

"To je juriš, to je nalet, nema milosti, sve ili ništa, to je Crvena zvezda u svom elementu, to je Crvena zvezda u svom punom sjaju."

mostarac

Romaj

Nikola11

Jel zna beko sta se desava sa ligom u boksu?

Kavaljer

Gledao sam sinoć na Areni naše boksere protiv Radničkog. Imamo talentovane boksere. Naročito me je svojom partijom oduševio onaj mali, niski i tamnoputi naš bokser(zaboravio sam mu ime). Mali, "nikakav" a ima beton u rukavicama.

mige84

1. Kolo regionalne lige

Crvena zvezda - Maribor 14:6

mige84

Boks liga Srbije

Partizan - Crvena zvezda 6:12

Goran137

Цитат: mige84  Јун 05, 2021, 01:10 пре поднеBoks liga Srbije

Partizan - Crvena zvezda 6:12

Po rezultatu bi se reklo kao da je bio sto kaze Sojic kiki boks da su ih isamarali i rukama i nogama :)