• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Футсал клуб

Започео Косјерац, Дец 24, 2019, 20:06 поподне

« претходна тема - следећа тема »

Ma da bre

Па један од већих приватника, директор Кар Го-а ушао у клуб.

Milandscz

Znam,ali koji razlog da momci nisu primili nista (3 plate) i da se klub gasi?
Zbog cega je preuzimao taj gospodin to sve imao bi svasta reci znam neke stvari al necu dobio bi ban .steta samo cu to reci .

Бели Вук

Ni meni nije jasno što su uopšte osnivali klub , da bi igrali jednu sezonu. Kapiram da neće ni igrali LŠ, ako se tim totalno raspustio

mige84

Jel definitvno KMF Crvena zvezda ugašen klub?

nesabolt

Није угашен, далеко од тога, ја читао у Журналу, чини ми се овог месеца, да ћемо играти у Лиги шампиона, био и списак репрезентативаца пре неки дан и ту су ако сам добро запамтио тројица наших играча.

Ma da bre

Kompanija CarGo, koju vodi Aleksandar Vučić koji je i predsednik KMF Crvena zvezda, najavila je da će crveno-belima pomoći sa dva miliona dinara.

Tako značajna donacija pomoći će Zvezdi da bude konkurentna u UEFA Futsal Ligi Šampiona. Tim sa "Marakane" je u minuloj sezoni bio ubedljivi lider tabele domaće lige i proglašen je šampionom kada je sezona definitivno prekinuta u maju.

Ma da bre

Futsaleri sutra od 20h započinju novu sezonu protiv Winter sporta, u Hali Sportova, bez publike.
Dvadeset minuta pre utakmice biće i dodela pehara za prošlu sezonu, a prenos je na jutjub kanalu Futsal lige Srbije.

Ковинац

У ком саставу наступамо ове сезоне? Је л' остао неко од бољих играча из претходне?

Ma da bre

Eво фотке са припремне против Коњарника, па ко је мало више упућен може да каже састав.

Куре

Poraz u prvom kolu od Wintera 5:4..na 30 sekundi do kraja vodili smo 4:3..Winter inace sklopio bas ozbiljnu ekipu

Бели Вук

Stvarno me znam po licima, a bio bi red da nem nege napišu roster naše ekipe za novu sezonu, vidim da čak nema ni golmana Miljana Radmanovića

mige84

Окт 01, 2020, 08:17 пре подне #51 Last Edit: Окт 01, 2020, 08:22 пре подне by mige84
Са сајта футсал Србија, биланс прелазног рока:

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Дошао: Лазар Милосављевић (Веспрем, Мађарска).

Отишао: Давор Поповић (Винтер спорт), Никола Рнић (КМФ Нови Сад), Марко Роксић (Земун Само право), Страхиња Петров (Мантова, Италија), Талес.

1. Коло

Црвена звезда - Винтер спорт 4:5 (2:2)

Београд - Дворана: Ранко Жеравица. Играно без присуства гледалаца: Судије: Петар Радојчић, Драгутин Божовић и Предраг Вујић. Стрелци: 1:0 Стојчевски у 2, 1:1 П. Јовановић у 4, 2:1 Стојчевски у 5, 2:2 Максимовић (10м) у 19, 3:2 Станојевић у 27, 4:2 Поповић у 27, 4:3 Ранчић у 34, 4:4 Крстић у 40, 4:5 Костић у 40. минуту. Жути картони: Перић (Црвена звезда), Костић (Винтер спорт).

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: ВУЛИЋ, ПЕРИЋ, СТОЈЧЕВСКИ, МИЛОСАВЉЕВИЋ, СТАНОЈЕВИЋ, Сарић, Маринковић, Поповић, Копања, Радмановић.

ВИНТЕР СПОРТ: М. ЂОРЂЕВИЋ, РИСТИЋ, РАНЧИЋ, КОСТИЋ, ЈОВАНОВИЋ, Стаменковић, Максимовић, Ј. Ђорђевић, Радојичић, Н. Јовановић, Лекић, Крстић, Соколовић.

mige84

Окт 02, 2020, 23:36 поподне #52 Last Edit: Окт 03, 2020, 00:37 пре подне by mige84
2 коло прве  футсал лиге Србије

Земун Само право - Црвена звезда 1:3 (0:1)

Београд, дворана: ,,Пинки". Без гледалаца. Судије: Драгутин Божовић, Милош Јовоцић и Владимир Тошић. Стрелци: 0:1 Перић у 17′, 1:1 Ђуришић у 28′, 1:2 Боснић 34′, 1:3 Станојевић 40′. Жути картони: Мандић (Земун Само право), Перић, Боснић (Црвена звезда).

ЗЕМУН САМО ПРАВО: ЈЕВТИЋ, КАЛАНОВИЋ, Н.МИЛОСАВЉЕВИЋ, АРСИЋ, ЂУРИЧИЋ, А.Милосављевић, Митровић, Миленовић, Петронијевић, Мандић, Грујић, Томић, Јелић.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: ВУЛИЋ, ПЕРИЋ, Д.ПОПОВИЋ, СТОЈЧЕВСКИ, МИЛОСАВЉЕВИЋ, Радмановић, Сарић, Маринковић, Боснић, Б.Поповић, Копања, Станојевић.

mige84

3 коло

Црвена звезда - КМФ Врање 2:3 (0:1)

mige84

4. коло

КМФ Нова Пазова - Црвена звезда 1:2 (0:2)

Ma da bre

Вечерас 2:2 са Новим Пазаром.

А у уторак је жреб за прелиминарну рунду Лиге шампиона. Играће се једна утакмица између 24. и 29. новембра, а могући противници су:

ACCS Asnières Villeneuve 92 (FRA)
Allstars Wiener Neustadt (AUT)
Blue Magic FC Dublin (IRL)
Cherno More Varna (BUL)

Aко извучемо Ирце онда сигурно ту једну играмо код куће.

Milandscz

Ne moze Perke sam ,mnogo fale tales ,rnic i petrov...nisu im dovedene adekvatne zamjene , mnogo slabiji tim nego prosle sezone.

Ma da bre

Окт 27, 2020, 13:45 поподне #57 Last Edit: Окт 27, 2020, 15:02 поподне by Ma da bre
Гостоваћемо француској екипи ACCS Asnières Villeneuve 92.

Шта да се ради, жреб је тако хтео.

mige84

6. kolo prvenstva Srbije

Crvena zvezda - Konjarnik 6:2 (2:1)

Ma da bre

Екипа је данас отпутовала за Париз. Меч је на програму у среду од 19ч. Уздам се у Французе који доста прате да ће моћи да се пронађе стрим.