• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Маркетинг ККЦЗ

Започео aragorn, Дец 24, 2019, 19:27 поподне

« претходна тема - следећа тема »

aragorn

Patrijarh Pavle: "Budimo ljudi, iako smo Srbi..."

ant007

Zanima me da li će na utakmici u Areni 2.januara moći da se kupe kalendari i da li su štandovi za pordaju samo na donjem prstenu ili ima neki i na Nivou 400. Hvala u napred.

zvezdass

Дец 29, 2019, 15:10 поподне #2 Last Edit: Дец 29, 2019, 15:14 поподне by zvezdass
Jesmo li mi uopste uradili kalendare za narednu godinu? Ja nisam nigde video da se spominje da jesmo. Ako jesmo, onda bi marketing morao da radi na mnogo visem nivou u reklamiranju kalendara.

Шапчанин

Дец 29, 2019, 15:12 поподне #3 Last Edit: Дец 29, 2019, 15:36 поподне by Шапчанин
Избачени су календари. Били против Олимпијакоса на штандовима на нивоу 200.

северна страна

Цитат: zvezdass  Дец 29, 2019, 15:10 поподнеJesmo li mi uopste uradili kalendare za narednu godinu? Ja nisam nigde video da se spominje da jesmo. Ako jesmo, onda bi marketing morao da radi na mnogo visem nivou u reklamiranju kalendara.
http://kkcrvenazvezda.rs/2019/12/20/kalendar-kk-crvena-zvezda-mts-za-2020-godinu-u-prodaji/

ДЕЛИЈЕ

Od rođenja mog nije prošlo bez imena tvog...

северна страна

Кристијан

Маркетинг донекле разочарава и не успева да ухвати корак са Звездом. Већ три пута сам тражио у продавници Стратосов дрес, увек су причали да дођем пред следећу утакмицу и увек сам остајао празних шака. Данас ћале отишао да узме Лорензов дрес. Добио је прошлогодишњи дрес на коме само пише Браун (?!). Можда некоме звучи као цепидлачење, али мени је ово јако неозбиљно за једног Евролигаша. Да не спомињемо да је и сама понуда у продавници врло сиромашна.

ixvm

Euroligin link za kupovinu karata za utakmice u Beogradu pokazuje na nepostojeću stranu već duže vremena.

sindje

северна страна

северна страна

Баш је лепа песма, стварно. Лепо је ово одрађено.

ДЕЛИЈЕ

Super pesma.Pohvale za sve koji su učestvovali u ovome.

џонињо

ДЕЛИЈЕ

Sve pohvale za ceo marketing tim našeg KK-a za sve što su uradili od letos pa do sada.Od one fenomenalne kampanje za sezonske i za promovisanje novih igrača,pa do ove pesme za rođendan našeg kluba.

adzo

Odlicna, odlicna pesma. Svaka cast!
Navijati za Zvezdu je stvar kucnog vaspitanja

Vlajkoman

Svaka čast na prelepim retro dresovima!

Ipak jedna zamerka a to je cena od 7500 din, imajte u vidu da živimo u Srbiji i mislim da bi trebalo da formirate cenu prema ekonomskoj moći građana ove zemlje kao što ste učinili prilikom sezonskih karata koje su bile po meni veoma pristupačne!

Moj neki predlog je opseg između 5 i 6 hiljada, mislim da bi to bila korektna cena za većinu..
Tako je dobro biti lud za tobom Zvezdo!

Километри

Цитат: Vlajkoman  Мар 06, 2020, 19:18 поподнеSvaka čast na prelepim retro dresovima!

Ipak jedna zamerka a to je cena od 7500 din, imajte u vidu da živimo u Srbiji i mislim da bi trebalo da formirate cenu prema ekonomskoj moći građana ove zemlje kao što ste učinili prilikom sezonskih karata koje su bile po meni veoma pristupačne!

Moj neki predlog je opseg između 5 i 6 hiljada, mislim da bi to bila korektna cena za većinu..

Ђе могу да се купе? Сајт је забаговао

Vlajkoman

Brate moglo je u Areni večeras, tu sam i saznao za cenu, ne znam da li će biti u našoj radnji kod Pionira, nisu znali da mi kažu..
Tako je dobro biti lud za tobom Zvezdo!