• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Играчки кадар Црвене звезде

Започео aragorn, Дец 24, 2019, 19:26 поподне

« претходна тема - следећа тема »

aragorn

Patrijarh Pavle: "Budimo ljudi, iako smo Srbi..."

Косјерац

redwish

Samo da primetim koliku nam energiju donose Vlada i MJK. Poen da ne daju obojica ja bih ih uvek imao u 12.

mr nono

Дец 28, 2019, 12:06 поподне #3 Last Edit: Дец 28, 2019, 12:40 поподне by mr nono
Колико је тачно висок, нигде не могу да нађем тачно. Свугде пише другачије.

ЕДИТ:
Морам да напишем ово, па ако добијем банану јбг. Већ сам добио на месец дана због Филипа.

Ово синоћ је опет било баш лоше. Заиста лоше. И покушаћу што више конструктиван да будем, да ми не би узимали за зло да пљујем.

Ушао је на 16:20, на 25 секунди до краја 1. четвртине.
Изашао је на 29:22 на 5:32 до краја 2. четвртине.

Играо је у том периоду 4:53 минута, у том периоду резултат је био 13:2 за Зенит.

Два поена, Владимира Штимца 20-ак секунди пре измене Филип - Лорензо. То практично значи да смо 4:30 били без поена. Превише, заиста превише. Разумем да је та петорка била и Шакотин пуцањ у ноге своје, јер та петорка са 3 играча споља који су у каналу и 2 нова унутрашња играча није могла да личи на нешто, али када за толико време ти не можеш да даш кош, онда зајеби све. Више није ни за зајебанцију, него за озбиљну анализу. Смем да тврдим да у том периоду, ми нисмо ни ушли у акцију. Толико је то изгледало хаотично, јер се ушло у четвртину са две изгубљене лопте... Катастрофа. Шакота је тражио тајм на 4:0 серију, други је сачувао. Вероватно се надао да екипа може да изнесе још 2-3 минута, није...

Ушао је после и дао онај врућ кромпир Лорензу на крају полувремена који је он убацио. Екипа је значи у првом полувремену убацила 4 поена са њим на терену.

Ту има +2, у те 22 секунде. 2:0

Прелазим на друго полувремене.

Ушао је на 44:43, 3:26 до краја 3. четвртине.
Изашао је на 49:51, 6:02 до краја 4. четвртине

Играо је у том периоду 7:14 минута, резултат је био 8:5 за нас.

Тих 8 поена ево како смо дали.
3 поена: Тројка Берона - Филип пренео, уручио Гисту, отишао на 45, направи блок први Билију и онда Били из уручења за 3 поена.
3 поена: Тројка Филипа
2 поена: Дијамант за Билија

Тај последњи кош је био на 30 секунди до краја 3. четвртине. И ми опет нисмо у нападу дали 4 ипо минута кош. Значи са Филипом 9 од 12 његових минута на терену, ми нисмо дали кош. И чим је ушао Лорензо, пробио је и отворио нам напад.

Сада , надам се заиста да неће ово да покрене салву пљувања на мене. Покушао сам да заиста будем што објективнији. Ја не могу ово да радим за Ђенку и Гиста који су исто нападачки катастрофа, јер Ђенка и Гист раде у одбрани ствари о којима Филип може само да машта. Ђенка је на пику из блок, не кружи. Дупе му је ниско кад брани играча са лоптом. Померају обојица. Филип заиста статира и у одбрани. И онда тај напад који са њим изгледа тако да ми 9 минута не можемо да купимо кош, још више фрустрира.

Он је на крају имао 18:12, односно -6. И то је солидно, али то заиста опет није личило ни на шта.

Лорензо, Пантер, Џенкинс и Берон, 4 играча у ротацији на 1/2 и то је ок. Нико други да не пипа те позиције до краја сезоне.

Е сад, ако добијем банану, нека је добијем, али морао сам ово.
Испада да кењам после сјајне и добијене утакмице и то по Филипу, али било ко да је одиграо овако, реаговао бих. Нема везе са Филипом. Ево следећи пут ћу и за Ђенку, или ко већ буде минус фаза.

Уз то, није ово Филипова једина оваква утакмица, где ми не можемо да платимо кош милион евра да убацимо нешто.

северна страна

Марко

Велика штета што већ сада знамо да Лоренза не можемо да задржимо и следеће сезоне. Ако настави у овом ритму, без дилеме ће бити најбољи играч који је играо у Звезди од доласка Небојше у клуб.

zvezdass

Rapsodija Boom boom Berona. Milina ga je gledati kada ga krene sut. Mehanika suta bukvalno lopta ulazi kao kap, sto bi rekli, sigurnost u pogledu. Nadam se, da su ostale naostrene nisanske sprave za Podgoricu!

Косингас

Били игра све боље од како му је жена ту.

Једва чекам Подгорицу, велика шанса за нас да ухватимо коначно залет и уђемо у добар ритам.
Побједом против Будућности везали бисмо 4 побједе што нисмо урадили ове сезоне никако чини ми се. Ако добијемо и Бајерн, 5 побједа, то сигурно никако нисмо постигли до сада у овој сезони.

Ајде да ово тумбање екипе донесе преокрет ове сезоне.
"Све што видим и чујем около, толико је ужасно, страшно и кошмарно, да бих пао у потпуни очај, ако не бих веровао, знао и видео да последња реч припада Богу."
Старац Пајсије Светогорац

Vlado_M80

Цитат: Марко  Дец 28, 2019, 13:03 поподнеВелика штета што већ сада знамо да Лоренза не можемо да задржимо и следеће сезоне. Ако настави у овом ритму, без дилеме ће бити најбољи играч који је играо у Звезди од доласка Небојше у клуб.

Mi u principu ne mozemo da zadrzimo niti jednog igraca koji ima kvalitet ili ga pokaze za EL. Ne zato sto ga ne mozemo platiti,uvek postoji mogucnost dogovora,nego zato sto imamo jako neizvesnu buducnost u smislu takmicenja u Evropi koje cemo igrati. Igraci,oni kvalitetniji,koji vec igraju u Evropi zele iskljucivo EL,a mi tu zagarantovano mesto nemamo.Licenca bi resila mnogo toga,ali nazalost realnost je da je i sampion pa cak i sami predstavnik iz Aba lige pod upitnikom.

Mihajlo BL

Vidi se šta Biliju znači dolazak supruge i bebe u Beograd.
Drago mi je što se Gist spušta i na 4, jer nije bilo logično da u ekipi imamo 4 ili 5 igrača koji će samo igrati na poziciji 5.
Lorenco je doktor ove igre, eto njega u nekom Realu naredne sezone. Mjesec dana pišem o tome kako će biti najbolji stranac u istoriji Zvezde.

Prekosutra igramo 30.meč u ovoj sezoni.
Imamo šansu da prvi put u sezoni vežemo 4 trijumfa.
Zatvoriti godinu sa pobjedom u gostima protiv nama omraženog rivala, u momentu kada srpski narod u CG prolazi kroz gologotu. Ima li šta slađe od toga?
Pokidajte momci, za sebe, za nas, za sve Srbe u CG!

Немања

Цитат: mr nono  Дец 28, 2019, 12:06 поподнеКолико је тачно висок, нигде не могу да нађем тачно. Свугде пише другачије.

ЕДИТ:
Морам да напишем ово, па ако добијем банану јбг. Већ сам добио на месец дана због Филипа.

Ово синоћ је опет било баш лоше. Заиста лоше. И покушаћу што више конструктиван да будем, да ми не би узимали за зло да пљујем.

Играо је у том периоду 4:53 минута, у том периоду резултат је био 13:2 за Зенит.

Два поена, Владимира Штимца 20-ак секунди пре измене Филип - Лорензо. То практично значи да смо 4:30 били без поена. Превише, заиста превише. Разумем да је та петорка била и Шакотин пуцањ у ноге своје, јер та петорка са 3 играча споља који су у каналу и 2 нова унутрашња играча није могла да личи на нешто, али када за толико време ти не можеш да даш кош, онда зајеби све. Више није ни за зајебанцију, него за озбиљну анализу. Смем да тврдим да у том периоду, ми нисмо ни ушли у акцију. Толико је то изгледало хаотично, јер се ушло у четвртину са две изгубљене лопте... Катастрофа. Шакота је тражио тајм на 4:0 серију, други је сачувао. Вероватно се надао да екипа може да изнесе још 2-3 минута, није...

Ушао је после и дао онај врућ кромпир Лорензу на крају полувремена који је он убацио. Екипа је значи у првом полувремену убацила 4 поена са њим на терену.

3 поена: Тројка Берона - Филип пренео, уручио Гисту, отишао на 45, направи блок први Билију и онда Били из уручења за 3 поена.

Тај последњи кош је био на 30 секунди до краја 3. четвртине. И ми опет нисмо у нападу дали 4 ипо минута кош. Значи са Филипом 9 од 12 његових минута на терену, ми нисмо дали кош. И чим је ушао Лорензо, пробио је и отворио нам напад.

Сада , надам се заиста да неће ово да покрене салву пљувања на мене. Покушао сам да заиста будем што објективнији. Ја не могу ово да радим за Ђенку и Гиста који су исто нападачки катастрофа, јер Ђенка и Гист раде у одбрани ствари о којима Филип може само да машта. Ђенка је на пику из блок, не кружи. Дупе му је ниско кад брани играча са лоптом. Померају обојица. Филип заиста статира и у одбрани. И онда тај напад који са њим изгледа тако да ми 9 минута не можемо да купимо кош, још више фрустрира.

Он је на крају имао 18:12, односно -6. И то је солидно, али то заиста опет није личило ни на шта.

Лорензо, Пантер, Џенкинс и Берон, 4 играча у ротацији на 1/2 и то је ок. Нико други да не пипа те позиције до краја сезоне.

Испада да кењам после сјајне и добијене утакмице и то по Филипу, али било ко да је одиграо овако, реаговао бих. Нема везе са Филипом. Ево следећи пут ћу и за Ђенку, или ко већ буде минус фаза.

Уз то, није ово Филипова једина оваква утакмица, где ми не можемо да платимо кош милион евра да убацимо нешто.

Ајде лепо уради анатомију сваког напада у коме нисмо дали кош док је Филио био на терену. Да видимо где тачно он то греши.

Ово кад дамо кош, али не можеш то да прихватиш па убациш "увалио врућ кромпир", је јадно.

Celtic

Цитат: mr nono  Дец 28, 2019, 12:06 поподнеКолико је тачно висок, нигде не могу да нађем тачно. Свугде пише другачије.

ЕДИТ:

Kada je neko ovde dobio ban za ovakav post?
Banujemo za eventualno vređanje igrača i ponekad za spamovanje neodgovarajućih tema pričom i Filipu.

zvezdass

@Celtic Kada si vec tu, ima li neki info kada mozemo da ocekujemo Stratosa ponovo na parketu?

Celtic

Цитат: zvezdass  Дец 28, 2019, 17:34 поподне@Celtic Kada si vec tu, ima li neki info kada mozemo da ocekujemo Stratosa ponovo na parketu?
.

Trenira sa ekipom od pre neki dan ali ga ne očekujem u narednih par utakmica.

Momir

Цитат: Немања  Дец 28, 2019, 16:30 поподнеАјде лепо уради анатомију сваког напада у коме нисмо дали кош док је Филио био на терену. Да видимо где тачно он то греши.

Ово кад дамо кош, али не можеш то да прихватиш па убациш "увалио врућ кромпир", је јадно.

Ja mislim da je "mr nono" dao korektnu i konstruktivnu kritiku. Teško da se od onog može kultirnije kritikovati sopstveni igrač. I pored toga ja se sa terminom "vruć krompir" u konkretnom slučaju ne slažem. Pozicija iz koje je Lorenco šutirao jeste bila teška, ali mislim da mu je Filip dao loptu onda kad ju je ovaj zatražio. Filip je po mom mišljenju ove sezone uvalio dosta vrućih krompira, ali ovaj put to nije bio slučaj.

Немања

Цитат: Momir  Дец 28, 2019, 18:07 поподнеJa mislim da je "mr nono" dao korektnu i konstruktivnu kritiku. Teško da se od onog može kultirnije kritikovati sopstveni igrač. I pored toga ja se sa terminom "vruć krompir" u konkretnom slučaju ne slažem. Pozicija iz koje je Lorenco šutirao jeste bila teška, ali mislim da mu je Filip dao loptu onda kad ju je ovaj zatražio. Filip je po mom mišljenju ove sezone uvalio dosta vrućih krompira, ali ovaj put to nije bio slučaj.

Да, коректно и конструктивно је одабрао поједине статистичке податке и употребио их у мрачењу играча.

Ginekolog

Цитат: Немања  Дец 28, 2019, 19:25 поподнеДа, коректно и конструктивно је одабрао поједине статистичке податке и употребио их у мрачењу играча.

Ove sezone ne postoji ni jedan statisticki podatak koji ide u prilog Filipu Covicu.

Uroš7

Nesto razmisljam , Dzejsi Kerol sledece godine puni 37 godina , mogao bi Real sledece leto vrlo lako da pokupi Berona i nameni mu slicnu ulogu , msm cak da se ni on ne bi bunio ...

Mihajlo BL

Stratosa treba očekivati za mečeve protiv Žalgirisa i Albe kući.
Nadamo se da će momci do tada zabilježiti obje evroligaške pobjede (Bajern i Asvel) i da sa skorom 9-9 i napokon kompletnim igračkim kadrom, svim silama napadnemo taj "top 8", pa bude šta bude.

IggY79

Цитат: Немања  Дец 28, 2019, 19:25 поподнеДа, коректно и конструктивно је одабрао поједине статистичке податке и употребио их у мрачењу играча.
Da su 'pojedini' pa da pevamo.
Čovek je napisao jako argumentovan post u kojem je secirao igru našeg igrača i uradio je to vrlo korektno i sa poštovanjem. Ukoliko imaš argument da dokažeš da on nije u pravu, izvoli, imaš primer kako je on to učinio pa suprotstavi svoje argumente.