• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Трансфери, формације, тактике...

Започео aragorn, Дец 24, 2019, 19:23 поподне

« претходна тема - следећа тема »

DjavoSimeunovic

Цитат: Krupnikovic  Мај 15, 2021, 10:18 пре поднеPo frizuri stvarno nisu. Ali po nacinu igre svakako. Razbijaci u 16, dobri realizatori. Opet, ne preterano voljni i sposobni za igru u polju, ne preterano brzi za direktan pas u dubinu, ali i bez cestih kretnji u sirinu.

Prijovic je u Legiji dosta igrao u polju.
Često je odvlačio igrače u stranu da se otvori prostor za Nikolica koji je tada odigrao sezonu karijere.

Prijovic je ono sto nama treba.
"Pogledajte kako igra Nikola Zigic"
"Kakva trojka Marka Gudurica"

Ljuba 73

Цитат: Krupnikovic  Мај 15, 2021, 10:18 пре поднеPo frizuri stvarno nisu. Ali po nacinu igre svakako. Razbijaci u 16, dobri realizatori. Opet, ne preterano voljni i sposobni za igru u polju, ne preterano brzi za direktan pas u dubinu, ali i bez cestih kretnji u sirinu.
Ne znam, bas se ne slazem sa tobom.
Meni je Prijovic neka vrsta Mrdje, a Pavkov mi je vrsta za sebe koja je vrlo atipicna i nacrtana za drugog napadaca.

Laptopas

Meni je Vukanovic trenutno najproblematicniji igrac u prvom timu, uz Bakajoka naravno.

Ajde za odbranu i da mi bude jasno da moramo da istrpimo Gobelju, Pankova, Srnica, jer je trziste domacih igraca limitirano tu, takodje u skoli nismo nesto vicni sa pravljenjem defanzivaca, ali da ti na krilnim pozicijama pored gro talenata koje u skoli imas, dajes sansu Vukanovicu i Bakajoku je skandal. Radulovic je dve klase iznad obojice, Babic iz Graficara isto, iako nema statistiku, fudbalski je uzivancija da ga gledas.

solps

Цитат: Laptopas  Мај 15, 2021, 10:58 пре поднеMeni je Vukanovic trenutno najproblematicniji igrac u prvom timu, uz Bakajoka naravno.

Ajde za odbranu i da mi bude jasno da moramo da istrpimo Gobelju, Pankova, Srnica, jer je trziste domacih igraca limitirano tu, takodje u skoli nismo nesto vicni sa pravljenjem defanzivaca, ali da ti na krilnim pozicijama pored gro talenata koje u skoli imas, dajes sansu Vukanovicu i Bakajoku je skandal. Radulovic je dve klase iznad obojice, Babic iz Graficara isto, iako nema statistiku, fudbalski je uzivancija da ga gledas.

Slazem se da Bakajoko i Vukanovic nisu za Zvezdu. To je definitivno.

Ali i dalje smatram da je Radulovic trebalo da prihvati da ode u Graficar. Bakajoko je odigrao 33 minuta otkad je dosao. Da je umesto njega Radulovic, nista ne bi dobio time. Za njega je bolje da igra, pa cak i u Graficaru.
Јуришај сад ти се бори и никад не клони, Север је уз тебе!

Stevke94

Цитат: Laptopas  Мај 15, 2021, 10:58 пре поднеMeni je Vukanovic trenutno najproblematicniji igrac u prvom timu, uz Bakajoka naravno.

Vukanovica nismo uspeli da prodamo, steta sto nije prihvatio ponudu iz Turske, bilo bi bolje i za njega i za nas ako još planira nešto u karijeri. Sad kad je u timu, meni ne smeta kad igra kad nemamo alternative. Po meni, klincu ništa ne znaci ako ga dva puta u sezoni ubaciš u tim, a sve ostalo igra za omladince. I to u rešenom prvenstvu bez takmičarskog značaja. Kad imam opciju da šaljem klinca da igra u Graficaru konstantno i to kao nosilac igre ili da tri puta pocinje kao starter u sezoni, ja ću uvek da biram opciju Grafičara.

Weatherman

Mozzart prenosi da ce Dragovicu biti ponudjen novi ugovor. Vrvt zato i igra u poslednje vreme...

ДукеКрагујевац

Не веруј им сине и поносан буди!

Mikelinho

Цитат: Weatherman  Мај 15, 2021, 12:45 поподнеMozzart prenosi da ce Dragovicu biti ponudjen novi ugovor. Vrvt zato i igra u poslednje vreme...

Pa naravno da ce da mu ponude novi ugovor. Ne vidim problem u tome? Kao da ranije nisu hteli da ga zadrze?

Na njemu je da odluci. A ocigledno odlucijo se na nas.

vlaDixXx93

Stefan Cvetkovic igra fantasticnu polusezonu,kao i Jug Stanojev ;)

Odjidja_Ofoe

Kako je krenulo Dragovic nece doci a ostacemo i bez Miluna, ne spominje se vise nista oko produzetka. Srecom tu je Sanicanin...

Weatherman

Dragovic opet starter. Sigurno ga ne razigravaju da bi bio spreman kad dodje kod nas. Uostalom u intervjuu je rekao da zeli da igra u kontinuitetu, eto sad mu daju sansu, ja msm da zele na taj nacin da ga ubede da produzi ugovor. Videcemo, i dalje se nadam da je tacno to sto je RSB objavio.

DelijeZl

Iskreno, nemam pojma sta da mislim oko Dragovica, a tek o Prijovicu da ne pominjem. Sto vise vremena prolazi, sve sam manje optimistican.

Stevke94

Цитат: Weatherman  Мај 15, 2021, 15:39 поподнеDragovic opet starter. Sigurno ga ne razigravaju da bi bio spreman kad dodje kod nas. Uostalom u intervjuu je rekao da zeli da igra u kontinuitetu, eto sad mu daju sansu, ja msm da zele na taj nacin da ga ubede da produzi ugovor. Videcemo, i dalje se nadam da je tacno to sto je RSB objavio.

Trener Leverkuzena ostaje samo do kraja sezone. Neće on da produži ugovor pa onda kod novog trenera opet da bude na klupi. Kod nas ima garanciju da ne bude standardan igrač nego lider cele odbrane. Na kraju sezona još traje i kod nas i u Italiji, Nemačkoj i Saudijskoj Arabiji. Mislim da se lepo čeka da se sve završi i da će onda zvanicne potvrde da stižu.

estella roja

Гледам Унион-Левер управо и ово што игра Драговић, без икакве скромности би нама дигло квалитет одбране за барем 30%. Пас из задње линије, отварање терена и организација, поезија. Тренутно је према Софаскору и најбољи оцењени играч свог тима уз голмана Храдецког.

delija92

Ja se nadam da će Dragović doći, Aleksandar nam je privržen o čemu govore njegove izjave. Jedva čekam da zvanično počne prelazni rok.
Neko to gore vidi sve

Krupnikovic

Цитат: Ljuba 73  Мај 15, 2021, 10:58 пре поднеNe znam, bas se ne slazem sa tobom.
Meni je Prijovic neka vrsta Mrdje, a Pavkov mi je vrsta za sebe koja je vrlo atipicna i nacrtana za drugog napadaca.

Uh, tesko, bar ono sto sam ja gledao, a to je drugi deo njegove karijere. Od Paoka na ovamo. Ako moze da se krece kao Mrdja, stvarno bi bilo super. Ja licno ne vidim njega u takvoj ulozi, narocitno ne posle pauze i u ovoj fazi karijere.

Urros

Meni se jako dopada kako igra Tufegdzic.

Jako je napredovao, i ako budemo nekoga dovodili iz ove bedne lige voleo bih da to bude on.

Raka Baranda

ЦитатKAKVA BOMBA NA MARAKANI: Vraća se NAPADAČ u Ljutice Bogdana
Silja Pesic!
Jebem ti novinarstvo.....pomislio bi covek, da je Mesi! Sta se radi samo za klik!

Mihajlo

Цитат: vlaDixXx93  Мај 15, 2021, 14:10 поподнеStefan Cvetkovic igra fantasticnu polusezonu,kao i Jug Stanojev ;)

Не знам колико је ко гледао остале тимове ЛЛСЛ-а али Цветковић и Станојев не могу да иду у исту реченицу. Стефан је тренутно ниво изнад Станојева, односно форма му је далеко боља и много је кориснији за тим. Радуловић тренутно није ни на новоу Станојева, тако да би ту "шансу" добио незаслужено као и ово до сада. Да ме не разумете погрешно, не тврдим да није таленат и да га не треба пустити да одигра неки мин у првом тиму, чисто да му се да до знања да се на њега рачуна. Него тврдим да он својим играма а касније и понашањем то није заслужио.
Ово што сам ја гледао ове сезоне Вукановић више лежи овом тиму него Југ, Станојев је напредовао 0% у односу на Графичар,  дефинитивно није што се тиче игре у дефанзиви, а нисам нешто приметио ни да је продорнији, ове сезоне је једино пар пута дошла до израза његова брзина када је вукао контре за ТСЦ. А то би нама баш било битно, нарочито кад 90% клубова набије све играче у шеснаест...

Са друге стране Цветковић је био баш фин у Металцу, више пута је по мени био најбољи играч Металца. Делује ми боље него у Графосу, не нешто претерано али дефинитивно помак. Поред Гордића, по мени играч који треба бар да прође припреме са првим тимом а на Декију је да каже да ли је довољно добар да ту и остане.

Бакајокоа не бих још отписивао, јер оно што је пуштен да игра играо је у неким формацијама где се ни "првотимци" нису баш најбоље сналазили, може да одради припреме па да онда пресечемо. Уосталом тих месец/два прођу очас посла. 

Laptopas

Cvele je uvek bio bolji igrac od Juga, nije to nista novo.