• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Играчки кадар Црвене звезде

Започео aragorn, Дец 24, 2019, 19:26 поподне

« претходна тема - следећа тема »

Unos teksta (1991)

Juče nisam primetio da je ovaj tim imao samo 3 stranca, Lorenco, Bili i Panter. Znamo da je Đenka domaći. Ovaj isti sastav bih registrovao za kup bez razmišljanja. Ogi bar na kupu treba da igra pre Stratosa, jer bojim se da će da izgubi mesto u rotaciji kad se ovaj vrati. Za Jovanovića važi isto. Po meni on može i protiv groblja da odradi par minuta ako bude neophodno. Rekao bih da je skroz solidan igrač. Gist neka igra završnicu ABA lige i KLS.
Закукаше Срби у невољи, ал' се живог Бога не сјетише, нити Бога ни својих гријеха.

Пјановић-18

Prvo Krka!!!

taj osećaj naš...

Delija sa Severa

Gledam ovog naseg Lorenza i ne verujem koliko on lagano igra ovu igru. Da covek ne poveruje. JUce u drugom poluvremenu vodi loptu levom rukom lagano i drzi desnom protivnickog igraca i tako 5 metra tapka loptu i ide na kos do kraja i lagano polaganje, pitao sam se dal je moguce da ga je ovaj pustio ili prosto ta neka lakoca, mekoca, elegancija, da ne poverujes zaista kakav igrac.
Ponekad, nakon razgovora sa nekim ljudima covek oseti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmehne se drvetu i sa puno postovanja skine kapu pred magarcem...

SymphonyX

Lorenzo me, iz nekog razloga, puno podseća na Teodosića. Ne zbog stila igre, jer su potpuno drugačiji tip igrača, nego zbog te neke hladnokrvnosti na terenu i činjenice da šta god da uradi, to izgleda toliko jednostavno.

Ima sjajnu kontrolu lopte, ponekad izgleda kao da bi mogao svako da mu je ukrade, ali onda ide lagana prednja promena i odbrambeni igrač je već ispao. Neverovatan igrač

dejanciric

Lorenzo "Pokerface" Braun!Odličan igrač na obe strane terena.Kako smo ga uboli,nije mi poznato,ali za to svaka mu se dala ;)

somebody75

Preziveo covek " silbovanje " uvek objektivne zvezdaske publike i sada pokazuje sta zna.. ;)

Ivko999

Lorenzovo vodjenje lopte jednostavno klizi kao podmazano. Uzivo kada se gleda to je milina za oci, ne moze to bas preko kamere da se i vidi toliko. Poslednji put sam to video kod Norisa Kola u pioniru u finalnoj seriji. Nema uopste puno igraca u Evropi sa takvom kontrolom lopte. Brown nam je suvo zlato. Misljenja sam da Evropski igraci to nemaju, kod njih je sve onako "skolski".

Marko035

Nadam se da ce Dobric ostati u rotaciji kada se vrati Stratos, da se Filip nece vracati uopste osim za KLS i KRK.

Celtic

Цитат: Marko035  Јан 03, 2020, 17:51 поподнеNadam se da ce Dobric ostati u rotaciji kada se vrati Stratos, da se Filip nece vracati uopste osim za KLS i KRK.

Na Dobrićevu žalost to da li će da bude u rotaciji ne zavisi toliko od uloge Filipa Čovića. Ognjen može da igra samo na trojci, kao i Lazić koji ima vrlo čvrstu poziciju u ekipi, a tu su i Stratos i Davidovac, koga Šakota sada uglavnom i koristi na niskom krilu. Dakle, čini se da je na toj poziciji i ove sezone najjača konkurencija.

Подршка севера

Meni je Dobric mnogo gotivan igrac ...volim to sto je pun energije,za cas posla moze da promeni tok utakmice,da li to bila neka blokada,istrcana kontra,pogodjena trojka ...momak je kao cigra na parketu...daje sve od sebe,ne stedi se i voleo bi da ima svoje mesto....bice velika steta ako ispadne iz rotacije.

Marko035

Цитат: Celtic  Јан 03, 2020, 18:19 поподнеNa Dobrićevu žalost to da li će da bude u rotaciji ne zavisi toliko od uloge Filipa Čovića. Ognjen može da igra samo na trojci, kao i Lazić koji ima vrlo čvrstu poziciju u ekipi, a tu su i Stratos i Davidovac, koga Šakota sada uglavnom i koristi na niskom krilu. Dakle, čini se da je na toj poziciji i ove sezone najjača konkurencija.
Nisam mislio da to da li ce Dobric igrati ima veze sa Filipom. Slazem se za konkurenciju.
Lorenco, Djenka
Bili, Panter
Lazic
Stratos, Davidovac
MJK, Borisa
Stimac, Gist, Kuz
Ovo ce vrlo verovatno biti 12 igraca ukoliko ne silbuju Gista..Dobric moze sve sto moze i Lazic, samo bolje. Nazalost, zbog starih zasluga, Ogi ce tu ispastati. A i Laza je poceo stvarno bolje da igra dolaskom Sakote...Ali opet kazem, sve sto moze Lazic, Dobric moze bolje. Energija koju on donosi sa klupe je neprocenjiva. Vidi se da je nas. Ciganstura. Na koliko godina Ognjen ima ugovor Seltice, ako znas ? I po tvom misljenju, znam da je jos rano, koji bi od ovih 5 stranaca gore otpao za KLS ?

ДЕЛИЈЕ

Dobrić je letos produžio sa nama ugovor do 2021.godine.
Od rođenja mog nije prošlo bez imena tvog...

Nameless

Косингас

Ломи коментатор језик на презиме МЈК-а :)
"Све што видим и чујем около, толико је ужасно, страшно и кошмарно, да бих пао у потпуни очај, ако не бих веровао, знао и видео да последња реч припада Богу."
Старац Пајсије Светогорац

Zaboravljena demokratija

Ih sad ,ne bih se slozio.Ovens je imao mnogo agresivniji ulaz,jace telo,losiju kontrolu lopte.Mozda zbog mehanike suta,tu su mi onako najslicniji,i polozaja tela prilikom izbacaja.Mada generalno mislim da je Panter bolji igrac.

balja

Prekkoputasi zaokruzuju roster na 10 stranaca. Kolko li je drzavne love tamo upumpano boze moj. Niste u pravu u poredjenju Lazica i Dobrica. U par poslednjih utakmica kapiten daje ono sto je potrebno i vuce tim napred. Ne znam razlog ali Dobric nije onaj od prosle sezone. Sto se ponudjenog rostera tice vise bih vileo Nikolu na petici da pogine na terenu od igraca koji glumi zvezdu a to ne isporucuje. Idealno bi bilo kad bi nekim igracima nasli klubove zbog rasterecenja troskova u klubu.

Косингас

Добрић је био добар на неколико утакмица на почетку али стекао сам утисак да су га ту добро исјекли тренери...сјетите се питања Гавриловићу што му не даје више минута...
Сад је пао али на почетку је био један од наших бољих играча.
Шакота чим је дошао као да је јасно ставио до знања Бранку да има огромно повјерење у њега...и капитен игра као код Радоње, препорођен је...пун је самопоуздања, а партија против Приморске је само доказ тога. Не случајност.

ДеДа исто тако има доста више самопоуздања и мислим да је то све заслуга сиједе главе на клупи.

"Све што видим и чујем около, толико је ужасно, страшно и кошмарно, да бих пао у потпуни очај, ако не бих веровао, знао и видео да последња реч припада Богу."

Косингас

Ристић поново феноменалан, 26 поена и 17 скокова. 11 од 19 из игре.
Ово му је осми дабл дабл учинак ове сезоне.

Sektor

ЦитатKako nezvanično saznajemo Čarls Dženkins iznenada je napustio Crvenu zvezdu i otišao u Ameriku.

Nije poznato iz kojih razloga je američki plejmejker to učinio.

Špekulacije su uveliko krenule.

Da li je u pitanju trasnfer, povreda ili lični razlozi još uvek nije zvanično objavljeno.

Šta se zaista dešava sa plejmerkerom crveno- belih saznaćemo u ponedeljak posle utakmice Zvezda-Krka.

Kurir

MohikanacDzek