• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

ДОНИРАЈ И ДОМИНИРАЈ - акција финансијске помоћи навијача КК Црвена звезда

Започео aragorn, Дец 24, 2019, 19:26 поподне

« претходна тема - следећа тема »

Обзиром да  неће скоро бити продаје карата, да ли би помогли клуб донацијом?

Да, без услова
49 (81.7%)
Да, као аванс ако буде сезонских карата
5 (8.3%)
Не
3 (5%)
Остало (дајте коментар)
3 (5%)

Укупно гласова: 60

Jakim

Ideja je još u povoju.
Svesni smo da se teško živi, ali smo takođe svesni da hobotnica pokušava da opet KK veže svojim pipcima.
Ne želimo da se opet vratimo u podređeni položaj.
Zato vas i pitamo jer želimo da saznamo ko je uz nas.

ДЕЛИЈЕ

Od rođenja mog nije prošlo bez imena tvog...

Селектор

Ја, када ме гледаш, поносно стојим - ја сам звездаш!

ognja

NAKURAC, NAKURAC, PARTIZANE NAKURAC!!!

Nemanja01

Ja smatram da pare ne treba da doniram klubu koji obrće milione evra već nekom detetu, narodu na KiM ili nekome trećem, ali bih npr. sezonsku kupio kao i za FK, pa makar ne igrali ni jednu utakmicu sa publikom.

Sektor

Чаво

De-Do

Doboj voli Zvezdu.

metalmania

No. 8

Свакако дајте размишљања у погледу акција, чланства и осталих ствари, шта би сте очекивали од нас, од клуба, шта би било добро да би се што више људи прикључило. Сва размишљања и предлози су добродошли.

ДЕЛИЈЕ

Цитат: No. 8  Авг 18, 2020, 23:17 поподнеСвакако дајте размишљања у погледу акција, чланства и осталих ствари, шта би сте очекивали од нас, од клуба, шта би било добро да би се што више људи прикључило. Сва размишљања и предлози су добродошли.
Da li bi klub mogao da uvede da se plaća članarina,kao što je kod FK-a slučaj?
Od rođenja mog nije prošlo bez imena tvog...

Nemanja01

Цитат: ДЕЛИЈЕ  Авг 18, 2020, 23:20 поподнеDa li klub mogao da uvede da se plaća članarina,kao što je kod FK-a slučaj?
Mislim da će sezonske sa 50% (što se mene tiče može i puna cena, ali ovako je prihvatljivije za većinu pretpostavljam) cenama od prošle sezone doprineti mnogo više, a možda bi mogle i da imaju koristi za te koji ih kupe ako se otvore hale u toku sezone. Malo sam ti uleteo u pitanje, a nemam tačan odgovor, ali ne vidim razlog zbog kojeg ne bi moglo.

IlijaIka14

Mislim da bi klub trebalo da pusti fazon nekih clanskih karti za ovu sezonu i da budu neke cene(lupam) između 1000 i 5000 dinara i ko koliko može da pomogne?

Милан

Цитат: No. 8  Авг 18, 2020, 23:17 поподнеСвакако дајте размишљања у погледу акција, чланства и осталих ствари, шта би сте очекивали од нас, од клуба, шта би било добро да би се што више људи прикључило. Сва размишљања и предлози су добродошли.

Не знам шта паметно да кажем на ову тему... Такви смо људи и навијачи, више волимо да пљујемо него нешто конкретно да урадимо.
Био сам поприлично скептичан кад се цела ДиД акција покренула, и испотавило се са правом, иако сте огроман труд уложили. Сада је још горе због вируса и још неких ствари (на пример, ПејПал је променио политику, па је сада провизија око 10%, а нико не воли да шаље паре под тим условима)...
И даље мислим да је кључ у масовности, много уплата по пар стотина динара (које би реално 99% људи могло да издовоји) би решило ствар, али то се једноставно не дешава. Зашто, не капирам. Да ли људе мрзи да иду до банке или попуњавају онлајн налог... Не разумем никако.
Ако се неко сећа, замолио сам када је акција покренута неког форумаша који не жели да учествује да објасни разлоге. Мислим да се само @Stanis јавио и образложио нешто слично што и @Nemanja01. Разумем то, али не пије воду. Лепо би било да се чује још неко мишљење.
Чланске карте повлаче и трошак, лепо би било да их буде, али је питање колико има смисла. Потписани дресови, лопте и слично по пристучној цени би можда помогло...
Срећно у сваком случају.

Звезда и Грчка су живот, остало су... знате већ!

Stanis

Ja sam već rekao i stojim pri tome. Učestvujem u humanitarnim akcijama. U ovome ne.

Klubu ću pomoći tako što ću uzeti sezonsku ove sezone ako se puste u prodaju i to je to.

Koliko god voleo zvezdu, a svi znaju da se borim poprilično koliko mogu, neumesno mi je da dajem novac negde gde ljudi dobijaju pare o kojim mi sanjamo, a za uzvrat nam deca umiru, jer nemaju sredstva da se leče.

Nije uopšte do 1000 din, može da se ljuti neko na mene koliko god hoće. Imam svoje principe i to je to.

Planiram dati preko 20 000 za sezonsku i to je od mene sasvim dovoljno.

Милан

Теби свака част, ја сам те навео као позитиван пример јер си једини јасно и гласно рекао шта мислиш. То је твој став и заслужује свако поштовање, иако се лично са њим не слажем.
Уосталом, и сезонска је више него довољно.

Nemanja01

Цитат: Stanis  Авг 19, 2020, 11:02 пре поднеJa sam već rekao i stojim pri tome. Učestvujem u humanitarnim akcijama. U ovome ne.

Klubu ću pomoći tako što ću uzeti sezonsku ove sezone ako se puste u prodaju i to je to.

Koliko god voleo zvezdu, a svi znaju da se borim poprilično koliko mogu, neumesno mi je da dajem novac negde gde ljudi dobijaju pare o kojim mi sanjamo, a za uzvrat nam deca umiru, jer nemaju sredstva da se leče.

Nije uopšte do 1000 din, može da se ljuti neko na mene koliko god hoće. Imam svoje principe i to je to.

Planiram dati preko 20 000 za sezonsku i to je od mene sasvim dovoljno.
Slažem se od A do Š. Nek izbace sezonsku i nek grunu cenu koju hoće, kupiću je zbog toga što volim klub i zbog toga što ću mu pomoći na taj način, a svakako svake godine planiram trošak za istu kao i većina nas tako da nam to neće biti sad nešto iznenada pretpostavljam. Ako ne sezonske jer je puno novca, onda članstvo koje je neko predložio. Meni lično je stvarno glupo da pomažem donacijama klubu koji obrće milione dok narod po fejsu u grupama za licitacije skuplja novac za gomilu bolesne dece. Skupljen novac za malu Sofiju, 2,4 miliona, evo iskočilo još troje dece s istom bolešću.
Zato dajte te sezonske i članske i da pokidamo i tako pomognemo klubu, a možda se i nama isplati u nekom delu sezone!

Милан

Добро, очигледно да морам да појасним шта ја сматрам погрешним око тог става.
Нико од нас не може помоћи у лечењу све болесне деце, нахранити сва гладна уста, изградити домове свим бескућницима.
Једноставно, ако баш тако хоћете, схватите донацију клубу као плаћање за ваше лично задовољство или хоби. Сви ми волимо да Звезда побеђује и то задовољство мора да се плати. Као кад седнеш у кафану, купиш цигаре или одиграш кладионицу да би ти било занимљивије да гледаш утакмицу. Дакле, пре него одеш у кафану, да ли ћеш да кажеш: Ок, боље да једем кући, а ралику у цени да уплатим неком болесном детету? Наравно да нећеш. Ово ти је потпуно исто.
Кошарка није фудбал и мора да се додатно финансира на овај или онај начин. А надам се да сви верујемо да паре из КК не цуре у приватне или страначке џепове као што је то случај код ФК.

Милан

Једно време сам се носио мишљу да би можда било могуће да се направи нпр. Клуб 1000, где би хиљаду људи плаћало годишњу чланарину од 1000€ и тако обезбеђивало клубу милионче сваке године. Мислим да широм света постоји много више од 1000 Звездаша који би били спремни да издвоје хиљадарку годишње. Ја знам једног (Дуле, ако читаш, тај си!), па ће можда он знати неког итд... Да дамо целој причи један дугорочни и озбиљнији тон. Замислим Газда Чова се пува сваке године милиончетом, а дебела пудлица кува у себи. Чова се пува, а пудлица се кува! Па то вреди више од иљаду. :D
Наравно, и другачије новчане комбинације су могуће.